Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Cashpro

(Jiří, 1. 4. 2009 21:01)

Dobrý den ,kdo si chce vše vyříkat s firmou Cashpro a možným způsobem snad i vracení pěněz.V Olomouci se bude konat školení,bude tam jednatel a investor.Sraz v sobotu 09:30 u hotelu sigma.Veškeré vaše dotazy zodpovím u hotelu.

Raif Money Group

(Kája, 1. 4. 2009 20:49)

Pozor na podvodné způsoby této firmy,berou předem poplatky buďto 300,nebo 1500,ale když Vám půjčku nevyřídí máte smůlu poplatek je nevratný,lidi už nebuďte blbý aby jste donekonečna platili tkovymto firmám své těžce vydělané peníze jsou to paraziti a žijou jen z Vašich peněz,v dnešní době skoro žádná společnost peníze nepůjčuje.

pokus o podvod

(Pavel Kozák, 1. 4. 2009 14:24)

Pozor na různé zprostředkovatele pro fy CASH PRO.
Půjčka Vám je během několika minut předschválena.Zprostředkovatelé chtějí při podpisu žádosti kauci 7.999 Kč,
která může být,v případě nevyřízení půjčky,vrácena - do dvou let.
Když jsem řekl,že do ruky nikomu nezaplatím,dotyčná paní byla do 20 vteřin pryč. Tato zkušenost je z okresu NOvý Jičín.

Podvod

(Radek, 1. 4. 2009 12:36)

Pozor:Fujdl Petr @seznam.cz.739768951 Znojmo Holandská 15.Nic mu neposílejte,obere vás a nic vám nedá.Je to zloděj.Už je na něho podané trestní oznámení.

HaveThe Money

(Kamča, 31. 3. 2009 21:40)

chtěla bych upozornit aby lidé nenaletěli firmám ani meilům s podobnými názvy,četla jsem příspěvek od admina a chtěla bych dodat že se pod tímto e-mailem opět schovává již několikrát zde zmiňovaná paní Svobodová alias Robert Filo,sama jsem jí naletěla když se představovala pod názvem firmy Live Money takže teď jen vystupují pod názvem Have The Money a už jsem narazila i na pár inzerátů v inzercích kde vystupují již pod dalšími podobnými názvy.Takže pozor na ně.

Podvod

(Jaroslav, 31. 3. 2009 14:55)

Chci Vás varovat před panem Neumannem a jeho investorem Ing. Jindřichem Novákem.
Našel jsem inzerát od pana Neumanna, kde nabízí půjčky na směnku. Nejprve jednal příjemně a přislíbil, že po zaplacení poplatku 1% z půjčky nás bude kontaktovat investor, domluvíme se na schůzce a podpisu směnky a předání peněz. Po zaplacení poplatku již více než týden oba nekomunikují. Pokud neobdržím zpět poplatek, připojuji se k hromadné žalobě na pana Neumanna, jak již psala Lenka, pokud se budete chtít přidat k žalobě tak volejte na číslo 315621349 jen ve všední dny od 8.00 do 16.00.

Podvodník

(Návrat, 31. 3. 2009 12:43)

Dávejte si pozor na pána podvodníka Antonín Jankůj z Kunovic u UH.Hradiště.Naslibuje hory doly třeba vymožení pohledávky nebo úvěr obere o peníze a už se nikdy neozve.

Podvodný příspěvek

(admin, 30. 3. 2009 23:59)

Do záložce Nabídky byla vložena prezentacenebankovních půjček od firmy HaveTheMoney.
Po prověření bylo zjištěno, že (jakýkoli) podnikatelský subjekt s uvedeným názvem v ČR neexistuje. Navíc inzerent nebyl schopen vůbec reagovat na naše výzvy s žádostí o podání vysvětlení. Na emaily žadatelů o půjčku však bylo reagováno ihned, a to především z důvodu několikatisícových poplatků požadovaných předem. Slibovaná půjčka však nebyla poskytnuta žádnému žadateli.
Emailová adresa inzerenta: HaveTheMoney@seznam.cz.
Podvodná nabídka půjček byla samozřejmě z našich stránek odstraněna.

admin

CashPro

(Marta, 30. 3. 2009 12:59)

Přidávám se k řadě poškozených touto jmenovanou společností.I já jsem naletěla.Právě dnes jsem se dozvěděla zprávu,že ač jsem splnila všechny podmínky pro poskytnutí úvěru,investor se rozhodl mi jej neposkytnout.A tak i já, jako mnoho zde poškozených, jsem přišla o 8000kč,uzavřela životní pojistku a přešla k jiné zdravotní pojišťovně pod vidinou toho,že "bude líp."Vyplatím si své pohledávky,budu mít jen jednu splátku.Chybama se člověk opravdu učí e je smutné,že v téhle kritické době se právě ti,kteří ke svým penězům přišli jakýmsi nekalým způsobem tzv. investoři, se snaží své úspory množit na úkor nás,kteří jsme "příležitost" před lety nechytili za pačesy,neblahým osudem zůstali odkázani jen a jen na svůj příjem.Zneužívat problémů druhých k vlastnímu prospěchu?"Investoři"..neměli byste se stydět sami před sebou????

BIREST.S.R.O

(JANA, 29. 3. 2009 0:07)

V UNORU JSEM SEPSALA ŽÁDOST A NIC JSEM NEDOSTALA.JE JEŠTĚ NĚKDO NA TOM JAKO JA. BYLA JSEM NA POLICII ALE TY MY ŘEKLY ŽE PODLE JEJICH SMS JDE POUZE O SLIB REALIZECE NE SCHVÁLENÍ UVĚRU.VŠE JSEM ŘÁDNĚ DOLOŽILA .A ODPOVĚD---MÁTE SMULU ALE MUŽU VÁM JEŠTĚ POMOCI. .PODLE SVÉ ZKUŠENOSTI ŽADATELE O UVĚR NIC NEDOSTANETE PROTOŽE SE ŘEŠÍ REGISTR.NASRANÁ JANA

Podezření z podvodu

(admin, 28. 3. 2009 21:52)

Již několikrát (především v kategorii Black list) upozorňovali klienti firmy APOLLO FINANCE s.r.o. na pofidérní existenci celé tzv. firmy. Po prověření se uvedená tvrzení všech našich návštěvníků potvrdila. Toto naše zjištění je uvedeno v záložce Chat. Dále bylo naším šetřením zjištěno, že uvedená firma používá ve svých smlouvách jednak smyšlený název (žádná firma s tímto názvem na území ČR nemá statut podnikajícího subjektu a navíc uvádí devítímístné a tudíž neexistující IČ - konkrétně: 238765111.
O této skutečnosti jsme informovali několikrát i jistou paní Moniku Dobrou, která nabídku nebankovních půjček této "firmy" prezentovala. I přes toto naše upozornění dotyčná vychvalovala tuto neexistující firmu nadále. Lze se tedy právem domnívat, že se za touto smyšlenou firmou skrývá právě ona Monika Dobrá!
V jiných příspěvcích dokonce vystupovala pod jménem Michaela Kubečková!
Pokud by této "šikovné" paní chtěl kterýkoliv podvedený klient napsat email, může tak učinit na adresu: mdobra@volny.cz. Samozřejmě do doby, než tuto adresu zruší a založí si jinou.
Příspěvky paní "Moniky Dobré" byly samozřejmě odstraněny a její přístup blokován.

admin

podvod

(Dáša, 28. 3. 2009 14:14)

dobrý den.I paní REZKOVÁ patří mezi ty co si předem nechá zaplatit částku 6000,-Kč pro firmu OCFIN.Naslibuje že firma má již danou částku kterou jste žádali pro vás připravenou,ale musíte předem dát 6000,-.A že vám peníze odesílají ihned na váš účet.Ale nevěřte tomu my jsme to udělaly a doplatily jsme.Nemáme ani 6000 ani slibovaný peníze.Je to stejná podvodnice a lhářka jako ti ostatní.Místo aby lidem pomáhaly ještě je okrádají.A to si říká zdravotní sestra.

Raif Money Group s.r.o.

(Jozef, 27. 3. 2009 18:51)

Tak jsem nalítnul i tady u této společnosti,nezvedají telefony,já už se půjdu oběsit z těch podvodníků.

Bacha další podvodník

(lenka, 27. 3. 2009 18:48)

Dobrý den, ráda bych Vás všechny důvěřivé ráda varovala před panem Neumannem. Vydává se za sprostředkovatele půjček. Sežene Vám investora jménem Ing Jindřich Novák. Zaplatíte poplatek, který je 1% z půjčené částky a čekáte, až se Vám investor ozve. On se skutečně ozve a sjedná si s Vámi schůzku v Praze. Když však do Prahy dorazíte tak se mu už ani nedovoláte. Kontakt na ně je pomocvnouziprokazdeho@seznam.cz a IngJindraNovak@email.cz telefon na pana Ing je 737623627.Prosím Vás dejte si na ně pozor a nenaleťte jako já. Přeji Vám všem mnoho štěstí a úspěchů při schánění financí. Lenka. pokud se budete chtít přidat k žalobě tak volejte na číslo 315621349 jen ve všední dny od 8.00 do 16.00.

Monika Dobrá ( APOLLO FINANCE )

(Jozef, 27. 3. 2009 18:40)

JE TO NEJVĚTŠÍ PODVODNICE,NEJTVRDŠÍHO KALIBRU,JÁ SÁM JSEM JÍ NALÍTNUL,NEJHORŠÍ NA TOM JE,ŽE ONA MÁ MOU SMĚNKU ( ČISTOU A PODEPSANOU ),PORAĎTE CO MÁM S NÍ DĚLAT.NA SMLOUVĚ JE 9 MÍSTNÉ IČO,NEEXISTUJÍCÍ FIRMY,ČÍSLO ÚČTU TAKÉ NEEXISTUJE,NENÍ KAM ODESÍLAT SPLÁTKY,JSEM Z TOHO VELICE ZOUFALÝ.RAĎTE!!!

UPOZORNĚNÍ !!!!!

(admin, 27. 3. 2009 16:47)

Jelikož jsme zde už několikrát psali, aby byl dodržován obsah jednotlivých kategorií s tím, že nevhodné příspěvky budou mazány a neustále si tu někdo z kategorie "Black list" dělá "Chat", bude od této chvíle každý takový pisatel BLOKOVÁN !!!

admin

Pozor!!!!!!!!!!!!

(Lenka, 27. 3. 2009 13:24)

Firma APOLLO FINANCE NENI!!!!!MONIKA DOBRA JE PODVODNICE!!!!!!!!!

podvod

(adriana, 26. 3. 2009 1:15)

Chtěla by jsem taky všechny varovat před firmou OFC nebo jak si říkají svině.Jen vylákají ze slušných lidí peníze a pak se nic neděje.Taky jsem žádala o půjčku naslibovali hory doly,ale nic mě nakonec nedali i když nemám žádný rest u bank.Jsem žačínající podnikatelka první po mě nechtěli danové přiznání a pak naráz že bez toho to nejde tak jsem počkala až ho budu mět,ale nakonac ti šmejdi mě poslali,že půjčka byla zamítnuta.Pěkně se baží na cizím neštěstí.Chtěla by jsem na ně podat tresní oznámní,ale nevím kam se obrátit tady je můj email:bjok@seznam.cz

Cashpro

(Lenka, 24. 3. 2009 22:59)

Tak v prvé řadě"DOBRÝ DEN" .také jsem jeden z těch "blbců" co se nechal napálit .Tragedie v rodině,moc práce atd=shrnuto a podtrženo nervy v kýblu a domluvila jsem si přes inzerát s panem Zátkou s Rokycan schůzku kde jsem si sice přečetla řádně podmínky smlouvy ,ač pán byl velice rozrušen ,nakonec jsem si řekla třeba jsem z těch co na podvod nenaletí a ve finále jsem smlouvu podepsala a dala pánovi oněch"7790 ,-korun "za sepsání smlouvy.Když jsem přijela domů nedalo mi to a podívala jsem se na internet(pro mě bohužel pozdě ),když jsem se dočela že je to podvod ,tak jsem nelenila a panu Zátkovi (po asi 4 hodinách od podepsání smluvy)jsem zavolala že chci smlouvu zrušit.Bylo mi nehorázně řečeno že mám smůlu,že smlouva je odeslána ,on s tím již nemá co do činění a ať si jednám s firmou.Firma má jen mobil.....900 něco a na konci 90.takže minuta za 90 korun.Na uvedené adrese není ale má P.O.box takže je z obliga ,protože poštu si vyzvedává.A povím vám to je fofr.a žádosti o půjče jsem zaškrtla že chci 260 000 na účet.Smlouvu jsem podepsala ve čtvrtek ale již v pondělí mi přišo obyčejné psaní s kreditní kartou.Proč kreditka ?Když mi měli poslat peníze na účet.A aby se to nepletlo hned v pátek jsem byla u advokáta (kterého jsem také platila (a ten mi řekl že mají tu smlouvu tak dobře sepsanou(podepisujete že schůzka je výslovně na vaši žádost)že nemůžete ukončit smlouvu,která je na 2 roky ,příjdete o oněch "7990 Korun) ale i o dalších 10 000,- jako smluvní pokuta pokud nedodržíte to že budete souhlasit s jejich produktem.Naštěstí pro mě mi advokát řekl že je dobře že jsem nikam nevolala a neaktitovala půjčku,že je to maximum o co mohu přijít.Ti co ativují mohou ještě přijít o dalších 12% z jakoby poskytnuté půjčky.Dopis s kreditkou jsem odmítla převzít a poslala jsem ho zpět jako nepřijatý,den po sepsání smlouvy jsme napsala doporučený dopis na který mi firma v podstatě odpověděla to co mi řekl advokát.Že jsem svým podpisem stvrdila vlastně nezrušitelnost půjčky.HHMMMMMMMM Schrnuto a podtrženo přišla jsem o 8000 tísíc,asi i o 10 000 ale zaplaťpánbůh o nic víc.Prosím vás dejte si velikanaánský pozor na tuto firmu a jejich zááástupce!!!!! FUJ FUJ FUJ !!!
Jediné napadení smlouvy je ,že se příčí dobrým mravům(prtože vás řádně neseznámili s produkty které máte v budoucnu s nimi uzavřít pro dosažení bonity ,ale pokud jem to napíšete ,vznikne mezi vámi a firmou spor ,oni to dají ne před soud ale před ty své podplacené Čsr Group ,prohrajete na celé čáře ,dají vám vše k úhradě a rázem přicházíte minimálně o dalších 50 000 tisíc.NJN ČLOVĚK SE STÁLE UČÍ!!!! P.S.Je mi z toh ovšeho zle je to jako před válkou kdy na chudých lidech v nesnázích rejžovali židi a potom za války na nešťastných židech rejžovali zase ti ostatní!!!Jedním slovemFUJ A HUMUS.

další podvod??

(MILAN ČERNÝ, 24. 3. 2009 16:46)

Re: HILTON FINANCIAL COMPANY Jana, 24.03.2009 16:00
Dobrý den,
žádala jsem u této firmy o úvěr 150 000 Kč, 1 500 Kč jsem přes Western Union do Nigérie panu Victoru Ocaforovi poslala (samozřejmě, že jsem se už předem s těmi penězi v duchu rozloučila). Poté co jsem na email hilton_financials@live.com odeslala doklad o zaplacení, přišel další email,
kde chtějí další poplatek a to ve výši 7 740 Kč, což jsem už samozřejmě neposlala, vše nasvědčuje tomu, že jde opět o podvod. POZOR !!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »