Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

ČFÚ

(Borůvka, 17. 2. 2009 16:44)

Všichni tu společnost jistě znáte, já jsem se od ní nechala napálit tímm,že jsem jim dala přes 5 600 před necelým rokem a ještě teď se kvůli těm ma/orům olácám v dluzích!!!I přesto,že byli v televizi, každou chvíli od někoho slyším,že si chce půjčit právě od nich!!!Lidi,nedělejte to!!!

hp system

(Karel, 17. 2. 2009 12:39)

Dal jsem do tohoto systému 27tis.v plzni nějakému pechancovi.nemám půjčku ani peníze a Pechanec podniká vesele v Trutnově neboTurnově.jednu smlouvu Vám čte podobnou nechá podepsat a podle organisace zvané policie nejde o podvod .Mám jenom pár papírů a vztek.na takovéto lidi je třeba vzít pistoli a zastřelit .v tomto státě naopak jsou podvodníci chráněni a demokracie tady nikdy nebude.o svobodě ani nemluvím to jste lidé tak slepí?Postarat se musíte sami o sebe stát jenom chce platit ale i za vzduch.jak žijete to nikoho nezajímá.Bděte

Dubai

(Lecterova, 15. 2. 2009 18:31)

Bacha na Jarču a Petra Balounovi ze Strakonic.Zatáhnou vás do restaurace , podepíšete smlouvu a vyinkasují peníze.Dělají pro Dubai (dříve pro ČFP-ČFU) a neuvidíte ani korunu.Btw:Vypadají seriozně a budou vám vyprávět sáhodlouhé historky o jejich finančních problémech a o tom , jak jim Dubai pomohlo , ale jenom kecají.Nenaleťte jim jako já!!

Birest s r.o

(lenka, 14. 2. 2009 16:51)

Birest s r.o -dobrý den taky jsem si zažádala o půjčku u birestu přišla mi smska kolik a na jak dlouho mi půjčí zaplatila jsem poplatek za sprostředkování ,poslala jsem jim na adresu smlouvy a pak mi přišla smska ,že smlouvy dostali a na vyřešení mají 7 dní což bude v úterý 17.2.2009 .pak jsem našla tady příspěvky takže jsem dost vyděšená na mně působí velmi slušným dojmem na vše co jsem chtěla vědět mi odpověděli a jsou velmi vztřícní dokonce zvedají telefony i po zaplacení poplatku to už se mi dlouho nestalo většinou ihned vyvěsí telefony birest komunikuje takže jsem zvědavá co se bude dít dál dám vědět jak jsem dopadla dost se bojím podvodníkú už mám dost budu doufat že jsou jiní jsem na md a zápis v registru za opožděné splátky to mi moc možností nedává tak načtenou v úterý dám vědět jak jsem dopadla ahoj Steinerová

bastardi

(Nika, 13. 2. 2009 22:45)

Varuji všechny před společností EURO MAKLER,ráda podepíšu hromadnou žalobu na celou zlodějskou bandu a obvzlášt na pana Brnickýho z Jihlavy,je tak bezpáteřní,že lže lidem do očí.POZOR

ASTERIE - PODVOD !!!

(Roman - Kralupy, 13. 2. 2009 16:07)

V ČR začala řádit další podvodná firma. Mám několik půjček a chtěl jsem je stmelit do jedné s nižší splátkou, problémy v CbCb a Solusu nemám. Jejich nabídka je skutečně lákavá. Máte splátky za 12.000 měsíčně? Nevadí my Vám to přefinancujeme a budete splácet jen 5.000 a bez polatků. Kdo by odolal. Realita je taková, že společnost nemá uzavřeny žádné smlouvy se společnostmi se kterými má klient podepsané smlouvy, akorát jim posílá žádost, že je klient v problémech a že místo splátky 4.000 budou posílat 1.500. Myslíte, že na to některá ať už z bankovních či nebankovních společností přistoupí? Omyl!!! Místo toho, pokud se budete držet plánu společnosti Asteria a pošlete jim 5.000, z toho si vemou provizi za zprostředkování x% a zbytek rozesílají do bankovních či nebankovních společností je 100%, že budete od těchto institucí dostávat smluvní pokuty, žaloby a exekuce. Takže 5.000 sice splácet mesíčně budete (vlastně po odečtení provize jen 4.000), ale místo dluhu cca 300.000,- u všech institucí ho rázem budete mít 600.000,-. Takže dle mé vlastní zkušenosti - Asterie = cesta do pekel!!!

Birest s.r.o. !!! POZOR !!

(Pavel, 13. 2. 2009 15:53)

Dobrý den, nedávno jsem začal na základě doporučení od mé kolegyně pracovat pro firmu Birest s.r.o. Chtěl bych tímto všechny varovat před jejich podvodným způsobem podnikání. Žádný klient nedostal ještě ani korunu a poradci, kteří s nimi začli samy spolupracovat mají jen problémy. Navíc jsem zjistil, že majitel firmy pan Duška dluží na firmách jako cetelem, banky atd celkem asi půl milionu, cožje na majitele firmy který slibuje velké peníze k výdělku zajímavé. Ještě zajímavější je, že paní Drahoňovská, která to jako jeho partnerka dělá s ním má exekuce na sociálce a zdravotce asi milion korun a je na ni podáno desítky trestních oznámení. Kanceláře žádné nejsou, všechno dělají oni dva a vydávají se za "perspektivní" společnost. Ještě jednou varuju klienty i poradce, ruče pryč a jestli nechcete běhat půl roku po kriminálce jako oni, tak běžte radši jinam. Kdybyste někdo věděl o seriózní práci, kde se neokrádají klienti, tak piště na mail pavel89@atlas.cz

Hledaný podvodník

(Hoard, 13. 2. 2009 13:12)

Pokud někdo přijde do kontaktu s panem
Jindřichem Hlavsou 23let bydlištěm Řestoky, Chrast u Chrudimi
Prosím ohlaste to neprodleně na Policii dopustil se mnoha finančních i majetkových podvodů.

ajkefinance

(barca, 12. 2. 2009 21:31)

Kvapilova je zde z Budejovic a sama ma jen dluhy, a nevsimla jsem si, ze by se nejak oddluzila

ajkefinance

(barca, 12. 2. 2009 21:24)

Ano je to takovy podvudek ta asterie a Kvapilova taky. Hraje si na to jak lidem pomuze a jeste je vice zahrabe, ale kazdy at zkusi sam. Toto je jen ma zkusenost a nebudu zde mluvit za ostatni

re:

(kelly, 12. 2. 2009 20:10)

chci Vám napsat svůj příběh,který je zoufalost.Před pěti lety mne pustili s výkonnu trestu,nastartovala jsem řádný život podle společnosti,nastoupila do zaměstnání a začala splácet dluhy státu,banky mě půjčily na exekuce abych nepracovala jen na ně a mohla si svůj život uspořádat,ovšem těch exekucí bylo tolik,že jsem se dostala do splátkové spirály a tedˇ chodím do práce jen na dluhy a nemám co jíst,v práci se držím aby mne nezavřeli za nesplácení dluhů,tak v jakým světě vlastně žijem,chudí lidé nemají nikdy šanci,proto páchájí ze zoufalosti ohavnosti,ale ještě ohavnější je parazitovat na zoufalosti druhých-jak se trestá tohle počínání????????
Kdo vlastně chudákovi pomůže vyřešit jeho problém,když sytý hladovému nevěří-lidi-jsou odpad vyčůranosti.

S pozdravem Kelly

ajkefinance

(Jana, 12. 2. 2009 19:21)

dostala jsem nabídku na oddlužení od firmy ajkefinance, nějaká paní Kvapilová. Nevíte o této firmě něco? Pokud otevřu tuto stránku je stejná jako stránka asterie, což je podvod, takže asi taky podvod?

Lichva

(Michal, 11. 2. 2009 20:28)

Pokud se tyto praktiky budou odehrávat s tichým souhlasem státu, jsouce posvěceny zákony ČR, myslím si, že tyto stránky budou mít dlouhodobě svoje místo na internetu a díky jim za to:

§ 253 Lichva
(1) Kdo zneužívaje něčí tísně, nezkušenosti nebo rozumové slabosti nebo něčího rozrušení, dá sobě nebo jinému poskytnout nebo slíbit plnění, jehož hodnota je k hodnotě vzájemného plnění v hrubém nepoměru, nebo kdo takovou pohledávku uplatní nebo v úmyslu uplatnit ji na sebe převede,bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo peněžitým trestem.
(2) Odnětím svobody na šest měsíců až pět let bude pachatel potrestán, získá-li činem uvedeným v odstavci 1 značný prospěch.

Podle zákonů z období I. republiky byla vyšší než 17% úroková sazba považována za lichvu. Doba se od té doby změnila, zkuste si tedy včas zjistit současnou úrokovou sazbu a především RPSN (roční procentní sazba nákladů).

pozor

(martina, 11. 2. 2009 19:24)

jelikož jsme se dostali do neřešitelné situace začali jsme schánět půjčku na internetu a ozval se nám pan Radek Veselý s tím že nám peníze půjči ale pod podmínkou erotických fotek pozor na něj

pro Michalu

(kdosi, 11. 2. 2009 18:43)

Pokud máte něco v ruce,máte čím prokázat ,že Vám vyhrožují nebo cokoliv neváhejte a zkzste se obrátit na policii,i když nevím jestli Vám budou ochotní pomoct.Bydlím v této oblasti už hodně dlouho a rodina Bílých je velice početná.Jsou to velice podnikaví Romové a věřím,že se poučili z možných úvěrových podvodů,akorát to vzali po svém.Rozhodně se nenechte zastrašit,právně na Vás nemůžou.Hodně štěstí a dejte vědět.

Prosím o radu

(Michaela, 11. 2. 2009 18:05)

Dobry den .Dala jsem si inzerat ,kdo by poskytnul pujčku ,ozval se mi muž jmenem Roman ,že by mi ji mohl zařídit ,pote mi volal pan jmenem Jaroslav Kopecky ,abych posla kopii dvou dokladu ,rekla jsem ze mi nejde tiskarna a poslala jen číslo OP a řidičskeh prukazu formou sms ,poslal mi sms ze po proverení zistil že jsem v registru a muže mi nabídnout půjčku nebankovní ,ptala jsem se na podmínky ,ty že mi zdelí pozdeji .Nabídka byla 300 000,-na smenku a chteli poplatek 15 000,-zaslat na adresu Patrik Bílý ,Chomutov ,řekla jsem že tolik penez nemam ,nato se nabídl pan Roman že mi pujcí 5 000,- ,ze 10 000,-sezenu snaz a že je vse schvaleno a čekají jen na doklady a peníze budu mít ješte ten den ,pokud poslu zbylou casku ,podekovala jsem za nabídku a řekla at pocka dokud nebudu mít vše ,behem 15 minut prisla zprava ze muj vklad činí jen 10 000,- at poslu zbytek ,nejvice me zarazilo ze nechteli zadny urok 300 000,-na 10 let po splatce 2 500,- ??? to se mi nezdalo ...rekli mi ze si uroky neberou a pry si je stahnou pres banku ,protoze se mi to nezdaol vubec seriozní tak jsem nabídku odmítla ,pan Roman mi ted vyhorzuje že chce nazpet 5 000,-o ktere jsem ho nijak nezadala a ani nic nepodepsala ,vse se resilo jen pres telefon a emailem ,mi prisel formulař od společnosti Euro Benefit ,se ktere udajne ti panove spolupracuji ,ted mi vyhorzují abych poslala 5 000,.co tam udajne pan Roman vložil ,nebo že na mě pošle Rusaky a zaplatím daleko víc,tak nevím jít na policii nebo je ignorovat .Vyžadala jsem si doklad o vkladu a na první pohled to byl padělek .

Upozornění

(Jindra, 11. 2. 2009 18:00)

Chtěl bych upozornit všechny ,co v zoufalství shánějí úvěr na nabídku z e-mailu stepkova.mmc@seznam.cz.Paní? napíše bez toho aby od vás chtěla víc než jméno a bydliště,že máte schválený úvěrr 100-200 tisíc.Chce jen maličkost poslat telegraficky 1500-3000 na účet.Do 2 dnů Vám osobně doveze peníze domů,jen na podpis.Není ochotná sdělit ani telefon natož jméno firmy nebo adresu.Pokud někdo od ní nějaký úvěr dostal,prosím dejte vědět.E-mail Hajnyjindrich@seznam.cz.Hezký den

dubai

(Blanka, 10. 2. 2009 23:09)

Stručně popíšu můj případ, stále stejný scénář - v restauraci zaplaceno 6 700,- Kč - úvěr 200 000,- telefony , hdinky jako dárek , teď jsem ve fázi , kdy mám podepsat žádost o čerpání úvěru, místo slíbených 200000,- jen 140 000,- ve třech etapách, teď mi poslali i. etapu, kdy mám zaplati 3 x 315,- Kč, oni mi pošlou 792,- Kč, 108,- Kč mám zaplatit provizi, vše una účet 2228731001/5500 Raiffensenbank- žádost o úvěr jsem dávala 9.11.2008, nabídka mi přišla dnes 10.2.2009. Mám zaplaceno 3x 500,- Kč pojistku Dynamik, když odstoupím od smlouvy zaplatím 2 680,- Kč. Jste už někdo dál? Nevíte, jak jdou etapy po sobě?Jak odstoupit od smlouvz bez sankcí?

Dubai Inves-ČFU-ČFP

(Jimmi, 10. 2. 2009 11:51)

Dobrý den ujišťuji vás ,že tato firma už je v řešení. Na KŘP-KPČ jestli máte jaké koliv dokumentace atd pašlete mi je prosím kdokoliv na email: Dokumentace.dubai@seznam.cz. Do pátka to musím hromadně předložit. Už jedna klienka má peníze spátky. Když mi pomůžete budete je mít všichni,alspoň se o to pokusím. Děkuji Jimmi..
PS: Věřím že to dopadne dobře! Hlavně už nic podobného nikdo nepodepisujte. Děkuji

OCF

(OLEG, 10. 2. 2009 10:34)

Datum zápisu: 29.října 2007
Obchodní firma: OCF s.r.o.

Sídlo: Olomouc, Holice, Hamerská 136/42, PSČ 779 00
Identifikační číslo: 278 15 455
Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Předmět podnikání:
- zprostředkování obchodu a služeb
- služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy
- zastavárenská činnost

Statutární orgán:
jednatel: Gabriela Bělinová, r.č. 796108/5352
Olomouc, Dolní náměstí 171/17, PSČ 779 00
den vzniku funkce: 29.října 2007
Způsob jednání jménem společnosti:
Jednatelé jednají jménem společnosti samostatně.

Společníci:
Gabriela Bělinová, r.č. 796108/5352
Olomouc, Dolní náměstí 171/17, PSČ 779 00
Vklad: 140 000,- Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 70 %

BELLS, s.r.o.
Olomouc, Skupova 4, PSČ 779 00
Identifikační číslo: 471 53 458
Vklad: 60 000,- Kč
Splaceno: 100 %
Obchodní podíl: 30 %

Základní kapitál: 200 000,- Kč


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »