Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seriózní poskytovatelé půjček

 

Doporučujeme:  www.nebankovni.cz.

_____________________________________________________________________


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze seriózní poskytovatele či zprostředkovatele,
o kterých bezpečně víte, že půjčky skutečně poskytují či zprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností skutečně úspěšně vyřízena.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na doporučovanou firmu (telefon, e-mail, webové stránky), aby mohli ostatní návštěvníci našich stránek tohoto poskytovatele ihned kontaktovat.

V každém případě je nutné, aby u příspěvku, kde bude vychvalována nějaká konkrétní firma, uvedl jeho autor svůj kontaktní email. Jeho tvrzení budeme chtít vždy doložit! 
V případě, že nebude v příspěvku email pisatele uveden či jeho autor nedoloží jeho tvrzení, bude takový příspěvek odstraněn!

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

_____________________________________________________________________

Do této kategorie vkládají příspěvky ze svých vlastních zkušeností pouze klienti, kteří měli s nějakou firmou či zprostředkovatelem dobrou zkušenost.
Pokud půjčky nabízíte, pak přesto, že jste přesvědčeni o Vaší serióznosti, vložte prosíme příspěvek o Vámi nabízených službách do záložky Nabídky, kde Vás mohou na Vámi uvedených číslech zájemci kontaktovat. Budou-li mít s Vámi dobrou zkušenost, budou to právě oni, kdo Vaše služby včetně názvu Vaší společnosti a kontaktních údajů, zveřejní
v kategorii Seriózní poskytovatelé.
Nabídka finančních služeb jakékoliv firmy či jednotlivce, bude z této záložky odstraněna.
Stejně tak bude odstraněn příspěvek, u kterého bude zjištěno, že je podvodný. 
V takovém případě budeme o této skutečnosti informovat všechny návštěvníky našich webových stránek v kategorii Black list!

Každý uživatel, který vloží na naše stránky jakýkoliv příspěvek prohlašuje, že se před jeho vložením seznámil s výše uvedenými podmínkami a plně s tímto obsahem souhlasí.

Důvodem tohoto opatření je garance provozovatele těchto webových stránek všem návštěvníkům, kteří právě v této záložce hledají seriózní poskytovatele. Tak, jak napovídá samozný název této kategorie.

Přesto, že firmy a zprostředkovatelé v této záložce jsou prověření samotnými klienty, kteří sem na základě vlastních zkušeností příspěvky vkládají, budou všechny příspěvky v této záložce průběžně kontrolovány a případně zjištěný podvodný příspěvek bude ihned odstaněn.

 

Komentáře

Přehled komentářů

PROFIREAL

(Novák, 6. 4. 2009 18:38)

Ano proficredit mi opravdu schválil půjčku, i když jsem nikde jinde nedostal. Jen chci upozornit, že to co inzerují na stránkách, že peníze můžou být do 24 hodin na účtě je sci-fi. Dnes je to 12 dní a stále nic. Děkuji

Profireal, proficredit

(Pavel, 19. 3. 2009 9:51)

Dobrý den, souhlasím s hodnocením profirealu. Začal jsem u nich dělat obchodního zástupce, takže jsem nakoukl jak to funguje. skutečně žádné poplatky se neplatí, je to v těch splatkach, člověk tam samozřejmě přeplatí, ale pro nás kteří nic nedostanou nikde je to řešení. Je potřeba na to mít patřičný plat na určité částky a když ne tak s ručitelem to prochází. Kdyby někdo chtěl tedy půjčku bez poplatku předem, ať už zaměstnanec, nebo osvČ, duchodce atd tak se mi ozvěte na p.vlasin@seznam.cz nebo čislo 725815595, stači i sms protože ještě pracuji normálně i tak abych vam kdyžtak zavolal zpět. Pavel

Profireal

(Radim, 16. 3. 2009 18:35)

Dobrý večer. Pokud máte finanční problémy, tak jako já, mohu všem vřele doporučit firmu Profireal. Přestože mám více úvěrů a půjček , byli schopni mi ještě jednu vyřídit. Hodně mi pomohli. Jednu důležitou věc Vám ale doporučuji, nic nezamlčte a opravdu vše přiznejte. Mají perfektní přehled a jakmile zjistí, že jim lžete, končíte u nich. Je fakt, že celková výše půjčky je nakonec dosti vysoká ale pokud máte problémy a jistotu, že budete schopni splácet, zkuste to u nich. Poplatek za zprostředkování mají započítán ve splátkách, takže neplatíte nic ani hned ani po připsání částky na účet. Přeji hodně štěstí. Radim2007@seznam.cz.

Důležité upozornění

(admin, 6. 3. 2009 18:44)

Pokud chce kdokoli do této kategorie Seriózní poskytovatelé vložit příspěvek, kde bude vychvalována nějaká konkrétní firma, je nutné uvést na sebe kontaktní email. Autor příspěvku vždy musí počítat s tím, že budeme chtít jeho tvrzení doložit! V případě, že nebude u takového příspěvku email na jeho autora uveden, bude takový příspěvek odstraněn!
(Další informace viz horní část této záložky).

admin

UPOZORNĚNÍ !!!!!

(admin, 6. 3. 2009 17:21)

Jelikož jsme zde už několikrát psali, aby byl dodržován obsah jednotlivých kategorií s tím, že nevhodné příspěvky budou mazány a neustále si tu někdo z kategorie "Black list" dělá "Chat", bude od této chvíle každý takový pisatel blokován!

admin

UPOZORNĚNÍ

(admin, 1. 3. 2009 21:15)

Dodržujte prosíme obsah jednotlivých kategorií.
V horní části každé záložky je uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově) je daná záložka určena.
Tato záložka je určena POUZE pro vkládání firem či zprostředkovatelů, o kterých víte, že půjčky skutečně poskytují či zprostředkovávají, což je v horní části záložky i uvedeno.
Příspěvky, které svým obsahem nebudou odpovídat kategorii Seriózní poskytovatelé, budou z této záložky odstraněny.
Příspěvky, ve kterých vznášíte pro ostatní návštěvníky našich stránek pouze dotaz, vkládejte prosíme do záložky "Chat".

admin

RE: Dotaz

(admin, 13. 2. 2009 17:48)

Pro Lukáše:

Už několikrát jsme zde psali, že poplatek u hotovostních půjček - tzn. bez ručení (u vyšších úvěrů s ručením bývá zpravidla všude vyšší - náklady na odhad atd.) do výše 300,-Kč je v pořádku za předpokladu, že víte KAM jedete, s kým budete jednat a rozhodně se nebudete scházet s někým na nádraží či v KFC, kam někteří důvěřivci chodí NEZNÁMÝM lidem platit poplatky až několik tisíc. Pokud jedete sepsat žádost do kanceláře jakékoliv společnosti, kde Vám bude na náklady účtován poplatek ve výši pouze 250,-Kč, je to jistě v pořádku. Přesto však doporučujeme před případnou cestou navštívit naše stránky.
V kategorii Doporučujeme jsou firmy pouze velmi důkladně prověřené, což je v této záložce i uvedeno. Vaše otázka je tedy zbytečná. Pokud bychom neměli danou firmu důkladně prověřenou, v kategorii Doporučujeme byste ji nenašel.
Pokud je nám známo, v kanceláři této společnosti platí poplatek 250,- pouze ten klient, který přímo u jejich poskytovatele projde na RČ. Z našeho šetření víme, že klient, kterého jejich poskytovatel ihned na RČ zamítne, neplatí poplatek žádný.
Můžete samozřejmě oslovit i kteroukoli společnost ze záložky Nabídky. I v této záložce zůstávají poskytovatelé či zprostředkovatelé pouze námi prověření.

admin

Dotaz

(Lukáš, 12. 2. 2009 10:04)

Dobry den, chci zazadat o pujcku u www.doubleinformation.cz. Nemam zaznam v registru. Jak koukam je v sekci doporucujeme. Ale chteji poplatek 250Kc. Je to malo"kdyz to zaplati vice lidi, tak uz ani ne...", ale kazdy radi neplatit zadny poplatek predem. Tak se chci zeptat jestli ho mam zaplatit ? Nemam to do Prahy zrovna kousek. Dekuji za informace.

INFO

(admin, 3. 2. 2009 16:45)

Informace pro návštěvníky, kteří vznesli požadavek na prověření konkrétních firem:

Prověřujeme pouze společnosti, které mají zájem prezentovat své služby v záložce Nabídky. Pokud tedy v této kategorii ("Nabídky") naleznete příspěvek nějaké konkrétní firmy či zprostředkovatele, který je dle data umístěn na našich stránkách více než 2 týdny, neshledali jsme důvod k jeho odstranění. Tato skutečnost o prověřování inzerujících je v uvedené záložce uvedena a důvodem je garance provozovatele těchto webových stránek všem návštěvníkům, kteří právě v této záložce hledají seriózní poskytovatele či zprostředkovatele úvěrů a půjček. Nejdůkladněji jsou samozřejmě prověřené společnosti, které mají umístěnou prezentaci v kategorii "Doporučujeme".

Dodržujte prosíme obsah jednotlivých kategorií.
V horní části každé záložky je uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově) je daná záložka určena.
Tato záložka je určena POUZE pro vkládání firem či zprostředkovatelů, o kterých víte, že půjčky skutečně poskytují či zprostředkovávají, což je v horní části záložky i uvedeno.
Příspěvky, které svým obsahem nebudou odpovídat kategorii Seriózní poskytovatelé, budou z této záložky odstraněny.
Příspěvky, ve kterých vznášíte pro ostatní návštěvníky našich stránek pouze dotaz, vkládejte prosíme do záložky "Chat".

Příspěvky s dotazy byly pro zachování přehlednosti jednotlivých kategorií odstraněny.

admin

PODVODNÝ PŘÍSPĚVEK !

(admin, 18. 1. 2009 2:29)

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY NAŠICH STRÁNEK:

Dne 17.1.09 ve 23:30 hod. vložila do kategorie "Seriózní poskytovatelé" příspěvek paní "Jaroslava", kde pěla chválu na společnost RAIF MONEY GROUP, jakožto jejich spokojená klientka.
Naším šetřením bylo zjištěno, že tento příspěvek nevložila na naše stránky žádná paní Jaroslava, ale někdo přímo ze společnosti Raiff Money Group, kde takto sami sebe vychvalovali!

V tomto případě nebudeme zjišťovat skutečnost, zda v oblasti zprostředkování půjček postupuje autor příspěvku ke svým klientům seriózněji, než jak postupoval při vkládání výše uvedeného příspěvku!
Případné využití nabízených služeb této firmy je tedy plně na každém jednotlivci.

Zmíněný příspěvek byl samozřejmě na základě podmínek uvedených na homepage odstraněn.

admin

Pro Pavla

(Roman, 6. 1. 2009 1:07)

Já jsem s nimi spokojen. Mně společnost Zelená půjčka úvěr vyřídili. Město mi nabízelo byt k odkupu do vlastnictví za 250000,- Kč. Cena toho bytu je 800000,- Kč. Chtěl jsem něco aby mi zůstalo. Nabídli mi 50% odhadu, takže 400000,- Kč a skutečně mi tuto částku vyřídili. Těch 250000,- Kč zaplatili magistrátu za mě a zbytek, celých 150000,- Kč přišlo normálně na můj účet. Z toho jsem si doplatil jiný dvě půjčky. Já jsem fakt spokojenej. Mám to na 20 let. Poplatek jsem platil 2350,- Kč. Takhle to celý proběhloí a bylo to vyřízený za měsíc a něco. Prý by to bylo dřív, ale zdržel to Magistrát. Já mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit. A profesionální jednání. Fakt profíci.

Zelená Půjčka?

(Pavel, 5. 1. 2009 14:57)

Dobrý den má někdo zkušenost s touto společností?sprostředkovávají půjčky na koupi bytu do os.vlastnictví ale prý chtějí poplatek předem díky za info

RE: zná někdo spol. Imperial?

(admin, 31. 12. 2008 0:53)


Pro Věru:

NEUVĚŘITELNÉ !!!
Nemůžu tomu věřit! Nemá smysl opakovat, co už bylo několikrát zde na stránkách řečeno (zvlášť s ohledem na požadovanou výši poplatku). Pokud Vás samotnou nenapadlo si pročíst předchozí vložené příspěvky (především v záložce "Chat") o poplatcích placených předem, psaných hlavně samotnými podvedenými žadateli, ale také všechna naše zjištění, pak Váš dotaz postrádá smysl. Jste další z mnoha nepoučitelných důvěřivců. Důrazně Vám doporučujeme před podpisem jakékoliv žádosti pročíst všechny zde vložené příspěvky. Stačí na Vaší klávesnici stisknout klávesu F3 a do vyhledávacího pole zadat např. "poplatek". Takto si postupně můžete pročíst všechny příspěvky, kde se hovoří o poplatku. ZÁMĚRNĚ starší příspěvky nemažeme! Pak už cesta do společnosti, kde po Vás chtějí téměř osm tisíc předem, doufáme nebude mít smysl.
Opravdu se nyní nedivím, že neustále vznikají takovéto společnosti, když dobrovolných dárců je stále dost.
Skutečně si paní Věro myslíte, že Vám půjčí někdo čtvrt milionu, když mu zaplatíte 7.800 kč předem? Mohu Vás ujistit, že V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!
Investor, který disponuje tak obrovským množstvím volných finančních prostředků, nemá zapotřebí vybírat jakékoliv finanční prostředky předem, ale případné náklady si strhne z půjčky vyplacené!
Mimochodem neznáme společnost s tímto názvem, která by skutečně půjčky poskytovala! Je ale několik firem, které mají ve svém názvu slůvko Imperial. Pokud je Vám známo jejich IČ, pomohlo by nám to k prověření. Domnívám se ale, že vzhledem k výše uvedenému toto nebude potřeba a hned nyní Vám sdělím, že nebudeme vůbec prověřovat jakoukoliv firmu, která od klientů vybírá 8.000 Kč předem! Důvod si myslím je jasný.

P.S.: Dotazy tohoto typu prosíme napříště vkládejte do záložky Chat, nikoli Seriózní poskytovatelé! Dodržujte prosíme obsah jednotlivých kategorií!
V horní části každé záložky je uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově) je daná záložka určena!

admin

zná někdo spol. Imperial?

(věra, 30. 12. 2008 21:06)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli někdo zná spol. Imperial, slíbí až 250000,- ale chtějí při podpisu smlouvy zaplatit7800,-Kč. Děkuji za odpověď.Věra.

VESELÉ VÁNOCE

(admin, 24. 12. 2008 11:54)

Všem návštěvníkům našich stránek přejeme příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí, zdraví, lásky a v roce 2009 co nejméně špatných zkušeností.

Tým úvěrové podvody

Maximální spokojenost!

(Klient, 15. 11. 2008 15:41)

Musím se podělit s ostatními návštěvníky těchto stránek, také jsem dřív narazil na pár podvodníků, tak vím jaké to je. Při svém hledání jsem našel stránky
www.pujcky-bez-registru.estranky.cz.
Měl jsem ručení domem, ale do banky jsem nemohl, jsem z minula v registru. Zde mi vyřídili půjčku 1,3 mil. a vůbec nechápu - nemusel jsem vůbec dokládat příjem! Nemám to z banky, úrok mám ve smlouvě roční 9,8 a můžu všem říct, že jsem fakt nad míru spokojen! Můžu jen doporučit!

Chvátal

(Simona, 4. 11. 2008 23:09)

Tak s tímhle Chvátalem, kterého Jitka zmiňuje v Chatu, jsem se asi před půl rokem
v Praze sešla taky. A taky to u mě bylo úspěšný přesto, že předtím mě jen každý tahal za nos. Mně vyřídil půjčku ale normálně v bance, ale asi bude mít fakt hodně dobrý kontakty, protože jsem v žádné bance předtím neprošla a on mně vyřídil půjčku
v Komerčce. A to jsem tam zkoušela předtím žádat sama. Marně. Někteří ti obchodníci, kteří spolupracujou s některýma bankama a nebankama jsou fakt hodně schopný. Bohužel jich je zatraceně málo.