Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nebankovní půjčky, úvěry, hypotéky - poptávky


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze poptávky
Nezapomeňte uvést na sebe nějaké spojení (telefon, email), aby Vás mohl poskytovatel kontaktovat s nabídkou.

Inzeráty bez uvedení alespoň jednoho kontaktního údaje na inzerenta, budou odstraněny.
Stejně tak bude odstraněna poptávka, u které bude zjištěno, že je uvedený kontakt (telefon, email) nefunkční.

Se svou poptávkou můžete však také oslovit seriózní poskytovatele či zprostředkovatele v záložce Nabídky Vy sami na zveřejněných kontaktech.

V kategorii Doporučujeme najdete společnosti, které jsme pro Vás prověřili velmi důkladně.

Jestliže úvěry a půjčky (především nebankovní) nabízíte, můžete oslovit se svou nabídkou případné zájemce v záložce Nabídky.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Případně vloženou nabídku v kategorii Poptávky budeme nuceni odstranit.

Chcete-li jakkoli reagovat na konkrétní poptávku, nečiňte tak prosíme zde, ale v záložce Chat, nebo kontaktujte žadatele o půjčku na jím uvedený tel. kontakt. email, apod.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Pro Janu

(Alex, 12. 11. 2008 22:51)

No já nevím, ale po mých poměrně dlouhých zkušenostech jsem bohužel nabyl názoru, že půjčky na směnku neexistujou. Všichni kteří je nabízí a jel jsem tam, se pak vyklubal podvod! Dávejte velký pozor!

Směnka

(Jana, 12. 11. 2008 22:21)

Jsem ve všech registrech díky problémovým závazkům svého exmanžela. Nevíte někdo, zda existuje nějaká půjčka na směnku? Splátky akceptuji. Odpověď můžete napsat sem. Budu to hlídat. Moc děkuji za pomoc.

Prosba

(Petr Novotný, 9. 11. 2008 22:41)

Nevíte prosím někdo, zda existuje nějaká půjčka pro problémové klienty? Dostal jsem se z hlouposti do registru a rád bych všechny své závazky splatil. Nikde mi však nechtějí vyjít vstříc. Narážím jen na podvodníky, kteří mě chtějí obrat o poplatky předem. Dvakrát jsem se už spálil. Prosím pomožte! Děkuji.

Půjčka na směnku

(Dudu, 8. 11. 2008 5:30)

Nevíte prosím někdo o někom, kdo půjčuje na směnklu? prosím ale pouze o prověřený kontakt z vlastní zkušenosti! Děkuji.

Kšeft

(s.r.o., 4. 11. 2008 20:48)

Zkouším za naší firmu už delší dobu sehnat úvěr. Jsme schopni ručit hotelem v hodnotě 112 mio. Potřebujeme 65 mio. Potřebujeme však nebankovní sektor. Důvod pouze osobně. Pokud toto někdo opravdu umí vyřídit, napište sem, (nebo asi do záložky "nabídky") svou prezentaci vč. kontaktů a já se s vámi spojím.

Pro Milana

(Dii, 2. 11. 2008 17:02)

Nevím o nikom, kdo by opravdu půjčoval pouze na směnku. Mám tedy na mysli poskytovatele s rozumnými podmínkami a ne např. s měsíčním úrokem. Toto bych Vám nedoporučoval. Pokud někdo s někým takovým spolupracuje, jistě sem tuto nabídku napíše. Já sám ale z praxe vím, že nabídky "úvěry na směnku" jsou vždy buď podvod, nebo jen velmi malé částky a ještě s nehorázným úrokem.

Směnka

(Milan, 1. 11. 2008 17:38)

Neznáte někdo někoho, kdo půjčuje jen na směnku a s rozumnými úroky? Nemůžu doložit příjem. Potřeboval bych alespoň 100.000,- Kč. Prosím ale o radu někoho, kdo takovou půjčku opravdu má, mám už hodně špatných zkušeností. Napište mi to klidně sem, budu si zde hlídat odpovědi. Děkuji moc.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13