Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

davajte si pozor!!!!!

(stano, 9. 3. 2009 12:54)

Davajte si pozer na cisla uctou,kam mate poslat peniaze.Ja som uz naletel.Jedna sa o cisla :
3643830001/5500
2851558001/5500
Nic im neposielajte!!!!Su to podvodnici.

Pro Admina

(Jitka, 9. 3. 2009 11:29)

Dobrý den asi před 5 dny jsem se dotazovala na pana Chvastka a p Říhovou už jsem se s nimy sešla a pracují pro Edbusy! Díky těmto stránkám mám přehled o těchto firmách tak to pro mě dobře dopadlo odmítla jsem jejich nabídku. Tak pozor na ně! Zdravím Jitka

podvod

(koki, 9. 3. 2009 0:34)

POZOR!!!!!!!!!
Paní Miroslava Čumpelíková okr.Mladá Boleslav
Paní se Vám ozve na Váš inzerát ohledně poptávky na půjčku s tím že si dohodnete schůzku většinu v Olympii v kafe baru v M.Boleslavy
Tvrdí že zdědila mnoho peněz a pomůže Vám.Pod záminkou vypracování smluv od Vás vybere peníze a dá Vám směnku ověřenou notářen v M.Boleslavy.V den vyplacení peněz zjistíte že na účtu nic nemáte a začnete komunikovat s paní Čumpelíkovou a začíná kolotoč lží jak peníze poslala a oni se vrací,...........ale pořád komunikuje pořád volá Bacha at nenaletíte jako mnoho lidí

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!!

(admin, 9. 3. 2009 0:09)

Důležitá informace pro pojištěné klienty přes firmu Dubai Investment :

Informace pro ty z vás, kteří v dobré víře zaplatili několik tisíc firmě Dubai Investment, kdy vám jejich obchodní zástupce přislíbil půjčku, (když podepíšete pojištění), která vám (předpokládáme) ovšem poskytnuta nebyla a namísto toho máte po dobu dvou let platit uzavřenou pojistku :

Mnozí z vás si zde stěžovali, že nejenže se slibované půjčky nedočkali, ale v případě vypovězení uzavřeného pojištění, vám přišla domů z firmy Dubai Investment pokuta ve výši 10.000 Kč za nedodržení pojistné smlouvy, která byla uzavřena na dobu dvou let.

Uvedenou pokutu po vás firma Dubai Investment nemůže v žádném případě vymáhat! Pokud by se tak stalo, doporučujeme se ihned obrátit na právního zástupce.
Smlouva o pojištění je smluvní vztah mezi vámi a pojišťovnou!! Zprostředkovatel (v tomto případě Dubai Investment) vás nemůže zbavit práv nakládat se smluvním vztahem dle vašeho uvážení a současných potřeb.
Vzhledem k uvedenému je smlouva mezi vámi a Dubai Investment, kde je tato pokuta uvedena, NEPLATNÁ!

admin

FL consult

(pepa, 8. 3. 2009 21:40)

Slibotechny!!! Pozor na ně. Koloděj a Lion. Dělají pojistky, ale slibuji oddlužení, o tom nemají ani šajn!!!!! Chcete přijít o 4.500? Běžte knim.

Sabová

(admin, 7. 3. 2009 19:24)

Podezření z úvěrového podvodu:
Před nějakým časem vložila na naše stránky svou nabídku půjček jistá paní Sabová (email: Jana.Sabova.Wellfin@seznam.cz), kde prezentovala půjčky na směnku.
Pro návštěvníky našich stránek uvádíme následující informace:
Dotyčná paní požaduje po zájemcích zaslání jejich rodného čísla, aniž by si nechala podepsat dle zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, souhlas klienta s poskytnutím jeho osobních údajů, čímž hrubě porušuje uvedený zákon. Navíc by tímto krokem každý klient riskoval zneužití jeho rodného čísla!
Dále požaduje po každém klientovi částku ve výši 2000 Kč, kterou chce, aby klient zaplatil PŘEDEM!
Tímto způsobem "poskytoval peníze" i pan Mollský, Molovský a Horský, o jejichž praktikách se můžete dočíst na našich stránkách - např. v záložce "Chat".

admin

Podezření z podvodu

(admin, 7. 3. 2009 19:08)

Jistá paní Jandová požaduje po každém žadateli o půjčku poplatek PŘEDEM ve výši 1500 Kč s tím, že jej chce zaslat - tzn. bez osobní schůzky. Jedná se prý o společnost Dovel-Money. Žádná taková společnost ovšem neexistuje!
Poplatek má klient zaslat na adresu nějakého pana Roberta Fila. Podnikatel tohoto jména existuje (přesněji řečeno existoval), protože tento podnikatelský subjekt zaniknul dne 31.12.1993! Myslím, že již shora uvedené skutečnosti stačí k tomu, aby si další oslovení potencionální klienti, udělali jasnou představu, zda je tento poskytovatel dostatečně seriózní.
Pro dokreslení názoru na tohoto rádoby poskytovatele uvedeme, že zasílání všech poplatků je požadováno výlučně službou poste restante. Takže něco podobného, jako několikrát zde zmiňovaný pan Mollský.
Závěr: Důrazně doporučujeme předem peníze nikam nezasílat, natož službou poste restante, kdy vlastně nevíte, komu ve skutečnosti peníze zasíláte!

admin

Varování před podvodnými praktikami

(admin, 7. 3. 2009 15:25)

Nový název firmy:

Všem novým návštěvníkům našich webových stránek doporučujeme pročíst v této záložce náš příspěvek ze dne 1.2.09 - vložený ve 20:15 hod.
Nadpis: INFO o ČFU, ČFP, Dubai Investment

admin

Podvodníci

(admin, 7. 3. 2009 14:36)

Přesto, že je na našich stránkách už několik informací o podvodnících Mollský a Horský, kteří vybírají nemalé poplatky předem, které chtějí dokonce zasílat službou poste restante, a poté se žadatelům o půjčku stále dokola vymlouvají na nemoc, úmrtí apod., chceme raději ještě jednou všechny návštěvníky našich stránek varovat před jakoukoli nabídkou od pánů uvedených jmen.
Přikládáme i jejich emailové adresy:
davidphorský@seznam.cz,
mollský@seznam.cz

admin

Neseriózní nabídka

(admin, 6. 3. 2009 22:46)

V kategorii Nabídky vložila svou nabídku půjček jistá Romana z Holoubkova (Plzeňský kraj).
Jelikož dotyčná nebyla schopna ani na třetí výzvu zaslat požadované informace nutné k prověření (dle podmínek uvedených v kategorii Nabídky), nelze tuto nabídku půjček pokládat za seriózní.
Vzhledem k uvedenému přikládáme pro návštěvníky kontaktní údaje, které byly u příspěvků zveřejněny:
e-mail: matysek1818@seznam.cz, fatyma1@email.cz,
telefonní kontakty: 722725725, 728477136, 371134749.
Pro informaci ještě uvádíme, že dotyčná v jedné kategorii nabízela půjčky, v další kategorii sama půjčku poptávala a v záložce Chat vychvalovala firmu, pro kterou pracuje, jako spokojený klient. Tento příspěvek však vložila úplně pod jiným jménem!!
Všechny příspěvky tohoto autora byly samozřejmě vymazány.

admin

Další podvodná firma

(admin, 6. 3. 2009 19:48)

S odkazem na Televizní noviny na TV Nova ze dne 6.3.2009 varujeme všechny návštěvníky před kontaktování firmy Fast Finance s.r.o. s vírou získání půjčky.
Na Nově byli diváci informováni, že podvodná společnost Fast Finance s.r.o. prostřednictvím kyperské firmy Gorasan vymáhá po svých klientech ještě jednou půjčky, které klienti již dávno splatili!
Uvedená firma nemá ani vlastní webové stránky, takže ani oficiální kontaktní telefon, email, atd.

admin

ocf - ocefin

(jiří, 6. 3. 2009 18:01)

Dobry den všechny vás zdravým pokuď ste zapltily poplatek nebo tomu řikaj jistina u OCF nebo jine společnosti tomu podobné tak to je podvod na vaši peněženku, bohužel mezi námi sou lidi kteří si smlouvu nepřečtou a davaj penize, kvěci muj známi zaplatil u OCF - OCFIN 6,000.00 kč donesl mi smlou a ja sem sní došel známemu co pracuje u POLICIE a buhužel mi bylo řečeno že se opodvod nejedna protože ste smlouvu podepisovaly dobrovolně bez natlaku, vesmlouvě je napsáno že poplatek je za sprostřetkování uvěru a není vratný,take sem tu četl že toje podvod § 250, §250 zname kdyš přidete do banky a date jim falešné potvrzení přijmu tim ste se dopustily trestné činosti podle § 250. Takže k zavěru pokuď je ňaký investor ktery poskytuje uvěry tak nepotřebuje poplatek v jinem připadě se plátí po převzetí peněz. TAK NIKOMU NIC NEPLAĎTE

OCF

(tasmania, 6. 3. 2009 8:40)

dobrý den lidi.tak i já s přítelkyní jsme naletěly podvodum společnosti ocf. pokud někdo bude podávat trestní oznámení,tak se velmi rád přidám. děkuji muj mejl tasmania.cz@seznam.cz

Děkuji

(Radim, 5. 3. 2009 20:36)

Děkuji Vám všem, kteří zde píšete své zkušenosti s podvodnými firmami. Dnes jsem měl jet podepsat smlouvu do Brna s firmou Myerson ale včera mne napadlo se podívat na net, zda se tu o ní něco nepíše. a narazil jsem na tyto stránky. Díky Vám jsem jeden z těch šťastnějších, kteří nepřišli o 5 000,- Kč plus další náklady. Dnes dopoledne mi od nich volala nějaká paní a ptala se, zda přijedu podepsat smlouvu. Odpověděl jsem, že jsem si je našel na netu a po tom, co jsem si o nich přečetl, nemám nejmenší chuť se s nimi zaplést. Paní slušně poděkovala a zavěsila. Ještě jednou Vám děkuji.Přeji Vám všem, abyste se z Vašich finančních potíží dostali bez toho, abyste o další peníze přišli.

!!!POZOR!!!

(Marci, 5. 3. 2009 14:47)

Kdo si chcete pujcit na smenku, davejte si pozor na tel.cislo 720264325. Sam se nabidne, a bude po Vas chtit "vratnou kauci" zaslat na ucet u GE Money Bank. Uz se s Vami ale nikdy nesejde!!!
Pokud jste jiz naleteli, kontaktujte pana Dusana: stavebnictvi.klima@seznam.cz, ktery se s Vami domluvi jak vse oznamit. Diky nemu jsem nenaletela!!!

stepkova.mmc@seznam.cz

(Miloš, 5. 3. 2009 14:03)

email stepkova.mmc@seznam.cz je digifin@seznam.cz. Alias pan Mollský, paní Melinová. Tak bacha!!

caschpro

(Tomáš, 5. 3. 2009 10:04)

Pozor na tuto firmu je to dubai aliaz ČFU

BIREST

(afan, 5. 3. 2009 8:18)

Pozor na tuto firmu! Poplatek 2 000 kč předem , za dva dny dostanete dopis, že pro vás nenašel investor. Jsou to podvodníci!

eliska blazekova

(nadabrezíková, 4. 3. 2009 20:54)

jeste jednou dobrý vecer dávejte si pozor na paniElisku Blažekovou dela pri dubai tvrdila manželovi ze to dělá jako jediná v regionu a samozřejme že jsme naleteli navíc se mi dnes ozval pán který prý dokáže zařídit pujcku ve spřitelne a ma tam bratránka jde to i kdyz ste v registru ale castku predem12000 a pujčí i milion ani se nechtel predstavi bacha na takové podvody

Cashpro

(Hanka, 4. 3. 2009 19:50)

Tak se mi zdá, když to tak různě pročítám, že Cashpro je něco jako Dubai. Všude inzerujou rychlou půjčku a nábor pracovníků. Zřejmě zprostředkovatelů, kteří se schází s lidmi a vybírají od nich 7990,--. Pak jen telefonáty, SMS, linky 900..... Nutí Vás uzavírat pojistku a měnit pojišťovnu zdravotní, tím plníte svou bonitu a podle toho Vám mohou dopomoci k úvěru, na tři etapy, když nesplníte bonitu, můžete dostat nic místo úvěru a taky 10000,-- pokuty za porušení smlouvy. A těch 7990,-- už neuvidíte, neboť na zprostředkovatele už nemáte žádný kontakt, můžete s ním komunikovat prý přes 900..... A sídlo firmy maj v Moravské Ostravě, Smetanovo náměstí, kde na této adrese je ještě pár jiných firem.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »