Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Lidičky podejme společnou žalobu!

(Myerson,Euromakler, 17. 12. 2008 7:44)

Ahojky,nešťastníci,také jsem naletěla oběma výše uvedeným firmám,stálo mne to celkem 11000,- Kč a výsledek 0.Bože,jak je člověk pitomý,když mu hoří koudel u zadku!Já jsem ještě ke všemu riskovala,a dala jsem jim peníze určené na nájem bytu.teď nemám peníze ani byt!Přitom jsem pí.Davidovou z Č.Budějovic /Euromakler/prosila,aby mi poctivě řekla,zda mám šanci úvěr dostat,či nikoliv...Ta mi tvrdila,že kdyby to byl podvod,tak by tuto zprostř.činnost nedělala a dodala,že když okamžitě složím peníze,ta k si za 7 dní pro hotovost přijedu.Věděla,že to jsou moje poslední peníze,které jsem měla určené na nájem a dívala se mi při tom do očí...uvěřila jsem.U spol. Myerson je to to samé - jeden unterwassermann větší než druhý!Proto pozor,nenaleťte jako já a tisíce jiných....

půjčka

(kaja, 16. 12. 2008 22:27)

Bohužel fa.ocf jsou podvodníci prachy vzali anic z toho nějaká madam z Tábora si nechává posílat peníze na účet pak sice pošle smlouvu ale to je asi tak vše .Jenže člověk když se dostane do krize se chytá každé šance bohužel mam smůlu kdyby někdo věděl o nějaké slušné fa dejte vědět na kadlecka11@seznam.cz díky

pro Helenu - SKALICKÝ

(Miloslav, 15. 12. 2008 18:04)

Projeďte si hyperinzerci - do vyhledávání stačí zadat "jen na op" a mimo jiné vám vyjedou inzeráty právě s ním. Definitivně jsem si potvrdil od jiných lidí, že je to jen další hajzl, který před Vánoci hodlá okrást co nejvíc lidí - co víc - pravděpodobně je to ten samý co okradl kdysi mně ale pod jiným jménem a tel. číslem. Takže pozor na něj, a to důrazně!!! Chce samozřejmě poplatek předem.

K A N E M A Litoměřice

(ta co je v ......, 15. 12. 2008 17:47)

Právě jsem byla podat trestní oznámení pro podvod.Tím vás chci varovat před touto firmou,a zároven vám všem říct,aby jste se neupínali ke každé nabídce kterou vám zde lidi nechají,mnohdy jsou to podvodníci sami,kteří tu hledají zoufalce jako snadný cíl ke svým podvodům.Je mi hrozně zle,jak jsem zkončila na vánoční svátky,nejvíc se,ale trápím tím,že mě dcera zachranovala před skočením z balkonu,to mě zničí asi úplně.KANEMA JE PODVOD

pro Miloslava

(helena, 15. 12. 2008 10:22)

a nevíte na toho pana Skalického mail a nebo kde jste to našel??

POZOR - DALŠÍ MOŽNÝ PODVOD !!!

(Miloslav, 14. 12. 2008 23:38)

Pozor pro všechny!! Zde velice rálná možnost podvodu. Styl psaní a tp. by tomu odpovídalo. Jen jiné jméno a tel. Zde je jeden z jeho inzerátů:

PUJCKA TAK ZVANE PRO PRUSERARE ,KLASICKA SMENKA PODLOZENA SMLOUVU O PUJCE.
DOKLADY-PLATNY OP,DRUHY DOKLAD TOTOZNOSTI, UROK ROCNI-6-11%,
VYPLACENI I EXEKUCI
DELKA SPLATNOSTI AZ 20 LET PODLE VISE PUJCKY
100% SCHAVELNO VAZNE POMOC KAZDE OSOBE KTERA MA PROBLEM V BANKACH,ZAHRANICNI INVESTOR PUJCKY PRIMO OD INVESTORA ZADNA BANKA ZADNE REG. ZADNE SOLUSI ATD NENAHLIZENI NIKAM JEN UPIS A PENIZE JSOU VASE

HLEDAME NOVE SPOLUPRACOVNIKY NA VPP,HPP NUTNA PRAXE V OBORU A VYUCENI S MATUR.

Vydává se za Tomáše Skalického, tel.: 720 135 199


Prosím admina stránek o prověření této osoby! děkuji.

pro Maxe

(sobikvat69, 13. 12. 2008 19:39)

na ty cisla 900.....nevolejte za minutu platite 90kc!Ty penize uz asi neuvidite.Radim vam bezte na hospodarskou kriminalku a podejte trestni oznameni na zprostredkovatele pujcky a pripojte se k nam na podani firmy dubai

Dubai

(max, 12. 12. 2008 14:59)

Taky jsem z Ostravy,zaplatil jsem 8000 pri podepsani smlouvy,dosla mi sms kde mam zavolat na jejich infolinku,tam jsem volal,vzali si udsaje a ze mi prijde dopis..dopis prisel bez podpisu s cislem kde mam zavolat ale kdyz volam,cislo stale obsazene a na jejich lince mirekli ze mam zkouset..Je mozno ziskat zpet zalohu kterou jsem dal..??

Banka Kunovice

(Josef z KH, 10. 12. 2008 2:47)

V Praze mě oslovil pan Antonín Janků majitel banky Kunovice.Nabízel půjčky na směnku,bez nahlížení do registru. Požadoval složit předem 10% z požadované částky. Za každého klienta mi nabídl provizi 7.000 Kč. Nikdo nedostal půjčku ani já slíbenou provizi..Později jsem zjistil, že v Kunovicích u Uherského Hradiště žádná banka neexistuje. TÍMTO SE VŠEM PODVEDENÝM OMLOUVÁM.

M-půjčky

(Lucka, 9. 12. 2008 19:41)

Dobrý den,

škoda,že to tu s těma m-půjčkama nebylo dřív.Už jsem je zazponzorovala a dne mi přišel od nich e-mail,že žádný investor se nenašel a budou moji nabídku nabízet všem dalším sehnaným investorům po dobu 3 měsíců.Tak další hovada,jak já jsem pitomá.Lidi neblbněte.

RE: společnost

(admin, 9. 12. 2008 16:53)

Pro pablo:
Webové stránky www.ocfin.cz, které patří firmě OCF s.r.o. byly zaregistrovány v druhé polovině září tohoto roku. Do té doby měla paní Gabriela Bělinová (jednatelka uvedené firmy) zveřejněné své služby na webu provozované zdarma (wbs), konkrétně: www.bellfinancial.wbs.cz.
Tuto firmu nemáme více prověřenou, proto uvádíme pro Vás a ostatní návštěvníky našich stránek výše uvedené veřejně dostupné informace.
Dále máme od jednoho z našich klientů informaci, že při podpisu klientské smlouvy je touto firmou od žadatele inkasován poplatek ve výši 6.000 Kč. Tento klient navíc žádal pouze o 50.000 Kč! Poplatek předem v takovéto výši absolutně neschvalujeme. Toto jednání vůči klientům není z našeho pohledu seriózní a doporučujeme klientům obrátit se na společnost, která poplatky předem buď nevybírá a pokud ano, tak v mnohem nižší výši. Poplatek, který slouží na nejnutnější náklady spojené se žádostí klienta je v pořádku. Ovšem ne ve výši šesti tisíc!
admin

RE: že by opět Dubai?

(admin, 9. 12. 2008 15:37)

Pro pana Daniela:
Ohledně odstoupení včetně kontaktu na právního zástupce pročtěte naše příspěvky, jako odpovědi taktéž poškozeným klientům v záložce "Chat".
admin

společnost

(pablo, 9. 12. 2008 15:10)

slyšeli jste někdo o společnosti OCF z Olomouce .Dejte prosím vědět .Dškuji všem

že by opět Dubai?

(Daniel, 9. 12. 2008 12:47)

No asi tak jsem z Ostravy,sešel jsem se v srpnu z jejich zástupcem,zaplatil poplatek a jak již všichni víte-nic se neděje,jen jsem volal,pak mi přišly podklady z ČFÚ atd.takže podvod...můžu odstoupit od smlouvy a žádat navrácení poplatku???

Antonín Janků - Kunovice

(Peťula (Kladno), 9. 12. 2008 9:39)

Pan Janků nabízí poskytnout úvěr všecho druhu. Údajně se jedná o jeho soukromům banku. Zve si lidi na jednání do své kanceláře, kde musí každý předem zaplatit poplatek minimálně 15.000 Kč, jinak se jednání neuskuteční!!!!! Po zaplacení poplatku hned ukončí jednání s tím, že odchází na jednání do bankovní rady ve věci Vašeho úvěru. Po týdnu vyvolá další jednání, kde požaduje zaplatit poplatek ninimálně 10% z požadované částky úvěru. Zjistila jsem, že pan Janků žádnou banku nevlastní, takže nový PODVODNÍK.

UPOZORNĚNÍ

(admin, 8. 12. 2008 20:23)

Pro návštěvníky našich stránek:
Náš tým prověřil další z mnoha firem, které pod příslibem vyřízení půjčky vybírají poplatky, aniž jsou poté schopni se zabývat samotnou žádostí, natož vyřízením a vyplacením jakéhokoliv úvěru.
Klient dokonce není na základě online žádosti (po zaplacení poplatku) ani kontaktován!

"Firma" M půjčky (www.m-pujcky.cz)

Firma s názvem "M půjčky" neexistuje. Toto označení není vedeno ani jako dodatek u fyzické osoby podnikatele.
Taktéž neexistuje v registru (MFČR) všech ekonomických subjektů podnikajících v ČR jméno L. Mraz, který je prezentován jako kontaktní osoba v emailech této "firmy".
Stránky www.m-pujcky.cz jsou vedeny na jméno Marek Votruba. Ani s tímto jménem není v ČR evidován k dnešnímu dni žádný podnikatel.
Uvedené webové stránky byly zaregistrovány teprve v polovině listopadu tohoto roku.
Na stránkách je uvedeno, že standartní doba vyřízení je 5 prac. dnů. Za standardní žádost zaplatíte 200 Kč. Moc to není, a toto bude právě lákadlo na klienty. Pokud počítáme s velkým zájmem a "pouze" s 200 Kč poplatku, "hodí" to v závěru pěkný balík bez práce. Navíc pokud má klient zájem o přednostní vyřízení a "prý" tzv. VIP služby, musí zaplatit už 500 Kč. Poznámka VIP v tomto případě znamená, že uvedení postižení již o "firmě" M půjčky nikdy neuslyší, natož nedej bože vyřízeným úvěrem. Jediné, co Vás s touto firmou spolehlivě spojí, bude informace o čísle účtu vedeného u LBBW Bank, na který máte převést obratem uvedený poplatek. Na prezentovanou větu na jejich stránkách, že při platbě 500 Kč se žádosti přikládá vysoká priorita a je vyřízena do dvou pracovních dnů, rovnou zapomeňte. Prioritu má Vašich 500 Kč!

MYERSON

(Ondra, 8. 12. 2008 12:55)

Lidičky,je pravdou,že tato firma je podvodná.Zaplatili jsme 5000kč.a za pět minut vypadli.Jde to jak na drátku,ale finance nikde.Nic vám nedají a vůbec nekomunikují.Máme i papír,že jsme peníze předali,ale je nám to na houby.POZOR

gatevifi

(jana, 8. 12. 2008 11:49)

V lete jsme s manzelem zadali o pujcku od firmy Gatevifi-pani Monika ANDELOVA z TURNOVA ze vse vyridi ze mame prijed podepsat smlouvu,jeli jsme 100km,sesli jsme se v nejake zahradni restauraci v Turnove kde to s nami sepsala,vybrala od nas 5 tisic,pujcku samozdrejme nemame.V te dobe jsem cekala syna,byla jsem v 7 mesici,potrebovala jsem kazdou korunu a ona nas bez mrknuti oka okradla,takze mam dotaz-neznate ji nekdo prosim?Muzete mi napsat na janickahercog@seznam.cz

re: zelená půjčka

(Vašek, 4. 12. 2008 22:53)

Paní Katko, já od nich půjčku mám. A jak píšete, je pravda že poplatky neberou. Vyřídili mi 100 tis. Peníze jsem měla na účtě až za asi 2 týdny ale jsem s nimi fakt spokojená. Umí.

CFP

(Tereza, 4. 12. 2008 22:02)

Dobrý vecer chtela bych se podelit o zkusenost s touto spolenosti. Moje mam na tuto spolecnos naletela. Slibovali ji hory doly a do dneska nic nedostala je uz to vice jak rok. Vypovedela jim smlouvu o zivotnim pojisteni. Bylo ji receno ze ji ma doplati a vse bude v poradku. Najednou dneska ji domu dosel doporuceny dopis se smluvni pokutou 10 000 kc kterou ma hnedka uhradit nebo na ni prijde exekuce a dluh se ji muze vysplhat na 30tisic a výš.
tak sem procitali smlouvu a tam naji napsano ze ZA NEDODRZENI SMLOUVY JE ZADATEL ZAVAZAN ZAPLATIT SMLUVNI POKUTU VE VYSI 1 000KC (slovy jedentisickorunceskych) a ne zadnych 10 000 co vam posilaji. Dale mama volala na telefoni linku Ceske podnikatelske pojistovny, a.s. a ty ji rekli ze s touto spolesnosti nemaji nic spolecneho (proste zneuzivaji jejich logo). tak tedka nevime co mame delat. Pani na infolince kam mama volala ji rekla ze aby neplatila pokutu tak ma obnovit pojisteni ktere si u nich zrizovala a ze vse bude v poradku.
Tak mi poradte jak tohle mame vyresit??? Sou to hyeny nenazrany, ktery se ziví z penez nevinnych lidi. Mate nekdo zkusenosti s touto spolesnosti


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »