Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

OCF

(Dave.M, 9. 4. 2009 10:33)

Také, jsem zažil podvod s OCF, bohužel mají tu smůlu, že jsem blízko Olomouce a je nás více. Navíc nás tahali do Prahy, že to jinak nejde, až po odeslání jejich papírů jsme se dozvěděli, že jde o firmu sídlící z Olomouce.

Bohužel, policie ani žaloba nic nevyřeší a peníze nevrátí, proto se to chystáme vyřešit ručně po svém! Víme kde sídlí firma, víme kde bydlí majitelé firmy, víme jaký vlastní majetek, víme o nich mnoho. Nechali jsme si je proklepnout jednou nejmenovanou agenturou.

Sděluji všem co byli podvedeni, že tyto lidi co mají v tomto okrádání dalších prsty za to zaplatí i s pěknými úroky!

MSCORP-OCF

(VLADO, 9. 4. 2009 10:22)

OZOR NA MSCORP A.S JE TO STEJNÉ SÍDLO JAKO OCF-ZAPLATIL JSEM 6 000 KČ A KOUKNUL NA INTERNET A CO JSEM NEVIDĚL,PŘED PUL ROKEM JSEM ZAPLATIL FIRMĚ OCF 6 000,- MOŽNÁ SHODA ADRES MOŽNÁ OPĚT PŘEJMENOVANÁ SPOLEČNOST-NENECHTE SE NAPÁLIT -JUKNĚTE NA TO OCF MÁ STEJNOU ADRESU JAKO MSCORP-TAKŽE POZOR JE MI UŽ JASNÉ ŽE DOSTANU KULOVÝ JAKO PŘED PUL ROKEM
BOŽE LIDI MY JSME TAK BLBÝ POZOR NA NĚ

JE TO ASI SKUTEČNĚ PŘEVLEČENÉ OCF
JEN V REJSTŘÍKU FIGURUJÍ JINÍ LIDÉ
POZOR NA NĚ MSCORP-OCF

pujckapujcka@seznam.cz

(Lubomír Pořízka, 9. 4. 2009 9:47)

Další podvodník se skrývá pod tímto mailem.Nějaký pan Jelínek, nechá si poslat na svůj účet v ČSOB 600,- s tím, že do 24 hodin zajistí úvěr 80.000,- na směnku.Nechá si poslat i
podklady k půjčce a pak se neděje nic.Začalo to 6.3., po 3 týdnech po mailové komunikaci poslal telefonní číslo 773626451, ale nebere telefon.Účet v ČSOB ani není na jeho jméno a vysvětloval mailem po mém dotazu, že je pouze
obchodní zástupce a konto je na managment firmy.Dejte si na něj pozor

dostupnapujcka@centrum.cz- další podvod

(Lubomír Pořízka, 9. 4. 2009 0:19)

Zkoušel jsem volat na číslo uvedené 6.4.09, číslo je dočasně
odpojeno z provozu, u chatu je přihlášen vzkaz pro Vanessu,aby na toto číslo volala.Já na inzerát pana Jana Šilara reagoval, poté co mi poslal vzor směnky ,požadoval zálohu 4.800,- které jsem mu bohužel poslal.Tvrdil, že půlka zálohy je vratná. Od té doby jen výmluvy.Peníze má od 12.2.09.Když jsem začal psát o tom, že ho dám na black list, hrozně se urazil, že má se spoustou klientů výborný vztah,a že si nikdo mu ještě nedovolil vyhrožovat.Před 14 dny mi napsal, že se nebrání schůzce a že vše vysvětlí .Když jsem požadoval aby mi peníze vrátil zpět, napsal mi, že vratný den je středa a že to musí projednat s investorem.Prostě jsem nalítl. Dejte si proto
pozor na mail: dostupnapujcka@centrum.cz a na pana
Jana Šilara.Konto má u Raifky na své jméno.Postižení,přihlašte se na mail:porizkalubomir@seznam.cz,chci podat trestní oznámení spolu s ostatními.Pokusím se v bance zjistit na něj telefon a adresu.

Podvodná nabídka půjček

(admin, 8. 4. 2009 21:44)

Dne 30.3.09 vložila na naše stránky svou nabídku nebankovních půjček údajná Alena Točná.
Ve své inzerci nabízela nebankovní půjčky na směnku do 200 tisíc. Nutností bylo zaplacení poplatku předem ve výši 420 Kč.
Naším šetřením bylo zjištěno, že tato nabídka půjček byla podvodná. Ve skutečnosti nebyl po klientech požadován poplatek uvedený v inzerci ve výši 420 Kč, ale 2.300 Kč! Tato paní se představovala klientům jako firma DMP-group. Firma s tímto názvem však neexistuje.
Hlavním důvodem odstranění této nabídky půjček a blokace autora byla následující:
Paní "Točnou" jsme vyzvali dle podmínek uvedených na našich stránkách k upřesnění některých údajů. Na tento náš dotaz reagovala až po několika našich výzvách, a to sdělením, že požadované informace již zasílala. Toto její tvrzení se však nezakládalo na pravdě. Ve skutečnosti chtěla tato paní jen získat čas, aby byla její nabídka půjček na našich stránkách ponechána co nejdéle. Na naše další výzvy totiž již vůbec nereagovala. Na emaily žadatelů o půjčku však bylo reagováno ihned, a to především z důvodu několikatisícových poplatků požadovaných předem.
Poplatek byl po klientovi požadován předem, a to bez jakékoli osobní schůzky! Pokud klient poznamenal, že předá poplatek na osobní schůzce, bylo mu sděleno, že toto není možné!
Pokud se klient zeptal na IČ firmy, adresu kanceláře, apod., bylo mu sděleno - cituji: "Tyto informace vám nemohu poskytnout dokud nezaplatíte poplatek."
Více k této "šikovné" paní nemusíme jistě uvádět.
Emailová adresa inzerenta: DMPgroup@email.cz.

admin

POZOR

(p. Rambousek, 8. 4. 2009 20:56)

Dobrý den touto cestou vás chci upozornit na podvodníka pana Rambouska je podle občanky z okolí humpolce a představuje se jako dědic nějakého jmění a že to múže zainvestovat. ALE pak to je tak že jeho právnici potřebujou 10% z částky na splátky na první a poslední. A dál že peníze vám budou převedeny na účethned jak tu částku dostanou právnici . Jinak vystupuje distingovaně chodí oblečenej jako kdyby byl ve skutečnosti nějakej investor. Dále pak když to pošlete tak jse začne vymlouvat a to na to že právnici to poslali z jiního účtu, pak že to banky někde zapoměly, pak když člověk je už "nasranej" tak jse začína odlmčovat až to dojde tak daleko že na konec on obviňuje nás jako podvodníky a peníze co jste mu poslali tak už nedostanete jeho tel. číslo bylo: 776387097. Pozor na něj. A jenom vás poprosím kdyby jste o něm něco zistili kdy se zdržuje nebo kde bydlí přesně tak jakokoliv správu uvítam. kubasr@email.cz

Podvod

(Josef Drtil, 8. 4. 2009 18:43)

Dobrý den chci upozornit na pana Svobodu nebo jak se jmenuje našel jsem jeho inzerát někde na stránkách, že z vlastních zdrojů půjčí až 300000 kč. Napsal jsem mu na email směnka2009@email.cz hned ten večer jsem dostal email kolik budu splácet a jak dlouho a pokud budu chtít ,že hned nechá zpracovat smlouvu a směnku za poplatek 2500 kč. Tak jsem mu odepsal ,že mu pošlu peníze napsal mi hned i č.ú. 112077093/0800 .tak hned ráno jsem tam zanesl peníze. vložil jsem je na daný účet i s var symbolem to bylo mé rodné č. až potom mi bylo divné jméno na pokladním dokladu Oldřich Teplý. Šel jsem domů na net napsal mu že peníze jsou vloženy odepsal ,že v úterý 7.4 se ozve a předá hotovost. Od té doby nic . Nechápu ,že takový hajzlové neseděj

Velká podvodnice

(Monika, 8. 4. 2009 12:38)

Čau lidi, dejte si pozor na pí.Alenu Točnou. Je to velká podvodnice vytáhne z Vás poplatek a žádné peníze už neuvidíte. Jenom slybuje. Pošlete jí poplatek poštou a už se Vám neozve. Zase tady má nabídku na půjčku. Tak bacha na ni. Nic jí neposílejte.

pozor

(goofry, 8. 4. 2009 7:11)

Upozorňuji na obchodního zástupce firmy CASH PRO. S TELEFONÍM ČÍSLEM 731336666 !!!! Naslibuje hory doly,a nic vybere poplatek a už o se nezná.Vymlouvá se na firmu,která je převlečená Č.F.U.Dost uvažuji o naších zákonech,když jsi firma změní jméno a veselé podvádí klienty dál.Vžádnem případě mu, ani jinému obch.zástupci nic neplaťte !!!!! nic nedostanete!!!! Dotyčný mi nechce smskou sdělit své jméno ani adresu,asi ví proč.budu podávat trestní oznámeni,poněvadž mě obelhal a ja mu zaplatil popplatek 7.990.kč + telefon na drahé linky asi 1.500.kč.!!! Tyto telefony mohu doložit poněvadž mám paušal,takže pokud je další klient,ať se ozve,a když nás bude víc,musí policie něco dělat. Můžete se ozvat na meil : goofry@centrum.cz

Podvodnice Iveta Beránková

(Monika Nápravníková, 7. 4. 2009 12:04)

Dobrý den,
paní Beránková z nás vymánila 6000 za poplatek za vyřízení půjčky. Zastupuje firmu OCF s.r.o. a její tel. je 739320471

Myerson-podvod

(Hanka, 7. 4. 2009 8:08)

Fi.Myerson to jsou opravdový podvodníci,také nás to stálo spoustu času a 5000,-pak poslala spoustu papírů a vůbec nic.já bych je žalovala mají pozastavenou činnost a reklamy jim běží dál co dělají naše úřady a policie.kontrolní orgány atd.jsme z Chomutovska.

Pozor podvod

(Michal, 6. 4. 2009 22:11)

Dobry vecer!!Davejte si velky POZOR na mail Radecek210@seznam.cz!!Predstavuje se jako Bauer, a jeho investor Tofl a dalsi vymyslene jmena!! Taha poplatek jak muze 3500 a slibuje tentyz den penize!!Zkousel mi nahlasit i jeho adresu a po overeni zda li tam nekdo takovy opravdu bydli - NEBYDLI ! ! ! Jeho mobil je 728021550 ! davejte si naj prosim pozor!!!

pomoc.všem@centrum.cz

(JANA, 6. 4. 2009 7:07)

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi podělit o negativní zkušenosti s pánem, který se schovává za tímto emailem. TOMÁŠ HRDLIČKA !!!Pakliže je Vás více, od kterých vybral poplatek a následně nedošlo k naplnění smlouvy o půjčce, ozvěte se mi (jana.duba@seznam.cz). Myslím, že si pomohl ke slušným penězům....

ABECEDA PŮJČEK, EDBUSY

(Xerox, 5. 4. 2009 12:21)

Paní Sobotková společně s paní Dvořáčkovou chodí a dementují informace o firmě,Abeceda půjček neexistuje a Edbusy je podvod. nenechte se oklamat.

Také jeden z mnoha

(Miluš, 3. 4. 2009 10:36)

Pan Jirza se také jevil jako velice ochotný pán . Zavolal mi na můj inzerát , že mi poskytne půjčku na směnku , vše obratem a jak sepíše smlouvu ihned nasedne do auta a osobně s notářem přijedou . Smluvili jsme splátky i vše ostatní.Naposled ,že musím uhradit notáře a cestu . Když jsem se dozvěděla částku ,řekla jsem ,že peníze nemám tak půjčku nemohu chtít . Zhruba za hodinu opět volal , že se domluvil s notářemtak že mám zaplatit jen polovinu a druhou na místě . Protože jsem ve velmi svízelné situaci - sama vdova se třemi malinkými dětmi - poslední peníze jsem odeslala , Když jsem byla v bance opět volal a dihodli místo schúzky a že za dvě hodiny je u nás a od té doby nebere telefon a nebo jej hned položí .Pan Jirza te. 604732134 , Tak pozor !!!!

MSCORP-OCF

(VLADO, 3. 4. 2009 8:58)

POZOR NA MSCORP A.S JE TO STEJNÉ SÍDLO JAKO OCF-ZAPLATIL JSEM 6 000 KČ A KOUKNUL NA INTERNET A CO JSEM NEVIDĚL,PŘED PUL ROKEM JSEM ZAPLATIL FIRMĚ OCF 6 000,- MOŽNÁ SHODA ADRES MOŽNÁ OPĚT PŘEJMENOVANÁ SPOLEČNOST-NENECHTE SE NAPÁLIT -JUKNĚTE NA TO OCF MÁ STEJNOU ADRESU JAKO MSCORP-TAKŽE POZOR JE MI UŽ JASNÉ ŽE DOSTANU KULOVÝ JAKO PŘED PUL ROKEM
BOŽE LIDI MY JSME TAK BLBÝ

Podvod půjčka

(Jirka, 2. 4. 2009 23:31)

Dobrý večer,díky této stránce jsem ušetřil nemalé fin.prostřdky.
Dejte pozar na povodníka z Ustí n lab.použivá tel 739220881,736361000.Brání se říci své jméno a odvolavá se na fin.skupinu zahraničních investorů.Samozřejmě chce poplatek 6.000,-Kč na spracování smluv.A když jsem mu řekl že přijedu na scuzku s pravníkem který posoudí smlouvu,tak se začal kroutit že v daný den nemá čas atd.

CashPro

(Petr, 2. 4. 2009 13:09)

Zdravím všechny podvedené, mezi které bych od zítra taky patřil, kdybych náhodou neobjevil tyto stránky. Chtěl jsem 50000 Kč a tak jsem zavolal na číslo 775 271 693 (paní se zapomněla představit, ale fa CashPro), které působí na Trutnovsku. Na tomto čísle mi řekli, že minimální částka je sto tisíc, budiž... Druhý den přišla sms, že mi nabízejí 110 000 tkzv. Kešovku na 96 měsíců za 1658 Kč/měsíc. Tak jsem volal znova a chtěl vědět bližší info a to už mi bylo sděleno, že tam je poplatek 7990 Kč za aktivaci směnky. Aktivace směnky? Co to je za hovadinu? Aktivujou se karty do bankomatu atd. a ne směnka! Tak jsem si taky přepočítal, kolik tedy za těch osm let zaplatím na úrocích a vyšlo mi necelých padesát ticíc a to je další nesmysl! Díky za tyto stránky a za to, že mi ušetřili nemálo peněz, zítřejší schůzka se konat nebude. Lidi dávejte pozor a nenechte se okrást, jestli najdu další podobnou firmu, hodím to sem.

HROMADNÁ ŽALOBA NA BIREST

(Max, 2. 4. 2009 11:05)

Dobrý den, jakožto právník jedné mé podvedené klienty u firmy Birest s.r.o. chci podat hrmodanou žalobu na tuto společnost a na jednatele firmy, pana Dušku. Každý kdo byl touto firmou podveden, ať mi napíše pro bližší informace na mail max.weber@seznam.cz. Už teď se jedná o 8 klientů a každým dnem přibývají další. Společně ušetříme na nákladech za soudní řízení a čím více nás bude svědčit, tím větší bude tlak na soudce aby firmě zakázal činnost a uvalil vazbu na jednatele p. Dušku.

cashpro

(suzan, 1. 4. 2009 21:02)

Dobrý den, čtu vaše příspěvky a vidím, že nejsme jediní co jsme se nechali napálit firmou cashpro, která poskytuje smlouvy kešovka, došel nám dopis s nějakou kreditní kartou, která poskytuje různé slevy atd. a pak jsem si přečetla vaše příspěvky a zjistila jsem že to je podvod, tak tam zkouším volat, abych to hned zrušila, ale bohužel už tři dny se mi to nedaří. prosím o radu co mám dělat dál. Jak to zrušit a kolik za tuto chybu zaplatím?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »