Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

BIREST s.r.o

(Pavel a ola, 10. 2. 2009 9:55)

LIDI POZOR na BIREST s.r.o Tato uvěrová firma je dle našich zkušeností podvodná.Vše nám schváli,vše nám kladně potvrdili načež při sepsání uvěrové smlouvy od nás vyberou poplatek 2000,-se slibem,že nám přijdou peníze do týdne.POZOR peníze nepřišli najednou přišel papír se zamítavou zpravou a vratný poplatek 2000,-take ne.DEJTE SI NANĚ POZOR.JSOU TO PODVODNÍCI.

Podvodník

(Okradený, 9. 2. 2009 11:55)

Dávejte pozor na p.Antonín Jankůj z kunovic u Uherského Hradiště tel.608731315 naslibuje půjčky nebo vymožení pohledávky sebere peníze a už se nikdy nikdo neozve.

Dubai - Červinková

(Milik, 9. 2. 2009 9:04)

pozor lidi na pí. Červinkovou z Dubai Investment. "podniká" v LBC a JBC.

RE: pro Petra

(admin, 8. 2. 2009 22:37)

Pro Pajinku a všechny ostatní návštěvníky našich stránek, kteří si zde dnes přečetli chválu od několika lidí na Dubai Investment (bývalou ČFÚ) :

Pajinko, na výpis z účtu od Petra, kde by mohl dokladovat příchozí platbu (půjčku 500 tisíc) od Dubai Investment, jak uváděl, neočekávejte.
Důvod je jednoduchý! :

Pan Petr je současně Jarda, Pavel a paní Vlasta!

Nejdříve psal v 16:45 jako Pavel, kde vychvaloval Dubai!
V 16:52 psal jako paní Vlasta. V 16:53 jako Jarda, kde mluvil o tom, že všichni žadatelé o půjčku jsou lháři a podvodníci, a proto peníze nedostanou.
V 16:55 psal jako Petr, kde uváděl, že zaplatil firmě Dubai 11 tisíc, ale půjčku ve výši půl milionu dostal. Peníze mu prý přišly na účet.
V 17:59 ho zde Pajinka žádala o výpis z účtu, čímž by se potvrdilo to, co tu tvrdil. Je zajímavé, že na toto už nijak nereagoval. Času měl přitom víc než dost! Přístup na naše stránky jsme mu zablokovali až ve 22:25 hod.!

Je zajímavé, že tu vychvaluje firmu Dubai, napadá zde žadatele o půjčku, že jsou lháři a podvodníci, a přitom sám zde vystupuje celkem pod čtyřmi jmény!!
Vychvaluje firmu, která byla v televizi už několikrát, a to nejen jako Dubai Investment, ale už i dříve - jako ČFU, kdy byla propírána za úplně stejné praktiky! A to nejen v ČR, ale už i na Slovensku, kde o této firmě ministr financí prohlásil, že se jedná o jasný podvod!

S největší pravděpodobností se tedy jedná buď přímo o člověka z uvedené firmy, nebo o jejich obchodního zástupce, který je tak dalece bezpáteřní, že se snaží firmu vychvalovat, aby nalákal další platící klienty, i když jistě ví, jak tato firma "pracuje"!

Všechny podvodné příspěvky tohoto jednoho autora byly pochopitelně vymazány.

admin

RE: Další podvod!

(admin, 8. 2. 2009 13:04)

Pro Roberta a další:

Panem Robertem uvedené praktiky "společnosti" Úvěry pro vás (najdete na www.uveryprovas.cz) nebudeme ani prověřovat. Domníváme se, že všem bude
k rozhodnutí, zda tuto společnost oslovit či nikoliv stačit skutečnost o poplatku v nemalé výši, která je vybírána předem, aniž by půjčku poté žadateli poskytli či vyřídili.
Navíc o "serióznosti" jistě vypovídá další námi zjištěná skutečnost :
Doména uveryprovas.cz, které je majitelkou paní Michaela Uherková, je dnes,
tj. 8. února 2009 po expiraci! Datum vypršení limitu platnosti (expirace) domény přitom byl již 16. ledna! Nyní je již zřejmé, proč paní Uherková vybírá od každého žadatele
o půjčku poplatek ve výši 1500 Kč předem. Prodloužení platnosti domény něco stojí!
Pokud už kdokoli z vás poplatek zaplatil, půjčky se však ale nedočkal a chtěl by oslovit přímo paní Uherkovou, může tak učinit na její osobní email, který jsme pro návštěvníky našich stránek zjistili:
m.uherkova@centrum.cz

admin

novoroční půjčka 2009/

(Honza, 8. 2. 2009 12:09)

Dávejte si lidičky pozor na obchodního zástupce který funguje a operuje v okolí Plzně,jmenuje se p.Zátka,nepodepisovat,neoslovovat vůbec je to pracovník od bývalé ČFU,ted si říkají dubai envestment,sídlo praha.Tvrdě jinak naletíte.a v životě nic neuvidíte sjednává půjčky od 50 tis-do 250tis.Avíc se neozve a vy voláte na číslo 900... a tam vám to taky nikdo nezvedne .
Takže velký pozor a oči na stopkách /Honza

Další podvod!

(robert, 8. 2. 2009 8:10)

Pozor na společnost úvěry pro vás!Podobně jako dubai,či ČFÚ.Zavoláte zástupci,ten si napíše iniciály(rodné číslo,atd).Za několik hodin vám přijde smska,že jste schválen na žádanou částku.Pak zaplatíte poplatek 1500kč.Do 48hodin vám sdělí,že žádost byla zamítnuta bez uvedení důvodu.
IČO:62317156,na Příkopě 814,Vsetín,www.uveryprovas.cz

Cvok

(Radek, 8. 2. 2009 0:12)

Vzhledem k situaci,že stále hledám půjčku,tak píšu další zkušenosti.Pozor na email,který přijde případným zájemcům od Radka Veselého.Nabízí půjčku bez ručení,ale něco za to chce.Co?Je to teplouš!!!Tak že co asi!

vánoční půjčka EU 2009=DUBAI

(pajinka, 7. 2. 2009 20:20)

vánoční půjčka EU 2009=DUBA od tehle firmy dejte ruce pryc!!!Jsou to podvodnici jako hrom,vezmou si od vas poplatek a naslibuji hory doly a pritom dostanete velky kulovy!!

Honzo zanechte zde svuj email,ja vam pak napisu co mate delat a jak postupovat vuci teto firme

vánoční půjčka EU 2009

(honza, 7. 2. 2009 19:24)

ještě toto bych chtěl dodat,takto se to jmenuje a tak to sdělují v médiích/zavoláte po půl hodině schváleno a dána v sms zprávě částka 3796kč/na 96 měsíců,pak jste pozváni na sepsání smlouvy a od té chvíle žádné upozornuji žádné peníze jak slibují od 50tisíc do 250tisíc nevidíte a zálohu kterou si bere obchodní zástupce je dost velká 7980kč a to už je trestný čin podvodu a možnosrt podání trestního oznámení.tak se mějte na pozoru opět jeden podvedený občan ČR

Dubai

(honza, 7. 2. 2009 15:48)

nevěřte lidičky nikdo v celé ČR!!!!!!!!!!!!!!! opravdu nikdo této firmě ani jejich obchodním zástupcům,neuvidíte ani korunu,kdo dal peníze naletěl a hodně naletěl a nikdy neuvidí nic opravdu nic,po zaplacení obchodnímu zástupci který vám zvedá mobila celých třebas 14dní a pak se vám odmlčí po zaplacení 7980kč a více se mu nedovolal

RE: Pozor na Kazdovou

(admin, 6. 2. 2009 20:32)

Prověřená informace:
Nancy ve svém příspěvku varuje před jistou paní Kazdovou, která pracuje pro Dubai Investment, vyinkasuje od žadatele předem několikatisícový poplatek, avšak půjčka poté klientovi žádná poskytnuta není!
Doplňujeme, že tato informace je ověřená dnes i námi, a přikládáme tel. číslo uvedené paní Kazdové, které doporučujeme všem návštěvníkům našich stránek uložit do mobilního telefonu s poznámkou "NEZVEDAT"! : 720107713.

admin

Odstraněné příspěvky

(admin, 6. 2. 2009 16:07)

Dodržujte prosíme obsah jednotlivých kategorií.
V horní části každé záložky je uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově) je daná záložka určena.
Tato záložka je určena pouze pro vkládání firem či zprostředkovatelů, o kterých víte, že nabízejí podvodné půjčky, což je v horní části záložky i uvedeno.
Příspěvky, které svým obsahem nebudou odpovídat kategorii Black list, budou z této záložky odstraněny.
Příspěvky, ve kterých vznášíte pro ostatní návštěvníky našich stránek pouze dotaz, vkládejte prosíme do záložky "Chat"!

Příspěvky s dotazy byly pro zachování přehlednosti jednotlivých kategorií odstraněny.

admin

Podvod z UK

(marxik@seznam.cz, 6. 2. 2009 12:02)

Pozor na podvodnou firmu v UK,kdy Vás "nalákají" po netu na výbornou koupi elektroniky(ps3,mobil atd) za velmi nízké ceny. Tato cena však ke konci přeroste na několikanásobek a zboží nikde. Jedná se o fa. http://www.mobilehomelimited.page.tl.
Pokud má někdo nějakou zkušenost s touto firmou,tak mě prosím kontaktujte

OCF

(martina, 6. 2. 2009 9:12)

Zdravím, jak to tady tak čtu, tak mám čím dál tím větší dojem, že moje maminka nalítla podvodníkům. Kontaktovala poradce od firmy OCF, zaplatila jí 6000,- a paní jí řekla, že jí domů přijdou papíry potřebné pro dokončení registrace a vyřízení půjčky. Včera jí papíry dorazily domů, ale řekla jsem jí ať se na to raději vykašle a nikam žádné svoje osobní údaje neposílá.
V papírech neni ani napsáno kolik má splácet a podobné zásadní věci. Mám chuť si domluvit schůzku s paní, která vše vyřizovala a vyřídit si to s ní.

OCF, Dubai

(Radek, 5. 2. 2009 18:36)

tak jsem právě zjistil že jsem zase blbě nalít pokud někdo budete podávat žálobu na jednu z těchto firem rád a s chutí se přidám má DAS tak kdyžtak aspoň porad´te co dál jako blb jsem zaplatil oběma peníze nikde a co dál pište na radek.vonka@seznam.cz

OCF -PODVOD

(Blanka, 5. 2. 2009 12:38)

Je to podvodná firma naslibují ale nic z toho není pravda.Když jsem se zeptala jest-li se něco stane když náhodou něco opomenu,tak mi řekla že to vůbecnevadí. Dnes tam volám,upuzorňuji že na mobil,protože na pevnou linku se jim nedovoláte mají tam automat a ten vás nespojí.(731303456, 731303457).Tak jsem se zeptala jestli je všechno v pořádku paní mi jenom řekla zamítnuto přijde vám dopis.A co myslíte že v tom dopise stojí?????? Neuvedla jste pravdivé údaje.To je gól žejo?Smluvní povinost jsme vůči vám splnili a poplatek nám náleží 6000,-.Ale jsme Vám připraveni poskytnout naše služby ZNOVU A ZDARMA. TATO FIRMA JE PODVOD NAD PODVODY DEJTA RUCE OD NÍ PRYČ NEBO PŘIJDETE O PENÍZE

Dubai

(Robert Búřil, 5. 2. 2009 5:51)

hacrboy@seznam.cz

Podezření z podvodu !!

(admin, 4. 2. 2009 23:11)

Info o soukromém investorovi, prezentujícím se na www.pujcim.snadno.eu:

V žádném případě nedoporučujeme! Pán se na uvedených webových stránkách prezentuje jako soukromý (jistě tedy velmi bohatý) investor, který půjčuje peníze z vlastních zdrojů.

Neunikly nám však níže uvedené skutečnosti:
Za prvé má tento bohatý pán zapotřebí zřizovat si webovou stránku na serveru www.snadno.eu, to znamená, že nemá ani na vlastní doménu!
Za druhé má zapotřebí zobrazovat na tomto svém webu reklamy adfox, které mu vydělají cca max. do 200,-Kč měsíčně!
Za třetí jakožto bohatý člověk, který půjčuje peníze všem a na cokoliv (jak sám prezentuje), by jistě měl nejen na vlastní doménové jméno, ale i na kvalitní profesionální obsah! Pán je multimilionář a nemá pár tisícovek pro webmastera na výrobu kvalitních stránek? Podívejte se na jeho web na www.pujcim.snadno.eu a udělejte si obrázek sami! Nepřipomíná Vám to něco? Stránky tohoto typu (amatérsky vyrobené) měl i pan Slováček - prezentující se jako "firma" DV Money! A jak to dopadlo? Stačí pročíst starší příspěvky!
A za čtvrté: Pan "soukromý investor" má zapotřebí, aby mu zájemci o půjčku volali na placenou linku 900950555?
Pro informaci uvedu, že hovor na tuto linku by Vás stál rovných 95 Kč každou započatou minutu! A to, že byste jistě volali hodně dlouho (aby pán na Vás vydělal co nejvíce), Vám naznačuje na svých stránkách větičkou: "Vyčkejte na spojení s operátorem, který se Vám bude věnovat".
Jelikož jde jednoznačně o podvod, pevně doufáme, že někoho nenapadne na uvedené číslo volat!

Mimochodem - pán nemá nejen na webové stránky, ale ani na češtináře, který by mu na tomto příšerném webu zkontroloval alespoň hrubky, kterých má jen v záložce "Kontakty" (i s menšími pravopisnými chybami) celkem 5!

admin

pro Robert Búřil

(Naďa, 4. 2. 2009 21:59)

K té žalobě se ráda přidám.NadaSoukupova@seznam.cz


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »