Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

dubai invest

(helena, 4. 12. 2008 19:42)

neznáte nekdo prosím slečnu Amalii Valkovou z Ostravy??
podvedla me a nedala mi ani občanku ale pamatuji si jeji tvař nebyl jste také nekdo podveden pozor na amali.valkova@seznam.cz
kdo ji zná at mi napíše
mercedesh@seznam.cz
dík

Dubai Investment

(Libor Frajer, 4. 12. 2008 3:12)

Zdravím všechny věřitele, skutečností je, že tzv. Dubai Investment je nekorektní společnost, která své věřitele několik týdnů obelhává a neustále nutí k telefonátům, z nichž člověk do poslední chvíle vůbec netuší na čem vlastně je.
Já jsem se po více než 2-měsíční lhůtě dočkal dne 3.12.2008 "konečně" na jejich tzv. definitivní nabídku, kterou když jsem otevřel, tak mne nenapadlo skutečně už nic jiného než se opravdu jedná o podvod.
Z údajných 100 tis. o které jsem je tehdy žádal mi přišla nabídka pouze na 60 tis. bez jakéhokoliv vysvětlení a nejvíc bylo pro mě fascinující, když jsem se dočetl, že dle smluvních podmínek mi bude úvěr poskytnut ve 3 po sobě jdoucích etapách.
V 1.etapě bych měl dostat 900 Kč zaplatit 3-krát 304 Kč, po té bych v 2.etapě po zaplacení získal od nich 5400 Kč a já bych jim následně platil 12-krát 475 Kč, ve 3.etapě bych pouze po 15 měsících získal zbytek 53700 Kč s následnými splátkami 1447 Kč na 57 měsíců, no uznejte sami, není perfektně šitý úvěr na míru pro každého?
ZÁVĚR: Jsou to PODVODNÍCI, který se z lidí snaží dělat mega hlupáky, kteří absolutně neznají slova slušnost, úcta, pravdivost apod.

Četl jsem v jiné recenzi, že u nás v ČR nemají ani povolení poskytovat tyto služby a že jsou již žalováni v UK za porušení 5 zákonů z jejich činnosti. Proto já osobně penzijní pojistku okamžitě ruším, vracím se zpět ke své zdravotní pojišťovně a rád bych podal trestní oznámení, ale jako jedinec asi nemám šanci, tak bych uvítal zvážení a zamyšlení všech se stejným problémem jak začít proti nim bojovat společnými silami, abychom alespoň získali své finanční prostředky nazpět!!!

Zelena pujcka

(Katka, 4. 12. 2008 1:12)

Dobry den nema nahodou nekdo zkusennost se zelenou pujcko,je bez popl.predem.dekuji.

RE: pro admina

(admin, 3. 12. 2008 13:53)

Pro paní Terezu:
Děkujeme Vám za Vaši zkušenost pro návštěvníky našich stránek. Nevadí, že neznáte jméno dotyčného, bohatě postačí název firmy, který jste nyní uvedla - Myerson.
O této firmě si můžete přímo v této záložce přečíst několik příspěvků žadatelů této firmy z jejich vlastní zkušenosti.

pro admina

(tereza, 3. 12. 2008 12:00)

tak tam manzel vcera jel a byl to zase podvod.Pujicku nam predbezne schvalili ale u sepsani smlouvy chtel predat 4150kc. Tak se manzel rozlobil tak ze mu sproste rekl mu to ze uz u jedne takove spolecnosti naletel a podruhe to neudela. Dotycny pan musel byt hodne nazlobeny protoze mu manzel timto zpusobem odradil asi 5 dalsich lidi co by to podepsali a dali mu penize. Pry manzelovi venku na chodbe podekovali ze je timto na to upozornil. pan pracuje pro firu myerson. Ale jmeno ani cislo uz nemam. Jenom vim ze je z Moravských Budějovic a v inzeratu ma ze pujci vsem na OP az 200 000Kc na smenku

prosim o radu

(Tereza, 2. 12. 2008 13:11)

dobry den muzete mi nekdo poradit v inzertnich novinach jsme s manzelem nasli pujicku na smenku az 200 000 kc. Kdyz sme tam volali bylo nam receno ze se mame dostavit k sepsani smlouvy. Pan ktery toto nabizi si zadny poplatek dopredu nebere, az kdyz to vyjde tak chce nejakou provizi za zprostredkovani smlouvy. Myslite ze to neni podvod nebo tam radsi jezdit nemame. Sice to neni daleko myslim tak 30 km od Znojma ale ma to cenu??

RE: bretaňská a polášková

(admin, 1. 12. 2008 14:17)

Pro paní Zdenu:
Z našeho týmu nikdo Vámi uvedená jména nezná.
Pokud však nejednají dle Vašeho názoru a především Vašich vlastních zkušeností podvodně, vkládejte prosíme podobné dotazy s konkrétními jmény do záložky Chat, nikoli Black list. Než vložíte jakýkoliv příspěvek, seznamte se prosíme s pokyny, které najdete v každé jednotlivé záložce v její horní části.
Nevhodně vložené příspěvky musíme pro větší přehlednost (alespoň min. po nějaké určité době - např. po reakci jiného návštěvníka) odstranit.

bretaňská a polášková

(zdena, 1. 12. 2008 13:17)

znáte někdo tyto dvě dámy?

RE: dubai

(admin, 29. 11. 2008 23:52)

Pro Nany:
Pokud chcete odstoupit od smlouvy a vrátit Vámi uvedený poplatek ve výši téměř 7000 Kč, nečekejte, až seženete telefonní číslo na pána, který s Vámi žádost sepisoval, ale ihned zašlete odstoupení písemně přímo firmě, a to doporučenou zásilkou.

dubai

(Nany7, 29. 11. 2008 16:04)

nemá někdo prosim číslo na pana Radima Dohnálka , který pracuje jako OZ dubaje . vyinkasoval ode mě 6780kč a peníze prý do tří dnů a nic. děkuji pište prosím na 728648893

RE: více informací

(admin, 29. 11. 2008 12:51)

Pro pablo:
To, že by Vám byly vyplaceny peníze na účet týden po podpisu úvěrové smlouvy je v pořádku. Nejsou však v pořádku jiné věci Vámi uvedené. Například záloha ve výši jedné splátky. Dle mého názoru je to jednoznačně podvod.
Přečtěte si příspěvek pana Karla v této záložce (Black list) s předmětem "Podvodník". Je to příspěvek ze dne 4.11.08. Příspěvek jsme prověřili a zjistili jsme, že tento pan Kadlec takto (jak je v příspěvku uvedeno) opravdu pracoval. Dále bylo námi zjištěno, že na něj několik podvedených klientů (včetně právnických subjektů) podalo již cca před 2 roky trestní oznámení a proběhlo již několik stání u soudu. Bohužel je stíhán na svobodě. Proto pozor i na toto jméno.
V každém případě, pokud někdo skutečně půjčuje peníze, nemá zapotřebí vybírat jakousi zálohu ve výši celé jedné měsíční splátky! Naše rada - jděte určitě od toho! Jsou společnosti, které u hotovostních půjček (bez ručení) nevybírají poplatky žádné!
Ale jak je uvedeno na Home page - neznamená, že pokud nějaká kancelář účtuje poplatek na nejnutnější náklady spojené se žádostí každého klienta, musí být podvodníci. To určitě ne! Bohužel však je poté pro klienta laika těžší rozpoznat seriózní společnost od podvodníka. Ovšem ve Vámi uvedeném případě je to si myslím jasné. Paní má problém Vám zaslat k nahlédnutí nevyplněnou úvěrovou smlouvu. Seriózní poskytovatel či zprostředkovatel by s tímto určitě problém neměl - zvlášť, když je klientovi při podpisu žádosti účtován poplatek. Pak je takový poplatek v pořádku a tím i daná společnost. V některých případech poskytovatel skutečně nechce pouhému potencionálnímu zájemci dávat k dispozici samotnou úvěrovou smlouvu, ale určitě by neměl mít problém s poskytnutím všeobecných obchodních podmínek, které jsou pro každého klienta stejné a neměnné.

více informací

(pablo, 29. 11. 2008 12:17)

děkuji za reakci,ale více informací nemäm.Chtěl jsem po paní poslat nae-mail znění smlouvy že bych se chěl podívat a projednat to se známým,ale paní odmítla že to prý mohu zneužít.Dále jsem chtěl jméno firmy,ale to že nemůže jedině když za ní přijedu.Chtěla zálohu ve výši jedné splátky + pro ní provizi 500kč.Na otázku proč nic z toho nejde mě odpověděla že když nechci ať neberu.Když jsem řekl že je to pro mě dost daleko že chci jen vidět zdali má smysl tam jezdit tak se už neozvala.je mi to divné,už proto že bych měl podepsat smlouvu a peníze dostat až někdy za týden a ne při podpisu smlouvy.Co vy na to?

RE: nabídka

(admin, 29. 11. 2008 0:06)

Pro pablo:
Pokud chcete, aby Vám někdo z vlastní praxe reagoval, je nutné napsat více informací: Jméno dotyčné paní pod jakým s Vámi jednala, kde a jak jste jí našel - zda má nějaké internetové stránky či kde alespoň prezentuje svou nabídku finančních služeb, tel. spojení apod.
Na údaj pouze "paní ze Zlína" Vám opravdu jen velmi těžko může někdo reagovat.
V každém případě by Vám měla být schopná na Váš požadavek zaslat alespoň všeobecné podmínky poskytovatele.

nabídka

(pablo, 28. 11. 2008 23:23)

dostal jsem nabídku od nějaké paní ze zlína že zajistí půjčku na směnku,ale když jsem chtěl vědět více nebo mejlnout smlouvu byla paní dost naštvaná a napsala že to nejde neznáte jí někdo prosím ?

Lidi uvažujte!!!

(Mayerson,ČPP,ČFÚ,Dubai invest, 27. 11. 2008 13:10)

Mayerson slibuje půjčku,ale ve skutečnosti Vás dá do své databáze.
ČPP,ČFÚ,Dubei invest jsou jedna a tatáž společnost,vybírá peníze a neslyšela jsem o nikom,že by mu dali půjčku,posílají pojištění,levnou energii,důchodové pojištění,ale bohužel mají,tak právně dobře ošetřené slouvy,že na ně opravdu nikdo nemá.Proč?Lidi totiž nečtou řádně podmínky takových smluv.Kdy konečně všichni co potřebují úvěr řeknou a dost,dopředu nic nezaplatím.Vesměs taky nic nedostanou.

Policie na srandu.

(Jakub Jakubů, 26. 11. 2008 17:13)

POLICIE V ČESKÉ REPUBLICE NEPRACUJE. POLICIE VŠE ODLOŽÍ. POLICIE CHRÁNÍ ZLODĚJE. OBRÁTIT SE NA POLICII JE ZBYTEČNÉ. JE NUTNÉ POŽÁDAT POSLANCE, ABY PŘITVRDILI ZÁKONY A PŘINUTILI NÁŠ MOHUTNÝ STÁTNÍ APARÁT KONAT. LICHVÁŘSKÉ PENÁLE, KTERÉ UKLÁDÁ STÁT ZA NEZAPLACENÉ POPLATKY OBČANŮM (VOLIČŮM) DÁVÁ MOŽNOST NAPAŘIT STEJNÉ PENÁLE JAKO STÁT ZLOČINECKÝM SKUPINÁM. ZLOČINECKÉ SKUPINY VNUCUJÍ OBČANŮM NESPLATITELNÉ ÚVĚRY. ONI NECHTĚJÍ,ABY OBČAN SPLÁCEL. ONI POTŘEBUJÍ NAPAŘIT DLUŽNÍKU PENÁLE A TÍM MAJÍ ZAJIŠTĚNÝ JISTÝ PŘÍJEM DO SMRTI DLUŽNÍKA. KDO PROFITUJE Z TĚCHTO NEZPLATITELNÝCH ÚVĚRŮ? NEJEDOU V TOM TŘEBA POLICISTÉ S TICHÝM SOUHLASEM POSLANCŮ A SENÁTORŮ???

daší podvodnice s dubai

(rené, 26. 11. 2008 12:40)

chtěl bych upozornit na podvodnici slibující půjčku dubai investment působící na ostravsku a vystupůje pod jménem ing.Renata Prokešová nar.11.3.1965 vybírá poblatky pod příslibem půjčky

Re: myerson

(admin, 26. 11. 2008 10:52)

Paní Helenko, určitě tam nejezděte! Ušetříte si nejen cestu, ale hlavně Vámi uvedených 5000 Kč. Neznáme klienta, který by od nich peníze dostal! Za to klienty, kteří jim tento poplatek zaplatili a poté jim žádná půjčka vyřízena nebyla, bychom nespočítali! A to přesto, že jim řekli něco podobného, jako Vám - že dostanou peníze ihned na ruku, že mají půjčku schválenou apod.! Dokonce je pomluvil i jejich bývalý právník!

myerson

(helena ve, 25. 11. 2008 22:47)

me taky volali že po me chteji 5000 a že mi daji penize na ruku tak tam nemám jezdit na myerson je to podvod
helenajovi@seznam.cz

Myerson

(Vlasta, 25. 11. 2008 21:23)

Lidi pozor nenechejte se touto fa.napálit,penize inkasuje pujčky ,ale nedostanete!!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »