Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

VAROVÁNÍ PŘED BARTÁKEM

(gabriela, 23. 3. 2009 20:37)

Petr BARTÁK, Praha 8, Kobylisy, Klapkova 1856 - VELIKÝ PODVOD - Půjčku dáváte VY. Zaplatíte a už nic nevidíte. Je to lump, podala jsem trestní oznámení a předastavte si, že na tohoto podvodníka je podáno přes 80 tr.oznámení. Pamatujte si BARTÁK, KLAPKOVA, KOBYLISY.

Dalsi podvod

(Lukas, 23. 3. 2009 16:39)

http://www.svet-financi.cz/ Prijde sms s odkazem na volani cisla 900... Takze dalis podvudek.

RAIF MONEY GROUP s.r.o.

(Jozef, 23. 3. 2009 14:14)

Žijou z poplatků od lidí,jelikož v současné době žádné společnosti moc půjčky neposkytují,budou Vám slybovat hory doly,jen aby jste zaplatily poplatek,potom máte smůlu,poplatky jsou absolutně nevratné,já jsem si na to musel půjčit od bráchy,teď mám jenom další dluh.

RAIF MONEY GROUP s.r.o.

(Jozef, 23. 3. 2009 14:04)

pozor na společnost RAIF MONEY GROUP s.r.o.,firma je z Rumburku,vybírají z lidí poplatky 300 a 1500,tvrdí,že mají 60 produktů,ve zkutečnosti dělají jen Cetelem,Essox,Smart,ale půjčku Vám nevyřídí,někdo si řekne vybírají málo,pozor na ně.

UPCOM = Podvodníci

(Jitka, 23. 3. 2009 13:57)

Pozor na společnost UPCOM. Jedná se o prodejce elektroniky, který Vám prodá nekvalitní vyřazené zboží od výrobce a pokud ho chcete reklamovat, tak dělá mrtvého brouka a na řešení situace nereaguje. Znám spoustu takto podvedených klientů a zákazníků, kteří na nekalé praktiky této pochybné firmy naletěly. Dodnes se snaží domoci zpět svého poškozeného zboží nebo peněz na něj. Bohužel neúspěšně.

velka.nadeje@centrum.cz

(verca, 20. 3. 2009 23:42)

davejte si poroz na tento email,:velka.nadeje@centrum.cz pani slibuje pujcku, vybere poplatek,ktery si necha poslat na ucet a skutek, utek. pi:Novackova by se mela jmenovat

pujcuji@seznam.cz

(Alča, 20. 3. 2009 21:48)

lidičky pozor je to podvod,paní Kolčavová jen vybrá poplatky,ale úvěr nikdy nedostanete,používá email pujcuji@seznam.cz

falešná pujčka

(Jirka, 20. 3. 2009 13:27)

Dobrý den.
Dávejte si pozor na tohle číslo 607576743 je to podvodník. Naslibuje hory doly pujčku bez ručení majetkem a bez ručitelu. Žádnej potvrzení zaměstnance nechce. Bude se s váma domlouvat přes sms. Bude vám říkat že prachy pošle pulku dnes a zbytek zítra. Pak bude chtít poplatek. Před dvouma rokama ze mě vytáhl 1000 a peníze jsem nevyděl. Dneska to na mě skoušel znovu to už jsem nenaletěl. Mění si čísla tak si dejte pozor.

Oddlužit nebo zadlužit!

(Eva, 20. 3. 2009 12:17)

Lidičky neblbněte,dávejte si velký pozor u koho si půjčku berete abyste se nemuseli o sebe bát.I já jsem si vzala půjčku na oddlužení u paní Horňáčkové z Olomouce zařídila mi investora,který mě sice oddlužil na 5měsíců,ale také pořádně zadlužil musela jsem dát byt do zajišťovacího převodu vůbec jsem nevěděla co takový zajišťovací převod obnáší horší věc jsem snad nezažila.Paní H.jsem dala dopředu 30tis.,protože mi řekla že zadarmo dělat nebude a slíbila mi do měsíce hypotéku.Doposud nic nemám.Mezitím jsem strávila víc jak 1měsíc v nemocnici,protože jsem z těch nervů předčasně porodila a pak byly vánoce takže jsem nemohla nic vyřídit.Po vánocích jsem obvolala spoustu inzerátů,ale nenašla nikoho kdo by mi pomohl vyřešit můj problém i když jsem mohla doložit příjem.Bohužel jsem v registrech.Takže jestli si myslíte že dostanete půjčku bez příjmu a zástavy tak se mýlíte je to jen pohádka.Nyní bojuju o svou existenci a byt a mám strach o svou rodinu.I když se snažím s investorem komunikovat nemůžu se mu dovolat.Jen mi volá nějaký pán z Olomouce že mě přijede vystěhovat na ulici i s 5měsíčním synkem.Půjčka byla 800tis. a byt má hodnotu 1500000kčtakže mě chcou připravit o dalších 700tis. a myslím si že nebudu jediná!Už nemám nic a jsem na samém dnu propasti a nevím jak dál.Jediné co mě drží nad vodou je můj syn.Prosím jestli má někdo zkušenost s firmou FINPOL s.r.o. z Olomouce a paní Horňáčkovou také z Olomouce budu vděčná za každé info.Děkuji předem.Psát můžete na e-mail 2vendys@seznam.cz

podvod

(Pavlína, 20. 3. 2009 11:48)

pozor na firmu MONEY BROKER je topan kraga vybirají 6000 předem že vám pak 2000 vrátí málem jsem jim naletěla volali že mi schválili půjčku na 60000 ale o poplatku ani slovo takže pozor na ně jsou to podvodníci

UPOZORNĚNÍ !!!

(admin, 19. 3. 2009 22:44)

Dodržujte prosíme obsah jednotlivých kategorií.
V horní části každé záložky je uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově)
je daná záložka určena.
Tato záložka (Black list) je určena pouze pro vkládání firem či zprostředkovatelů,
o kterých víte, že nabízejí podvodné půjčky.
Příspěvky, které svým obsahem nebudou odpovídat kategorii Black list,
budou z této záložky ODSTRANĚNY!
Příspěvky, ve kterých vznášíte pro ostatní návštěvníky našich stránek pouze dotaz, vkládejte prosíme do záložky "Chat"! To platí i v případě, pokud na kterýkoliv
zde uveřejněný příspěvek chcete reagovat či informaci doplnit.

admin

RE: zpráva

(admin, 19. 3. 2009 16:09)

Pro Petra alias Vláďu, Láďu, Karla :

Dobrý den, před vložením konkrétního příspěvku se prosíme seznamte s podmínkami našich stránek, kde především v horní části každé záložky je jasně uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově) je každá záložka určena. Domnívám se, že i průměrně inteligentní člověk odhadne, že se do záložky Black list nevkládají dotazy! (I bez seznámení se s podmínkami stránek).
Vy konkrétně neustále a opakovaně vkládáte svoje "rady" do nesprávných záložek. Co Vás tedy udivuje na tom, že jsou tyto příspěvky z nevhodně zvolených záložek mazány? Rady a postřehy se vkládají výhradně do záložky Chat.
Pro Vás konkrétně kopíruji níže text z horní části TÉTO záložky, do které neustále vkládáte dotazy JAKO JEDINÝ!:

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.
Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

Dále konkrétně Vám doporučujeme pročíst v této záložce naše upozornění ze dne 18.3.09 (22:27 hod.)!

Dále jsme již 11.3.09 taktéž v této záložce uváděli (v 15:55) následující:

Jelikož jsme zde už několikrát psali, aby byl dodržován obsah jednotlivých kategorií s tím, že nevhodné příspěvky budou mazány a neustále si tu někdo z kategorie "Black list" dělá "Chat", bude od této chvíle každý takový pisatel BLOKOVÁN !!!

Opravdu už nevíme, jak jinak KONKRÉTNĚ VÁM vysvětlit, jak dodržovat z důvodu přehlednosti stránek daný řád. Jste jediný, kdo jej nedodržuje.
Upřímně Vám musím sdělit, že je s podivem, že Vás toto nenapadlo, když jsme už několikrát Váš nevhodný příspěvek museli z této záložky odstranit.

Pokud chcete radit lidem, jak uvádíte, můžete tak samozřejmě činit v záložce Chat, která je k tomuto určena!
Doporučujeme konkrétně Vám pročíst i náš příspěvek z záložce Chat ze dne 19.3.09 (00:11 hod.)

Na Váš dotaz, co jsme za firmu uvedu, že jsme společnost, která výstavbou a údržbou těchto stránek se snaží lidem pomáhat před podvodníky vybírajících mnohatisícové poplatky předem a pochopitelně se pro všechny návštěvníky snažíme udržet stránky přehledné. Pokud byste si mohl psát kamkoli cokoli, mohla by být na stránkách pouze jedna jediná záložka, nemyslíte?

Po přečtení našeho příspěvku z Vaší strany, budou pochopitelně oba příspěvky vymazány.

Na základě našeho upozornění z 11.3.09 bude Váš přístup od této chvíle blokován, a to především z následujících důvodů:

Dne 19.3.09 jste v záložce Chat POD JMÉNEM KAREL vychvaloval firmu Dubai Investment s tím, že jste od nich dostal půjčku.
Tentýž den jste POD JMÉNEM LÁĎA v záložce Poptávky prosil o půjčku s tím, že Vám mají být zasílány nabídky na email chudy.1@seznam.cz.
V záložce Black list se pro změnu prezentujete jako PETR.
Domníváme se, že blokaci Vašeho přístupu nemusíme návštěvníkům našich stránek více zdůvodňovat.

admin

ocf

(Jana, 19. 3. 2009 15:08)

Byla bych moc ráda, kdybyjste můj článek zveřejnili, Děkuji
Všichni kdo byli podvedeni firmou OCF , musí zajít na své obvodní oddělení policie ČR a podat trestní oznámení, oni si to v databázi spárují a budou to řešit jako jeden případ. Tak za tím jděte, jsem ve velké tísni, ale nedovolím, aby si na mém neštěstí ještě někdo vylepšoval rozpočet, tak se nedejte.

zpráva

(petr, 19. 3. 2009 14:21)

Vážený admine už mě nezlobte dvakrát jsem se zde snažil poradit lidem a dvakrát mi to bylo vymazáno.Co jste vůbec za společnost?Pokud se nechováte solventně tak radši tyto stránky zrušte.

quelfin@seznam.cz, srchová petra

(a.t., 19. 3. 2009 12:58)

Dejte si pozor na e-mail quelfin@seznam.cz, patří údajně nějaké srchové petře, skrývá se za ním člověk, který není schopen podat informace o obchodních podmínkách, poskytovatelích půjčky, či alespoň s vámi telefonicky hovořit. Obávám se, že jde o člověka, který je výše zmíněn v diskuzi jako jistý pan Mollský. Je arogantní při komunikasci přes e-mail. Prvně Vám napíše, že půjčka je možná, pak, po Vás chce něco přes tři tisíce předem zaslat poste restante poukázkou na poště... na moje argumenty, že mu/jí chci zavolat mi bylo sděleno, že na telefonu je až večer - z toho jsem si vydedukovala, že tento člověk buď nemá mobilní telefon, což jepro zřizovatele půjček přinejmenším nedůvěryhodné, nebo je to muž a nemůže telefonovat, když nemá po ruce nějakou ženu, která by ho v telefonu zastoupila.... dejte si pozor lidi, je to drsné, sama taky sháním půjčku, ale je to hnus vážení.... lidi sou svině, ale na druhé straně si furt říkám, že na každou svini se vaří voda a na každýho jednou dojde, vše co dělají se jim vrátí a budou se divit :-) Hodně zdaru a sílu do života všem tady :-) Držte se lidi. A.

David Vaňásek

(Petr, 19. 3. 2009 10:31)

sledujte vysílání Černých ovcí, ve kterých se bude vysílat reportáž o praktikách pana Vaňáska.

Dubai investment-Petr Barták

(Stanislav Bílý, 19. 3. 2009 10:12)

Ukázkově jsme s partnerkou naletěli podvodníkovi!Jeli jsme do Prahy
400km,zaplatili 6740,- a až doma nás napadlo podívat se na internet.
Zjistili jsme co je to za podvod a na otočku znovu přes celou republiku
do Prahy,Kobylisy Klapkova 56 do kanceláře pana Petra Bartáka.Chtěli jsme okamžité storno a vrácení peněz,marně!
Prosím dávejte si všichni pozor a pokud můžete poraďte.Zůstali jsme bez koruny a úvěr ve výši 200000,- je jen slib šikovného podvodníka!!

Podvod od ocf

(Milan Jahoda, 19. 3. 2009 9:06)

Jsem také jeden co ho zástupci ocf podvedli. Já žádal o hypoteční uvěr kde byla záloha 12tisíc. Uběhli vice jak 3 měsíce a nic se nedělo,tak jsem vše ohlásil na hospodařkou kriminální policii kde se mnou vše sepsali a do týdne mě došlo vyrozumění že bylo vše podstoupeno na kriminální policii v Přerově,která zde sbírá všechna udaní na firmu ocf.

uživateli pepa, 18. 03. 2009 21:44

(cashposkozeni@seznam.cz Petr, 19. 3. 2009 4:13)

Vážený uživateli,

pakliže jste se ve věci podaných trestních oznámení v cause Cashpro informoval na Policii ČR v Praze - Černý most, musím Vám sdělit, že skutečně na toto odďělení jsou zasílány výpovědi osob, které se cítí být podvedeny firmou Cashpro s.r.o., nebo jejími obchodními zástupci od ostatních kriminalistů z ČR. Momentálně je stav věci takový, že doručená korespodence je evidována. Dnes se pokusím zjistit, jak probíhá postoupení výpovědí do spisu v Praze. Pokud máte jakékoli pochybnosti, obraťte se přímo na náš e-mail cashposkozeni@seznam.cz a já Vám poskytnu kontakty na konkrétní vyšetřovatele, kteří výpovědi odesílají. Nutno podotknout, že se jedná o zdlouhavěší administrativní proces.Dále v záložce "chat"

UPOZORNĚNÍ !!!

(admin, 18. 3. 2009 22:27)

Dodržujte prosíme obsah jednotlivých kategorií.
V horní části každé záložky je uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově) je daná záložka určena.
Tato záložka je určena pouze pro vkládání firem či zprostředkovatelů, o kterých víte, že nabízejí podvodné půjčky, což je v horní části záložky i uvedeno.
Příspěvky, které svým obsahem nebudou odpovídat kategorii Black list, budou z této záložky odstraněny.
Příspěvky, ve kterých vznášíte pro ostatní návštěvníky našich stránek pouze dotaz, vkládejte prosíme do záložky "Chat"!

admin


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »