Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

ČFU

(helena ve, 24. 11. 2008 21:51)

JAK TADY ČTU tak to samé mám s firmou ČFU taky sem dala poplatek a nemám nic
ještě po me chteji pokutu 10,000 za ty hodinky klidne jim je vrátím já sem nic nepodepsala a nic nechci
co s tim budete delat
helenajovi@seznam.cz
a ta AB pujčky je také podvod??

pro nany

(ivana, 24. 11. 2008 21:23)

taky mi prisel dopis od cfu,ye mam zaplatit 10000kc za nedodrzeni smlouvy,ale bohuzel vsechny papiry od nich jsem vyhodila takze nemam v ruce nic cim se muzu branit.pri podpisu smlouvy byly 2podminky,dat jimjen tak5tisic a druha byla uzavrit penzijni fond u ceske pojistovny.pujcku jsem neprijala protoze mi davali par stovek od smlouvy jsem pisemne odstoupila a penzijni fond zrusila a za to mam ted platit.tuto firmu uz resili i cerne ovce,ale ve vydirani lidi pokracuji dal.

Money Broker s.r.o

(animel, 23. 11. 2008 21:11)

Dejte si všichni pozor na tuto firmu! Money Broker jsou jedni velcí podvodníci v čele s panem M. Chovancem a J. Slanařem!!!

dubai

(lucka, 22. 11. 2008 18:51)

pozor na dubai invest, je to jeden velky podvod!!!! uz na ne chystam trestni oznameni

Pozor na Kazdovou

(Nancy, 19. 11. 2008 19:28)

Dejte si pozor na jméno Kazdová. Dělá pro Dubai, takže od vás vybere poplatek x tisíc a půjčku vám žádnou nevyřídí!

Podvodné příspěvky

(admin, 19. 11. 2008 17:33)

Dne 19.11.08 byly odhaleny níže uvedené podvodné příspěvky.
Na základě všem dostupných pravidel na Úvodní straně, tyto podvodné příspěvky pro Vás, návštěvníky našich stránek uveřejňujeme:

Dne 13.11.08 v 13:46 byla do kategorie Nabídky uživatelem "Kolková" vložena nabídka půjček.

V zápětí, konkrétně 13.11.08 v 13:54 byla do kategorie Chat stejným uživatelem, avšak nyní pod jménem "Jirka" vložen příspěvek, kde byla paní Kolková vychvalována.
Zdůrazňujeme, že tento příspěvek byl vložen stejným uživatelem, jako příspěvek předchozí, tzn. samotnou paní Kolkovou.

Dále byl stejným uživatelem vložen příspěvek dne 14.11.08 v 11:49, tentokrát však pod jménem "Jitka" (kategorie Seriózní poskytovatelé), kde taktéž sama sebe paní Kolková vychvalovala, jako spokojený klient.

V tomto případě nebudeme zjišťovat skutečnost, zda v oblasti zprostředkování půjček postupuje autor příspěvku ke svým klientům seriózněji, než jak postupoval při vkládání výše uvedených příspěvků.
Případné využití nabízených služeb tohoto zprostředkovatele je tedy plně na každém jednotlivci.

Zmiňované příspěvky byly samozřejmě na základě podmínek uvedených na home page odstraněny.

admin

Podvodné příspěvky

(admin, 19. 11. 2008 9:20)

Dne 19.11.08 byly odhaleny níže uvedené podvodné příspěvky.
Na základě všem dostupných pravidel na Úvodní straně, tyto podvodné příspěvky pro Vás, návštěvníky našich stránek uveřejňujeme:

Dne 18.11.08 v 09:36 byl do kategorie Seriózní poskytovatelé vložen uživatelem "Jirka" příspěvek, kde byla vychvalována firma Noe2, a to konkrétně nějaký pan Martiník.

V zápětí, konkrétně 18.11.08 v 09:50 byla do kategorie Nabídky stejným uživatelem, avšak nyní pod jménem "Martiník" vložena nabídka půjček firmy Noe2.

V tomto případě nebudeme zjišťovat skutečnost, zda v oblasti zprostředkování půjček postupuje autor příspěvku ke svým klientům seriózněji, než jak postupoval při vkládání výše uvedených příspěvků.
Případné využití nabízených služeb prezentované firmy je tedy plně na každém jednotlivci.

Zmiňované příspěvky byly samozřejmě na základě podmínek uvedených na home page odstraněny.

admin

Pro Michala

(Pavel, 18. 11. 2008 9:03)

Jo, žaloba prý existuje. Ukazovali to i v televizi. Když jsem se ale ptal třeba na policii nebo na soudu, tak mi sdělili, že to musím zjistit u konkrétního právního zástupce. Takže se asi budu muset obrátit na Novu, kde to vysílali. On je to totiž asi i pěkný kšeft pro právníky, když by si každý musel podat žalobu sám za sebe. A na to asi z ČFÚ spoléhají, protože peníze si většinou chce půjčit ten, kdo jich tolik nemá a proto si ani nebude moci dovolit podat žalobu k soudu, protože to jsou dnes celkem slušné palby (nepočítaje odvolání atd.)

pro Nany

(Pavel, 18. 11. 2008 8:59)

Já jsem na tom stejně, taky mi ji poslali, že po mě chtějí zaplatit pokutu 10.000Kč. Hodinky na obrázku vypadaly fakt kvalitně, ve skutečnosti je to brak těžkého kalibru, který bych možná raději předal bezdomovci a nebo ať si je zase klidně vezmou zpátky. To pojištění od ČPP je navíc taky pěkný šunt. Docela by mě zajímalo, odkud to vylovili. Já to po půl roce přestal platit úplně, protože to vůbec neplnilo účel. Teď ještě doplatím zhruba 1000Kč na ČPP jako dlužné pojistné a dál se tím už nechci vůbec zabývat. Taky jsem poslal dopis s podklady na rozhodčí institut v Praze, kde se mají řešit veškeré spory. Kdyby tady byla anarchie, tak jim z jejich kanceláře v Ostravě asi udělám kůlničku na dříví. Ale lepší bude, když si jen budu přát, aby zkrachovali a slavným majitelům se už nikdy nic nepodařilo uskutečnit. S ČFÚ raději nic společného. Já jim těch 10tisíc nehodlám zaplatit za žádnou cenu. Za každé pojištění nese zodpovědnost sjednatel a tím já nejsem. Jsem jen zákazník, který se rozhodl pro nefunkčnost pojištění zrušit. A pojišťovny berou stornoprovize zásadně od makléřů a zástupců, kteří nemají pak už žádné právo na to, aby to vymáhali po klientovi. A pokud by náhodou stejně chtěli, pak existuje ČKP (česká kancelář pojistitelů) nebo ČOI, nebo společnost pro ochranu spotřebitelů. Myslím, že u jedné z nich by velmi těžce pochodili a mohli by jim jejich podnikání buď omezit nebo i podat návrh na zrušení. Navíc jediný kontakt, jak s nimi komunikovat rychle, je jejich telefonní číslo, které je samozřejmě 16Kč za minutu.

RE: ČFÚ

(admin, 17. 11. 2008 22:02)

Nabídka z Dubai Investment Vám přišla z jednoduchého důvodu. Dubai Investment je totiž bývalá ČFÚ. Jistě Vám bylo řečeno, že Vámi uvedený poplatek 3.500 Kč je jednorázový. Bohužel jste jej zaplatil ČFÚ, nikoli firmě Dubai Investment. To znamená, že kdybyste se "chytil" na nabídku Dubai Investment, platil byste poplatek znovu! Jak jsem uvedl, název firmy jiný, avšak se stále stejnými lidmi. Myslím si, že Vám tedy nemusím psát, zda byste půjčku dostal či nikoli.

ČFÚ

(Michal, 17. 11. 2008 18:53)

Obracím se na Vás s dotazem, zdali již existuje hromadná žaloba na společnost Česká finanční úvěrová. V případě, že ano, rád bych se připojil. 31.5.2005 jsem žádal o úvěr, zaplatil částku 3500, - Kč, vyplnil povinně dotazník, kterým svým rozsahem překračuje zákon na ochranu osobních dat č.101/2000 Sb., po čase dostal katalog nabízející kromě možnosti zúčastnit se přistání na Marsu úplně všechno, včetně levnější elektrické energie a čerpání pohonných hmot, tím ale všechno skončilo. Od té doby se mi ozývají tajemně znějící společnosti s nabídkou úvěrů, naposledy Dubai Investment, uvedená na Vašich webových stránkách, přestože jsem nikoho nikde o nic podobného nežádal.

RE: pomoc!!!

(admin, 14. 11. 2008 12:10)

admin pro uživatele "nany" :
Jelikož neznáme přesné znění smlouvy, kterou jste podepsala, nemůžeme Vám říci kroky konkrétní.
V každém případě byste měla mít doma kopie od všech tiskopisů, které jste této firmě podepsala.
Pokud jste zaplatila téměř 5.000 Kč s příslibem úvěru, který Vám po zaplacení ovšem poskytnut nebyl a namísto toho Vám byly zaslány nefunkční hodinky, jak uvádíte, je toto na žalobu spíše z Vaší strany. Ale jak říkám, důležité je znění smlouvy (či smluv), které jste podepsala.
Rozhodně doporučujeme obrátit se na právního zástupce. Můžeme Vám doporučit právního zástupce, který je v oblasti trestního práva velmi úspěšný, ale také upozorním, že není nejlevnější. Pokud nemáte právního zástupce svého, můžete se obrátit na JUDr. Milenu Arnoštovou (Praha), tel.: 222 721 562.
Sebou určitě všechny tiskopisy, které máte od této firmy k dispozici, včetně dokladu o zaplacení Vámi uvedeného poplatku a dopisu, ve kterém po Vás požadují dalších 10.000 Kč.
Budeme rádi, když na naše stránky později vložíte příspěvek, zda jste byla úspěšná a Vaše doporučení (z praxe) pro ostatní podvedené klienty této firmy.

pomoc!!!

(nany, 14. 11. 2008 10:36)

Dobý den potřbuji poradit.Asi před dvěma lety jsem žádala u ČFU o půjčku.Zaplatila jsem předem 4800.Půjčku jsem samozřejmě nedostala.Poslaly mi nějaký darkový set hodinky(které nešly) Dnes mi přišel dopis že po mě chtějí 10000 nejaka sankce za nedodržení smlouvy.Podotýkám že jsem nic nepodepisovala a pojištění s filipem jsem zrušila a řádně zaplatila.

AB půjčky

(admin, 12. 11. 2008 15:46)

Všechny návštěvníky našich stránek varujeme před paní Frankovou, která vystupuje pod názvem firmy AB PŮJČKY. Za prvé firma s tímto názvem neexistuje a za druhé jsme měli již několik upozornění od jejich klientů, kterým byla slibována půjčka pouze na směnku, zaplatili poplatek, poté jim však žádná půjčka poskytnuta nebyla.

Doporučení:
Pokud si nejste jisti existencí firmy, která Vám slibuje vyřízení úvěru, využijte stránky Ministerstva financí ČR - tzv. ARES (Administrativní registr ekonomických subjektů).
Do svého internetového prohlížeče zkopírujte URL:
http://wwwinfo.mfcr.cz/ares/ares_es.html.cz
a do pole "Obchodní firma" zadejte název firmy, kterou chcete prověřit.

Dubai

(Jana, 6. 11. 2008 21:52)

Dávejte si všichni pozor na Dubai Investment. Je to bývajá ČFÚ. Vyberou poplatek, musíte si zřídit pojištění a pak vám přijde, že vám půjčí pár stovek! Je to doslova směšný! To, co vám chtějí půjčit, není ani třetina poplatku, který jim dáte! Zůstane vám placení pojištění a oči pro pláč!

UPOZORNĚNÍ !

(admin, 5. 11. 2008 13:42)


Upozornění na podvodné jednání společnosti Gatevifi

Vážení klienti,
dovolte, abychom vás upozornili na nekorektní jednání společnosti Gatevifi, s r.o.
(nyní podnikající pod obchodním názvem OCF, s r.o.), na kterou Česká spořitelna podává trestní oznámení pro podezření z trestného činu podvodu a poškozování cizích práv.

Společnost Gatevifi je podvodná společnost, která se vydává za partnera České spořitelny. Nabízí prostřednictvím internetu a inzerce v tisku po celé České republice zprostředkování úvěrů. Pracovníci této společnosti slibují po vyplnění formulářů
a po zaplacení zprostředkovatelského poplatku 5 tis. Kč získání úvěru od České spořitelny. Tento obchod se však nikdy neuskuteční.

Česká spořitelna se od jednání této společnosti, která nikdy nebyla a není jejím externím partnerem, distancuje.

Podvodník

(Karel, 4. 11. 2008 14:21)

Pokud se vám někdo představí jménem Jaroslav Kadlec
s tím, že sám poskytuje peníze, není to pravda. Je to podvodník. Bere si dopředu částku ve výši celé jedné "vypočítané" měsíční splátky, avšak peníze vám poté žádné nepůjčí. Tato částka ve výši měsíční splátky je zdůvodněna tak, že chce prý vidět, že bude umět klient dát dohromady měsíční splátku. Zní to sice možná logicky, ale je to podvod.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20