Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Money.finance

(helena, 19. 1. 2009 23:14)

nevíte neco o této pujčce
pani mi napsala že pujči 70tis ale chce předem 200 na benzín
už se mi 2x stalo že jela zbytečně tak prý až přijede zálohu na benzín vrátí
nemáte s tím nekdo zkušenosti
200 neni tak moc mám to risknout??
díky za info
penie bych ji poslala až se nekdo ozve

Marie Haluzová!!!!!

(patton, 19. 1. 2009 18:03)

Dobrý den, pokud budete chtít zprostředkovát úvěr od paní Haluzové z Uherského Brodu doporučuji se jí vyhnout velkým obloukem! Za zprostředkování úvěru inkasuje nemalou částku i když nic nezprostředkuje a ještě lidi nechává podepsat smlouvy o prodeji realit, které jsou nevypověditelné a když jí náhodou chcete vypovědět, tak dostanete pokutu 7% s celkové hodnoty prodávané nemovitosti. Dejte si POZOR a bud´te obezřetní co podepisujete. Mne tohle nepřečtení bude stát 210.000,-Kč!!!!!!!

Oto Krága z Ústí

(Eva, 19. 1. 2009 17:12)

Pro Lucku - nedivte se, že se po vyplnění formuláře nic neděje a spíše buďte ráda. Je to podvodník, velmi vulgární a sprostý, když se neděje podle něho. V tuto chvíli už se věnuje realitní činnosti, takže snad už bude páchat škody jinde. Peníze žádné nepůjčí, naopak, jen jen z vás bude tahat. Je mu 23 let, jedná velmi nekorektně, jen slibuje a peníze nikde.

RE: p. Papák

(admin, 19. 1. 2009 14:30)

Pro paní Lucii:
Doporučujeme pročíst příspěvek pana Karla ze dne 4.11.2008 a dále pak určitě náš příspěvek ze dne 29.11.2008 (z 12:51 hodiny) o jistém panu Kadlecovi, který "půjčoval" peníze naprosto stejně!

admin

oprava emailu

(Lucie, 19. 1. 2009 12:44)

lucie.buky@seznam.cz

p. Papák

(Lucie, 19. 1. 2009 12:40)

Dostala jsem nabídku od výše jmenovaného pána, že mi půjčí 800 tisíc na 12 let, měsíční splátka 5900. Jediný co mě trochu zaráží, že chce jednu splátku poslat dopředu, do 3 dnů převede peníze. NEMÁTE S TÍMTO NĚKDO ZKUŠENOST? Prý by si nedovolil bezdůvodně vybírat peníze dopředu, že prý je to tak akorát na trestné oznámení. Děkuji za jakékoliv informace.
luci.buky@seznam.cz

PODVODNÝ PŘÍSPĚVEK !

(admin, 18. 1. 2009 2:33)

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY NAŠICH STRÁNEK:

Dne 17.1.09 ve 23:30 hod. vložila do kategorie "Seriózní poskytovatelé" příspěvek paní "Jaroslava", kde pěla chválu na společnost RAIF MONEY GROUP, jakožto jejich spokojená klientka.
Naším šetřením bylo zjištěno, že tento příspěvek nevložila na naše stránky žádná paní Jaroslava, ale někdo přímo ze společnosti Raiff Money Group, kde takto sami sebe vychvalovali!

V tomto případě nebudeme zjišťovat skutečnost, zda v oblasti zprostředkování půjček postupuje autor příspěvku ke svým klientům seriózněji, než jak postupoval při vkládání výše uvedeného příspěvku!
Případné využití nabízených služeb této firmy je tedy plně na každém jednotlivci.

Zmíněný příspěvek byl samozřejmě na základě podmínek uvedených na homepage odstraněn.

admin

ještě E mail

(láda, 17. 1. 2009 14:33)

ještě můj E-mail ladislav.sipo@seznam.cz

pozor na Dubain

(láda, 17. 1. 2009 14:29)

ted po přečtení Vašich příspěvků,okamžitě písemně ruším smlouvu.I když je mi jasné,že poplatek ve výši 6780,- už nikdy neuvidím. ale určitě podám také trestní oznámení za úvěrový podvod.Prosím,toho,kdo tak také chce učinit at se ozve,mělybychom se všichni spojit a proti těmto darebákům a podvodníkům bojovat. Moc tomu nevěřím ale můžeme to třeba zkusit i přes OMBUCMANA,vždyt je tu pro nás.

Táke jsem naleťěl :(

(Jakub, 16. 1. 2009 10:41)

Dobrý den .. bohužel jsem také naletěl společnosti dubai investit ... Měl jsem z jednou tou slečnou schůzku .. Vše vypadalo věrihodně a jako že to bude v pořádku . Dal jsem jí požadovanou cenu předem což činilo ( 7980 kč) a řekla mi pár věcí a že mi poštou příjde měsíšny splátky a další věci ohledně tý splatnosti a smlouvy a že si mám dojít na matriku ověřit podpis a poslat jim ho zpět. Místo toho mi přišlo jen že mi gratulujou a žádají mě o zavolání na číslo 900 ........ a že mi tam zdělí vše potřebné . Což mě už přišlo divné a nélíbylo se mi to protože tyhle linky jsou opravdu drahé. Dnes budu volat tý slečně se kterou jsem podepsal smlouvu ať mi řekne co to má znamenat atd. ... Prosím když tak o radu jak dostat zpět ty peníze :( ... Děkuji Jakub

Dubai Investment

(Míša M. - Praha, 15. 1. 2009 11:28)

Ještě přidávám svůj e-mail: macham1@seznam.cz

Dubai Investment

(Míša M. - Praha, 15. 1. 2009 11:26)

I já jsem naletěla společnosti Dubai Investment. Celkem mne to stálo cca 9400 Kč. Nevím jestli to pomůže, ale celý můj rozhovor se zástupcem této firmy panem Miroslavem Petrem mám nahraný v mobilu. Mohu někoho poprosit o radu co mám dělat? Ráda bych podala trestní oznámení, ale nevím jak a co.

Moc děkuji za pomoc

pozor jsou to podvodnici

(dubai, 12. 1. 2009 17:27)

už na ně chystám trestní oznámení podvodnici, podvodnici s chudých lidí dělejí ještě chudší

podvodníci ocf s.r.o

(Jirka, 12. 1. 2009 16:45)

Půjčka od ocf s.r.o je jeden velký podvod nepodlehněte jejich slibům podávám na ně trestní oznámení pro podvod pozor na ně

MYERSONs.r.o. EURO makler

(Lída, 10. 1. 2009 11:01)

Chtěla bych něco o1firmě Myerson s.r.o. vše vyřizoval pan Martin Juriš který si odemě převzal částku ve výši 3500 kč jeto to podvod !!! Euro makler u této firmy nám smlouvu vyřizovala pani I. Kaufluss která odnás převzala částku ve výši 4165 kč a pan Janošek Bronislav částku ve výši 4998 kč jsuto prostě podvodníci a tím jsem přišla o 12.663 kč můj email: skalga@email.cz tel: 416532900

Další podvedený

(jakubiskox, 6. 1. 2009 21:11)

Tak bohužel i já s pritelkyni jsme bohuzel podvedeny spolecnosti OFC.!.kde po mně v uvedeném KFC vytáhli 6 tisíc a peníze jsme měl dostat na účet do 5 pracovních dnů..páty den jsme volal mému sjednateli Rosůlkovi,který m i řekl at si zavolam na firmu OFC,tak jsem celé dopoledne strávil tím,že jsme na uvedenou fitmu volal a bylo položene sluchátko..po několika hodinách mi to někdo zvedl a řekl,že musím čekat na nějaké papíry,které jsou důležité pro sjednání půjčky!.a ted jsem se právě dočetl tohle,takže už nic vyplnovat a schánet nebudu!!,,tímto bych se chtěl připojit k podání tretnímu oznámení!Není nás málo,tak doufám,že nám někdo pomůž!A že policie nebude stát se založenýma rukam!Děkuji a už nikdy vííc

Taky podvedený OCF

(Mario, 6. 1. 2009 13:02)

Vím že jsem blázen ale jsem v situaci kdy jsem to musel risknout a bohužel tak jako vy jsem naletěl. Proto bych se chtěl připojit ke společné žalobě.Hledám někoho kdo se ke mně připojí.č.t.724076322 nebo email mahonnek@seznam.cz

RE: asterie

(admin, 6. 1. 2009 11:43)

Pro Vili:
Před vložením příspěvku doporučujeme pročíst příspěvky starší. Mnohdy se odpověď na Vaši otázku dozvíte z již zveřejněných příspěvků, a to buď od administrátora, nebo od samotných klientů z jejich vlastních zkušeností. Stačí na Vaší klávesnici stisknout klávesu "F3" a do vyhledávacího pole zadat požadované (vyhledávané) slovo - ve Vašem případě Asterie.
O této společnosti jsme na našich stránkách (konkrétně v této kategorii = "Black list") psali dne 19.12.08, kde jsme odpovídali na dotaz paní Daně.

P.S.: Dodržujte prosíme obsah jednotlivých kategorií!
V horní části každé záložky je uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově) je daná záložka určena!
Domníváme se, že tato skutečnost je v každé záložce jasně uvedena.
Příspěvky, které svým obsahem nebudou odpovídat kategorii Black list, budou napříště z této záložky odstraněny.
Příspěvky, ve kterých vznášíte pro ostatní návštěvníky našich stránek pouze dotaz, vkládejte prosíme pouze do záložky "Chat"!

admin

Lidi jste nepoučitelní?!?!

(harpunar, 6. 1. 2009 10:41)

Teď mi volala kamarádka,která se dostala do fin. nouze,proto oslovila nějakého tajtrdlíka s firmy OCF,který ji nasliboval hory,doly,vzal zálohu 6000 kč a tím to skončilo. Nedovoláte se nikam,nekomunikují(tomu se může divit s prominutím jen slaboduchý prosťáček) a tak jsem kámošce poradil podat trestní oznámení.Tím sice vyřeší v tomhle hurvínkově prd,ale nic jiného ji nezbývá.Takže abych to shrnul-máte dojem že je normální platit zálohy za nějaké chiméry? Asi ne,ale to je jako mluvit do dubu!!! Lidi,jste nepoučitelní,je mi vás všech podvedených líto,ale můžete si za vše sami.Tak jen varování pro ostatní penězchtivé spoluobčany-neplaťte nikdy nic předem!!!!!!!

asterie

(vili, 6. 1. 2009 6:27)

Dobrý den,jelikož mám finanční problémy,bylo mi doporučeno obrátit se na firmu Asterie,můžete mi prosím někdo zdělit svůj názor na tuto firmu,než ji budu kontaktovat?Děkuji moc a hezký den


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »