Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

HROMADNÉ ŽALOBY

(Jirka, 5. 1. 2009 16:34)

Doporučuji všem, kteří chtějí zahájit hromadnou žalobu, webové stránky s tématikou: podvodníci, diskusní fórum pro poškozené, blacklistina podvodníků, systém pro hromadnou žalobu. Přeji příjemný den

www.hromadnazaloba.unas.cz

OCF, s.r.o.

(Věra, 4. 1. 2009 12:37)

Rovněž i já jsem se stala obětí podvodníků OCF, s.r.o. s jednatelkou Gabrielou Bělinovou. Pro informaci, jsem ji několikrát navštívila v místě bydliště a sousedkou mi bylo sděleno, že už tam dávno nebydlí. Údajně si koupila někde domek, ale paní nevěděla kde.
I já hodlám podat trestní oznámení na majitele společnosti i na zprostředkovatele pana Jaroslava Vorla, tel. 774227002, který ode mne 27.11.2008 v Olomouci vyinkasoval, tzv. aktivační poplatek 6000,-Kč. Sídlo firmy jsem rovněž našla, ale žaluzie byly staženy a za pevně uzamčeným plotem stálo dost dobré auto. Že by tam nikdo nebyl?
Pokud mohu poprosit o kontakt na nějakého právníka, který se již kauzou OCF zabýval, nejlépe z Olomouce, budu vám vděčná.

Myerson

(Václav, 2. 1. 2009 22:32)

Dobrý večer,asi jsem dlouho přemýšlel jestli mám poslat do Myersonu další papíry a další papíry ale peníze nikde , tak jsem si je alespoň vyfotil a pokud někdo chcete jejich fotku rád Vám jí pošlu ,ale na jejich pobočku bych ani nechodil a peníze už vůbec ne.Mě to stálo cestu půl dne a samozřejmě 5000Kč.

UPOZORNĚNÍ NA PODVOD !

(admin, 31. 12. 2008 17:38)


Zpráva společnosti AFIZ :

Varování veřejnosti před zneužíváním zkratky AFIZ
Koncem roku 2008 jsme byli opakovaně kontaktováni občany, kterým byla nabízena půjčka podmíněná platbou jakéhosi poplatku předem. Nabídka je opakovaně inzerována s kontaktním e-mailem AFIZ@email.cz.
Důrazně upozorňujeme veřejnost, že s touto aktivitou nemá Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky (AFIZ) nic společného a nejedná se ani o aktivitu žádného našeho člena.
Ve věci neoprávněného užívání zkratky naší asociace podnikáme příslušné právní kroky.

admin

RE: ocf.s.r.o.

(admin, 31. 12. 2008 17:22)

Pro Míru:
Vaše podání trestního oznámení pro podvodné jednání na tuto firmu plně schvalujeme. Navíc už 5.11.08 a dále pak znovu 21. 12. 2008 jsme zde všem návštěvníkům našich stránek psali námi zjištěné informace, jako např. skutečnost, že na tuto firmu už podala trestní oznámení Česká spořitelna a.s., a to pro podezření z trestného činu podvodu a poškozování cizích práv. Doporučujeme pročíst oba uvedené příspěvky!
V každém případě doporučujeme navštívit naše stránky především vždy, než se rozhodnete někomu přispět na vánoční svátky částkou 6000 Kč, jak uvádíte. Ve svém příspěvku zmiňujete, že jste zaplatil částku ve výši 6.000 Kč dne 19.12.08. Naše příspěvky s varováním před neseriózními praktikami této firmy jsou na našich stránkách již mnohem dříve.
Z praxe doporučujeme uložit si naše stránky do oblíbených a před jakoukoliv cestou k podpisu smlouvy (zvlášť do KFC, jak uvádíte!), stránky otevřít a pročíst aktuální příspěvky naše i samotných návštěvníků.

admin

ocf.s.r.o.

(míra, 31. 12. 2008 15:21)

Bohužel i já se k vám musím připojit a ač nerad podělit se touto cestou o ůdajnných půjčkách v ocf.s.r.o.Dne 19.12.2008 jsme telefoniky volali na firmu ocf o žádost zprostředkování půjčky ve výši 300t tisíc korun českých,po poskytnutí údajů po telefonu a dalších nezbytných věcí jako je výše příjmů atd,nám do 2 hodin pošlou sms jestli nám půčku schválí či nikoli.Po dvou hodinách nám opravdu přišla sms že naše žádost o půjčku je kladně schválená a předali nám mobilní číslo na zprostředkovatele se kterým si sjednáme schůzku a sepíšeme smlouvu.Za náklady spojené s vyřízením si budou účtovat náklady va výši 6000kč a zároveň i prý jako 1 splátka.Po telefonu se nám ozval pan Oldřich Rosůlek se kterým jsme se domluvili na setkání v KFC v Praze na 14.30.Celkem se nám to i hodilo protože jsme jeli do Bauhausu který je kousek odtud.Opět zde proběhli další věci nezbytné pro vyřízení půjčky,zkontroloval jsi i kde pracujeme a výše našich příjmů a výdajů které máme celkem.Na náš dotaz zda nejde o podvod nám zdůraznil že pokuď nám přišla sms na telefon že je vše schváleno tak se není čeho obávat.A dokonce že pro firmu ocf je i sms závazná.Po zaplacení 6000kč nám budou peníze převedeny na účet do 5ti pracovních dnů.Bohužel dnes je právě 5tý den a na účet nám nic nepřišlo.Skoušeli jsme dnes tedy kontaktovat pana Rosůlka a telefon nezvedá.Jeho telefon je:776107765.Našel jsem zde i kontakt na právníka který se už zabývá praktikami OCF a není nás málo,takže vše předáváme právníkovi aby podal na tuto firmu trestní oznámení pro podvod.

půjčka

(Milan, 26. 12. 2008 21:10)

taky mě oslovily s Myersonu a když jsem chtěl ať pošlou peníze předem tak řekli že nemůžou a ten poplatek je na právniky a na smlouvu asi ty právniky budou hodně potřebovat a lidičky dejte pozor !!!!dal bych je kopat uhlí aby je to přestalo byvit tak okrádat lidé v nouzi

VESELÉ VÁNOCE

(admin, 24. 12. 2008 11:55)

Všem návštěvníkům našich stránek přejeme příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí, zdraví, lásky a v roce 2009 co nejméně špatných zkušeností.

Tým úvěrové podvody

Přani --- admin.

(Didi, 24. 12. 2008 6:26)

Krasne ,pohodove svatky vanocni Vam preje Didi

Další podvod

(admin, 24. 12. 2008 2:11)

Dne 23.12.08 ve 20:48 hod. vložila do kategirie Nabídky pochvalný příspěvek "Alca z Pardubic", kde vychvaluje paní s emailovou adresou stepkova.mmc@seznam.cz, která sice vybírá poplatky předem, ale peníze prý půjčuje.
Upozorňujeme všechny návštěvníky našich stránek, že za prvé příspěvek nevložila žádná "Alca" a už vůbec ne z Pardubic a za druhé se jedná opět o podvod!
V žádném případě žádné poplatky předem neposílejte!

admin

EUROMAKLER HOLDING - NUTNÉ!!! PODVOD!!

(Jarmila, 22. 12. 2008 0:16)

Dobrý den,i já jsem dopadla uplně stejně,sepsala jsem 15 smluv,mezi nimi byli i moji znamí,již 3 měsíce trvá vyřízení papírů a dodnešního dne moji klienti neviděli ani korunu. Nevíme,co máme dělat,na koho se máme obrátit,byla jsem podvedená já (jako reprezentant),školení jsem absolvovala v Mostě. Školil Větrovec a Větrovcová,další školení prováděl pan Raboch. Všichni slibovali,že není klient,který by nedostal uvěr,prostě jsem další rybička chycená na udici. Své reprezentanty lživě školí a tudíž my pak podáváme tyto lživé informace svým klientům. Poud si tuto zprávu někdo přečte,kontaktujte mě na e-mail Jarmila-Slovackova@seznam.cz . Já i moji klienti zvažujeme trestní oznámení,nebo další kroky a hledáme další podvedené lidi,kteří by byli ochotni snámi do sporu s touto společností jít. Prosím ozvěte se!!! Děkuji moc,Jarmila

OCF s.r.o.

(admin, 21. 12. 2008 14:47)

Pro všechny návštěvníky našich stránek:
Před nekorektním jednáním firmy OCF s.r.o. (dříve vystupující pod názvem Gatevifi), jsme zde varovali již 5.11.08!

Doplňujeme zjištěné a veřejně dostupné informace:
Jednatelem firmy OCF je Gabriela Bělinová - nar. 1979. Společník s vkladem je firma BELLS s.r.o., které je majitel tatínek dotyčné - Vít Bělina - nar. 1952. Je vidět, že měla dceruška šikovného učitele! Pokud tedy tatínek ví, co jeho dítě dělá!
Paní Bělinová tyto praktiky okoukala v bývalé ČFU. Nejdříve vystupovala pod názvem BELL FINANCE (či Bell Financial GB). V každém případě ani jedna z uvedených společností není v registru ekonomických subjektů MFČR uveden, a to ani jako podnikající subjekt zaniklý! K neustálým změnám názvu firmy ji vedla právě ta skutečnost, že se velmi brzy mezi lidmi rozkřiklo, že jde o podvodnou firmu a že se zde peníze nepůjčují, ale převážně vybírají! Proto se paní Bělinová rozhodla pro změnu názvu na Gatevifi. Ovšem i tento název dlouho nevydržel a dnes již lidé ví, kdo se za touto společností skrývá. I zde se opakuje naprosto stejný postup. Dokonce se nestydí od klienta, který např. žádá o 50.000 Kč, vybrat poplatek PŘEDEM ve výši 5.000 Kč! Paní Bělinová se tedy inspirovala v ČFU, (jejichž majitelé dnes podnikají již pod minimálně 4 názvem) a dnes vystupuje pod firmou OCF s.r.o. Dokonce už i pod tímto názvem (OCF s.r.o.) je mezi lidmi známo, že se jedná o stále stejného člověka.
Takže firmy: BELL FINANCE, GATEVIFI a OCF = paní Bělinová, která vybírá od klientů několikatisícové poplatky, ale jen málokterému klientovi je úvěr skutečně vyplacen.
Navíc pod tímto názvem (OCF s.r.o.) se jí podařilo podvést i bankovní ústav - konkrétně Českou spořitelnu. Tato banka oficiálně na svých stránkách uvedla, že firma OCF s.r.o. je podvodná společnost, která se vydává za partnera České spořitelny. Nabízí prostřednictvím internetu a inzerce v tisku po celé České republice zprostředkování půjček. Pracovníci této společnosti slibují po zaplacení poplatku 5.000 Kč PŘEDEM získání půjčky od České spořitelny. Tento obchod se však nikdy neuskuteční!
Česká spořitelna se od jednání této společnosti, která nikdy nebyla a není jejím externím partnerem, distancuje.
Z uvedených důvodů podala Česká spořitelna trestní oznámení pro podezření z trestného činu podvodu a poškozování cizích práv.

Myslím, že ze všeho shora uvedného jasně vyplývá jediné: Dávejte si pozor a důkladně prověřujte reference na firmy inzerující poskytování půjček! Budu se opakovat, ale právě z tohoto důvodu byly spuštěny tyto stránky.

admin

Dubai

(Lucy, 21. 12. 2008 11:08)

Bohužel jsem jedna z těch, která nalítla na Dubai půjčku. Stálo mě to i telefonsama 15.000,- Kč,lpus pojištění a změna zdravotní pojištovny a pak mi půjčí 1.000,- Kč a podržte se, ještě bych z nich měla platit úroky- poplatky.

RE: Asterie

(admin, 19. 12. 2008 13:30)

Pro Danu a ostatní návštěvníky našich stránek:
Bývalý CZ Marketing a Afinita = stejný majitel jako u současné Asterie.
Nyní tedy záleží, jaké jste měli zkušenosti se společnostmi CZ Marketing a Afinita.
admin

Asterie

(Dana, 19. 12. 2008 9:15)

Tak další podvod. Sestra s nimi podepasla mandátní smlouvu, že ji oddluží. Na účet měla posílat měsíčně částku na které se dohodli. Kývnou vám i na 2 000 měsíčně, i když máte dluhy ve výši cca 500 000,-. Z toho 19% jde firmě, zbytek rozešlou věřitelům. Dost problém, když plno institucí neakceptuje splátku ve výši 100 - 300 kč a ani s nimi nejednají.... Teď, když chce odstoupit od smlouvy, musí zaplatit pokutu 10 000 nebo 2 měsíce posílat domluvenou měsíční spllátku. Navíc musí platit nějaké pojištění, pokud ho zruší, dalších 10 000 pokuta...

K A N E M A Litoměřice pro admina

(ta co je v ......, 17. 12. 2008 16:27)

ano dnes jsem si je prověřila znova,ale nezadala jsem KANEMU,ale jméno Rössler,a byl to šok na jednu společnost exekuce,pak se přejmenoval na ANEMU a letos na KANEMU,což už svědčí o něčem jiném,jsem také v přesvědčení,že pán chodí na tyto stránky a vybírá si zde zoufalé oběti,protože já jsem na úvěrových podvodech nechala na sebe kontakt a on mi zavolal první,pak už se to vezlo

RE: pro DIDI

(admin, 17. 12. 2008 15:14)

Pro "ta co je v ......" :
Je jistě určitě velmi dobré ověřit si prezentovaný subjekt v Aresu (kdy byla společnost založena apod.), ale je také nutné (a doporučujeme) podívat se na webové stránky dané firmy, dále kdy tyto stránky byly vůbec zřízeny, apod.
Vámi uvedená společnost Kanema žádné webové stránky nemá! Domníváme se, že kompletní nabídku služeb včetně kontaktních údajů má na vlastních webových stránkách každá seriózní firma. Webové stránky nemusí mít jistě nezbytně každý podnikatel, ale s.r.o. či a.s. určitě ano!
admin

pro DIDI

(ta co je v ......, 17. 12. 2008 11:35)

vážená,já jsem si tu svoji ,,firmu,,také ověřila v obchodním rejstříku a v ARES ,a vidíte....je to podvod za peníze,tak už nevím....

CFU pokuta 10000,-

(Eva Němcová, 17. 12. 2008 11:04)

Jsem taky obětí s pokutou a nechci to nechat jen tak. Pokud někdo už našel řešení , ráda se připojím. ee-vka@ seznam .cz

Lidičky podejme žalobu...........atd

(Didi, 17. 12. 2008 8:15)

Copak vás nic nepouči?Taky jsem jednou jedinkrát zaplatila Myersonu,ale od te doby prostě nedam ani korunu dopředu.Ikdyž potřebuji nutně penize radši si jmena těch ,co nabizejí ověřim na ARESU nebo poprosím admin.o prověřeni,ale peníze dopředu nikdy ,copak vám někdo zaplati za nevykonanou práci do předu? Dva měsice sleduji tyto stránky ,ale připadam si, jak v mateřske školce.Člověk napiše pozor podvod ,ale vy stejně peníze pošlete a pak nadavate a prosite o radu.Jsou dvě možnosti ,ta prvni že nečtete vzkazy a rady od těch ,co naletěli a od admi.a nebo nevite co s volnymi penězi a volnym časem.Jestli máte hojnost peněz tak je věnujte prospěšné věci a nepotporujte podvodniky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »