Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

RE: pro admin

(admin, 18. 4. 2009 18:48)

Vážený pane Petane,

dříve, než vložíte na naše stránky do některé konkrétní rubriky svůj příspěvek, seznamte se laskavě nejen s celkovými podmínkami našich stránek, ale především podmínkami té konkrétní kategorie, do které svůj příspěvek vkládáte!
Domníváme se, že je snad jasně v horní části této záložky uvedeno, k jakým příspěvkům je určena.
Navíc jsme pro podobně nepoučitelné již několkrát tuto skutečnost uváděli právě v této záložce formou příspěvku, např. dne 6.1.09 v 11:43, dále pak 6.2.09 v 16:07, 4.3.09
v 1:58, 16.3.09 ve 13:37, 18.3.09 ve 22:27, 19.3.09 v 16:09 a znovu 19.3.09 ve 22:44!
Je takový problém před vložením příspěvku používat hlavu??
Tyto stránky neslouží k tomu, aby sem pisatelé vkládali své dotazy adminovi (nikoliv tedy jako poradenské fórum).
PRO DOTAZY SLOUŽÍ VÝHRADNĚ ZÁLOŽKA CHAT, NIKOLI BLACK LIST ČI JINÉ ZÁLOŽKY!! Pokud by tomu tak bylo, mohla by být na našich stránkách pouze jedna jediná záložka, nemyslíte?!
Kategorie Chat slouží k výměně zkušeností jednotlivých návštěvníků, tudíž ani zde nebude Vaše dotazy zodpovídat admin, ale ostatní návštěvníci stránek! Provozovatel těchto stránek prověřuje pouze nabídky půjček, které jejich autoři vloží do sekce "Nabídky". I toto bylo na našich stránkách JIŽ NĚKOLIKRÁT uvedeno!
Doporučujeme pročíst jeden z našich příspěvků v kategorii "Chat" (předmět: RE: Dotaz pro Admina) ze dne 19.3.09 (00:11 hod.)
Dále bylo již několikrát na našich stránkách uvedeno, že pisatelům, kteří nebudou při vkládání svých příspěvků opakovaně dodržovat obsah jednotlivých kategorií, bude takový uživatel blokován!
Z uvedeného doufáme jasně vyplývá, že pokud potřebujete s čímkoliv poradit, je nutné svůj dotaz vložit do záložky Chat, kde Vám může jiný návštěvník ze svých zkušeností reagovat!

admin

pro admin

(Petan, 18. 4. 2009 17:26)

proc jste mi neporadil a radsi to smazal!!Treba by mi nekdo poradil jak je to se smenkou pres mail...Diky

INFORMACE pro návštěvníky našich stránek

(admin, 18. 4. 2009 16:19)

V záložkách Chat a Black list je nemalý počet příspěvků, ve kterých uvádíte své vlastní negativní zkušenosti s akciovou společností EURO MAKLER Holding.
Vzhledem k těmto Vašim velmi špatným zkušenostem bychom Vás rádi informovali o nabídce půjček další akciové společnosti, a to ČESKÁ ÚVĚROVÁ POKLADNA. Jejich služby najdete na www.csup.cz.
Doménu csup.cz vlastní EURO MAKLER Holding a.s.!
Z uvedeného vyplývá, že ČESKÁ ÚVĚROVÁ POKLADNA a.s. => EURO MAKLER Holding a.s.!
Více k této skutečnosti není jistě co dodávat.

admin

MONEY BROKER

(Jitka, 18. 4. 2009 8:18)

Money broker,s.r.o.- pozor na ně. Sepsala jsem půjčku s pí. Z Turnova, volali mi, že sehnali investora, kdo půjčí- zaplatila jsem a samozřejmě opět nic. Na svých stránkách se prezentují jako solidní firma. Celou věc jsem předala právníkům a našli slabé místo, takže se spojme a budou pykat!!!Je nutné abyste šli okamžitě podat trestní oznámení a následně se to bude řešit hromadně, jakmile obdržíte oznámení od policie, podá se hromadná žaloba.Pokud máte nahrávku tel hovoru s tím, jak slibují vyřízení půjčky, přidá se k žalobě.Naštěstí jeden známej je jejich poradce a sepisuje jenom domluvené známé a sbíráme nahrávky, dělejte to taky a brzo to tahle firma zabalí a skončí v lochu, taky mi říkali, že poplatek je vratný, že nemusím mít obavy. Takové chování je absolutně trapné, zajímalo by mně kolik mají z nás peněz, paní byla velice ochotná a nic nebyl problém.Když jsem volala na centrálu a popsala jim to, tak mi řekli, že za to může ta paní a né oni!!!Ona , že mi lhala.Smlouvu jsem sepsala s firmou, tak a´t jejich zástupci nelžou, za jednání zodpovída firma.

ROSŮLEK + MONEY BROKER

("klient", 18. 4. 2009 7:15)

Vážení přátelé, že jsem asi neponaučitelný odevzdávač a důvěřivec, je věc jedna, ale ještě nikdy jsem se nesetkal s větším výsměchem a asi mě právě vyléčila společnost MONEY BROKER Pardubice a její obchodní zástupci, můj byl pan ROSŮLEK O. z PHY.Úvěr samozřejmě schválen, poplatek samozřejmě vratný (6000Kč).Rosůlek mi bezostyšně lhal do očí,tvrdil,že vše je vyřízeno již zaplacením polatku atd. Potom sjem se na webu www.moneybroker.cz dočetl kde vyřizují úvěry a věděl jsem, že to co mi tvrdil p.ROSůLEK není pravda a já nic nedostanu a tak jsem odstoupil od sml. a ejhle nic mi nevrátili, no aby taky jo! Koukněte co za naše peníze dělají a čím jezdí.ROSŮLEK má nové AUDI TT, musí obrat měsíčně 50 lidí TOTO TAM OPRAVDU PÍŠOU, ne obrat,ale sepsat.POTOM TAM JSOU DALŚÍ a firma si chodí na mejdany, to tam je taky POZOR nA TUTO FIRMU !!!

Ciruss-Capital

(chose, 18. 4. 2009 1:58)

tak tehle firme jsem taky naletel davejte s i pozor posilaji sms z internetu a pisou ze nejsou dubaj,myerson atd. ale jsou o hodne horsi nez ty ostatni.

Nabídka půjček FEF odstraněna

(admin, 17. 4. 2009 23:49)

Pro Petra a ostatní :

Tak, jak jsme dne 16.4.09 panu Petrovi v sekci Chat slíbili, kontaktovali jsme pana Škňouřila a pana Janošece s žádostí o vyjádření k příspěvku pana Petra ze dne 16.4.09 (15:06 hod.). Bohužel ani jeden z pánů na naši výzvu nereagoval. Nezbývá tedy, než se domnívat, že zkušenost pana Petra se zakládá na pravdě.
Z uvedeného důvodu nadále nepokládáme služby těchto zprostředkovatelů z Přerova za seriózní a jejich nabídka byla z našich stránek odstraněna.
Jednalo se o nabídku prezentovanou na www.pujcky-fef.cz (pod názvem Fany Express Finance), kterou nabízeli pan František Janošec (tel. 774200969) a pan Michal Škňouřil (tel. 776359689), 731018502.
Navíc se nelze pozastavit nad skutečností, že dne 16.4.09 (tzn. před naší výzvou) byly uvedené webové stránky funkční, avšak dne 17.4.09, kdy mělo být těmito zprostředkovateli půjček reagováno na naši výzvu, jsou stránky pujcky-fef.cz již nefunkční!
Dále bylo zjištěno, že si na naše stránky vložili sami na sebe pochvalný příspěvek, jakožto spokojený klient - konkrétně Michaela.
Ze všech shora uvedených důvodů, a především z důvodu uvedeným v příspěvku pana Petra ze dne 16.4.09 v kategorii Chat, byla nabídka půjček těchto pánů odstraněna a jejich přístup blokován.

admin

BARTÁK PETR, KLAPKOVA,KOBYLISY

(Gábina, 17. 4. 2009 8:43)

DUBAI INVESTMENT A KEŠOVKA - Pozor na tohoto podvoníka, lháře a zloděje. Vybere NEMALÝ poplatek, namluví Vám nesmysly, nalže spoustu nepodstatných věcí a zapomene Vám říct, že je to podvod a úvěr nikdy nedostanete.

p.Talla

(pumpido, 16. 4. 2009 8:40)

Velice pěkně vám vše popíše a vysvětlí proč bere poplatek 3.000,-Kč,ale od té doby mi na maily jen odpovídá,že čeká na podklady od právníka.......je to již víc jak 3 týdny,takže jsem opět asi naletěl.

Ciruss-Capital;p.Jirza

(pumpido, 16. 4. 2009 8:36)

Tak na tihle podvodníčci na mne vyčelali.POZOR!!!
Ciruss-Capital,zastoupen nějakým panem Procházkou se mnou sepsal schválenou zavazující žádost o poskytnutí úvěru,za to vyúčtoval 7.000,-Kč a slíbili,že peníze budou do 14-ti dnů na ůčtu.Za 10 dní jsem se jim ani nedovolal,telefon již neexistuje a mé peníze si někdo užil.

p.Jirza-tak to je extra podvodník.Přijede s velice lákavou nabídkou,poté hned sedá do auta a jede prý za investorem,během pár hodin zavolá,že je vše schváleno,řekne si o poplatek,který hned máte vložit přímo na účet a zavolat.Zavoláte,on to zkontroluje a řekne,že bere peníze a jede k vám........Ke mě tak jede už 14 dní.Netušil jsem,že s Ústí do Prahy je to tak daleko.

DUBAI INVESTMENT

(GABRIELA, 15. 4. 2009 16:48)

Petr Barták, Klapkova 56, Kobylisy, Praha 8 - PODVODNÍK A LHÁŘ. Vybere od Vás peníze a tím to končí. Úvěr nikdy nedostanete. VAROVÁNÍ PŘED TOUTO LIDSKOU BEST...

pozor

(Michal, 14. 4. 2009 21:32)

Davejte si pozor na investr@seznam.cz tel. 728021550, je to stejny pan jako Radecek210@seznam.cz!!! Je to podvodnik, slibuje penize tentyz den a dalsi keci!!! Pozor na nej!!! Nic mu neplatte...

Viz Rambousek

(Marek, 14. 4. 2009 17:31)

Přidávám se k varování před jistým Rambouskem. Také my jsme naletěli a na policii posléze zjistili, že jde o velmi zkušeného podvodníka. Jeho uhlazený zjev a vystupování je velmi přesvědčivé. Je mladý, kolem dvacítky, z Jihlavy. Do zástavy si bere nejen hotovost, ale i movitý majetek. Takže pozor, pozor, pozor. Pokud o něm něco víte, ozvěte se, prosím: bstistko@seznam.cz

CASH PRO

(Michal, 14. 4. 2009 11:13)

Dobrý den. Chtěl bych poděkovat těmto přízpěvkům, neboť jsem měl sjednanou schůzku v Ostravě, ani nevím ským a zaplatit 7.990.- za jakési zprostředkování. Po sms jsem taky reagoval a volal zpět a už po hovoru mi to bylo divné, když někomu stačí 2 doklady a peníze máte na účtě! Hned jsem začal hledat na internetu a narazil na tuto diskuzi, za kterou Všem děkuji. Naštěstí mě to vyšlo asi na 50.- za hovory. Jen je mi líto těch, co už naletěli a stálo je to víc. CASH PRO JE PODVOD!!!

Podvod

(Jirka, 13. 4. 2009 22:35)

Dobrý večer,Vážení přátelé ,Dejte pozor na pana Rosulka je to darebák obrovských rozměrů,Nabízí půjčky ruzných částek,není pro něj žádný problém vše zařidí.Vyinkasuje 6.000,-Kč a nic Vám nedá je to podvodník každým coulem,tak pozor na něj.

VIZ ROSŮLEK

(IVANA, 12. 4. 2009 21:57)

Vážerní, četla jsem vaše komentáře a taky se musím přidat. Jsem jednou z těch co mu odevzdala 6000 Kč a taky o ně přišla. Jen dávejte, rosůlek si staví v praze barák a když budete dávat rychleji, tak do července bude v novém!

pozor

(WEMTC s.r.o., 11. 4. 2009 12:11)

neplatte nic této společnosti,chtěji poplatek 850.kč a jak ho zaplatíte už se neozvou,a když se ozvou,odkládají schůzky,pro nedostatek času.

MONEY BROKER s.r.o. - ROSŮLEK A SPOL

(Petr 2, 10. 4. 2009 20:09)

Vážení přátelé, že jsem asi neponaučitelný odevzdávač a důvěřivec, je věc jedna, ale ještě nikdy jsem se nesetkal s větším výsměchem a asi mě právě vyléčila společnost MONEY BROKER a její obchodní zástupci, můj byl pan ROSŮLEK O. z PHY.Úvěr samozřejmě schválen, poplatek samozřejmě vratný (6000Kč).Rosůlek mi bezostyšně lhal do očí,tvrdil,že vše je vyřízeno již zaplacením polatku atd. Potom sjem se na webu www.moneybroker.cz dočetl kde vyřizují úvěry a věděl jsem, že neprojdu a tak jsem odstoupila ejhle nic mi nevrátili, no aby taky jo! Koukněte co za naše peníze dělají a čím jezdí.ROSŮLEK má nové AUDI TT, musí obrat měsíčně 50 lidí TOTO TAM OPRAVDU Píší, ne obrat,ale sepsat.POTOM TAM JSOU DALŚÍ a firma si chodí na mejdany, to tam je taky POZOR nA TUTO FIRMU !!!

Opět podvod

(Mufra, 10. 4. 2009 17:34)

Ctěl bych upozornit na firmu Financial Company a.s. .Pozor nejdříve Vám zavolají a a řeknou že pro vás mají půjčku a vzápětí Vás vyzvou k uhrazení t.zv.vratné zálohy 2000,-Kč když uhradíte tak se ozvou a řeknou že částka byla napsána špatně a že poplatek je 4000,-Kč po uhrazení dostanete zprávu že musíte uhradit 2360,-Kč jako poplatek a tak to pkračuje dál a když už čekáte na peníze samozřejmě se nedočkáte a ještě Vám napíšou že s panem Mahutem skončili před dvěma hodinami spolupráci a on se za tři dny ozve jako by se nic nedělo a vymáhá na vás další poplatky. Chtěl jsem peníze zpátky a přislíbil že je do 24hod pšle na účet. Ani po třech dnech nic nedošlo a proto jsem se rozhodl že budu varovat ostatní aby nedopadli jako já. Pan Mahut má tel.č. 731129864 a většinou s Vámi komunikuje přes SMS ale někdy i normálně volá.Dejte si na něj pozor.

Asterie

(elkytara@seznam.cz, 10. 4. 2009 16:01)

Dobrý den, vřelé díky uživateli oliver4 pode mnou, právě jsem prostudoval smlouvy, které chce spol Asterie podepsat za "oddlužnění". Lidi, taky sem ve srabu, ale tohle by podepsal jen sebevrah!At už za Vas něco vyřídí nebo ne, mají nárok na 6000 jako "Základní odměnu", zrušení smlouvy 10 000, každý měsíc 19% ze splátek jim, to si to rovnou můžete zkusit dohodnout s věřiteli sami ne?


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »