Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Pro Adina

(Zdenka, 4. 3. 2009 19:09)

prosím o upozornění na pana Jana Motla inzeruje půjčky pro nezaměstnané :Penize dáte na učet Lukáše Kadlece a pak si pánove vypnou mobil.Tohle se dnes stalo mě .Je to stejný postup jako u pana Skalického ,Prosim Adine mužete varovat na svých stránkach ostatní? moc Vám děkuji

Heler

(Lee, 4. 3. 2009 17:57)

Prave jsem byla podvedena urcitym panem, ktery si necha rikat Heler. Slibil mi pujcku, pokud mu poslu predem 800,- vse co rikal mi prislo logicke a proto jsem mu krava pitoma ty penize poslala, ucet je vedeny u Raiffeinsen banky na jmeno Lenka Havelkova. Pan me kontaktoval z techto dvou cisel:603 564 874 a 605 375 664. Pukud s nim nekdy budete mit tu cest, tak ho poslete nekam... Ja na nej jdu podat trestni oznameni.

pro admina

(Pavel, 4. 3. 2009 14:30)

Děkuji admin. za zjištění jednotnosti osob, a tím se potvrzuje to,že to zřejmě sem zadávala firma Haniel group, což by se jistě dalo zjistit na základě IP adresy atd. bylo možné toto zjištění si nějak vyžádat od Vás aby se to pisemně doložilo kriminálce.

Pozor na Edbusy

(Karel, 4. 3. 2009 13:34)

lidi pozor na Edbusy!!!!!!!!!!!!!!

spujcky

(Michal, 4. 3. 2009 12:46)

Na spujcky nevolejte,je to jen drahé volání na číslo začínající 900...a hovor stojí 95,-Kč/min.Nikdo vám samozřejmě půjčku neposkytne.Já jsem jejich inzerát našla na sbazaru.

poplatky předem

(Radka, 4. 3. 2009 11:34)

Krásný den, všem, já bych jen chtěla upozornit na x firem, které chtějí poplatky předem..NIKDY NIC NEPLAŤTE. Už se jim nedovoláte, zpět peníze nezískáte a o půjčce si můžete jen nechat zdát. Třeba Provident a Smart jsou pořádní vydřiduši, na tom, kolik přeplatíte, ale přesto u nich nic neplatíte a peníze opravdu dostanete. prostě, už to, když chce někdo peníze předem, je podezřelé..Držte se!!! A nenaleťte!!!

Podvod

(Roman, 4. 3. 2009 11:20)

Vzkaz:Panu Fujdlovi jsem posilal penize na adresu:Fujdl Petr,Holandska 15,Znojmo 66902

Monika Dobrá

(Lenka Rácová, 4. 3. 2009 9:44)

Vážení, kdo jste se obrátili na paní Moniku Dobrou a zaslali jí peníze, jste udělali velkou chybu. Paní Dobrá je bohužel má příbuzná a mě samotnou podvedla. Půjčila jsem jí peníze, které už nevrátila. Firmě Roayl Golf a.s., způsobila téměř likvidaci. Dohodla jsem jí tam pracovní pozici ředitele. Jedná se opravdu o bezohlednou a nespolehlivou osobu. Pokud by jste jí chtěli navštívit najdete ji na adrese: Monika Dobrá, Prokopova 2125, Sokolov, tel.725729479, e-mail:mdobra@volny.cz. Přeji všem aby jste nenaletěli tak jako já. Všem hezký den, Lenka Rácová

Šilhanová

(jájinka, 4. 3. 2009 9:00)

Pozor na úvěry na směnku od Šilhanové!!!!!!!!!!!
Je to podvod. Vybírá 6000,-- Kč předem a nic.
Její email: finanacni.pomoc.dnes@seznam.cz
Peníze pošlete na účet: 1830255023/0800
Majitel účtu: Petra Hortová
Telefon: 607829660 je nedostupný.
Nenechte se napálit!!!!

Pro Pavla a ostatní

(admin, 4. 3. 2009 1:58)

1) Někoho možná následujícím zjištěním nepotěšíme, někdo naopak na tuto informaci čeká :
Petr, Michal, Tomáš, Jitka, Jana a Miki = jeden pisatel!
Všechny podvodné příspěvky od tohoto jednoho autora byly samozřejmě odstraněny a přístup na stránky blokován.

2) Všechny příspěvky s vulgárními výrazy budou bez upozornění mazány a taktéž autor blokován!

3) Dodržujte prosíme obsah jednotlivých kategorií.
V horní části každé záložky je uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově) je daná záložka určena.
Tato záložka je určena pouze pro vkládání firem či zprostředkovatelů, o kterých víte, že nabízejí podvodné půjčky, což je v horní části záložky i uvedeno.
Příspěvky, které svým obsahem nebudou odpovídat kategorii Black list, budou z této záložky odstraněny.
Příspěvky, ve kterých vznášíte pro ostatní návštěvníky našich stránek pouze dotaz, vkládejte prosíme do záložky "Chat"!

admin

Pozor na Bidet !!!

(Birest = Bidet, 3. 3. 2009 23:49)

Dobrý den všem. Také jsem zapúlatil poplatek firmě Bidet s.r.o. Jsou to podvodníci, zaplatil jsem 2 000 Kč a uver nikde. Nikdo nebre telefony, poradkyne mi sdelila ze tam nejspise skonci, protoze nikdo z jejich klientu uver jeste nedostal a skoro nikdo se do firmy nedovolal. Udajne ani ji telefojny neberou. Proste podovd jak vysitej !!!...Birest = Bidet. Kaszdej kdo chce podat trestni oznameni at mi napise na mail kulda@gmail.com

Podvodné příspěvky !!

(admin, 3. 3. 2009 23:01)

Mezi 16.2.-18.2.09 zde bylo jistým pisatelem vloženo několik příspěvků, ve kterých byla vychvalována paní Prušvicová, která prý údajně až zázračně vyřizuje nebankovní půjčky u firmy Dubai Investment.
(O této firmě je na našich stránkách příspěvků již mnoho a dále byla tato firma již několikrát zveřejněna na TV Nova v Občanském judu a Televizních novinách).
Příspěvků, které zde velmi vychvalovaly práci paní Prušvicové, bylo vloženo na naše stránky mnoho. Několik od Hany, která uváděla, že sice zaplatila poplatek 6.000 Kč, ale peníze dostala. Totéž uváděla pisatelka Andrea. Dále zde od Dubai Investment velmi vychvaloval paní Prušvicovou pan Novák, dále ještě pan Lhoták a Radoslav Rachel. Všichni uvedení "dostali" půjčku přes paní Prušvicovou.
Naším šetřením bylo zjištěno, že všichni tito "spokojení" klienti jsou jedna a tatáž osoba! Domníváme se, že je jasné kdo. Přesto návštěvníkům našich stránek uvádíme níže k tomuto pisateli další námi zjištěné informace:
Stejný pisatel vložil příspěvek do kategorie Nabídky, kde nabízel půjčky jako paní Pernicová s tel. číslem 775352572.
Jaké bylo naše překvapení, když jsme toto číslo objevili na stránkách www.pujcka-online.webnode.cz, kde prezentuje svou nabídku půjček právě tolik vychvalovaná paní Prušvicová!
Vložení tolika příspěvků (každý pod jiným jménem) rozhodně nepokládáme za seriózní a je samozřejmě na každém z Vás, zda budete chtít služeb dotyčné využít či nikoliv.
Pro ty z vás, kteří se raději podobným praktikám vyhýbají, uvádíme níže všechny kontaktní údaje na tuto osobu, které se nám podařilo z veřejně dostupných zdrojů vypátrat :
Jména: Prušvicová alias Pernicová,
Tel: 775352572,
emailové adresy :
andrea.pernicova@seznam.cz,
vanesa.agulery@seznam.cz,
pujcky-online@email.cz,
moje-party@seznam.cz,
modelagency12@seznam.cz modelagency12@seznam.cz
a webové stránky www.pujcka-online.webnode.cz.

admin

Obchodní zastupce

(Mirek, 3. 3. 2009 20:27)

Dobry den přestaňte tady špinit pana Horáka pracoval sem u firmi Haniel Group a věřtemi co tam provaděj za praktiky naštěsti tam už nedělám a neokrádam lidi po ruznych obchodních domech a restauracích

podvod

(tesyy, 3. 3. 2009 18:38)

Dobrý den mám dotaz máte někdo co do činění s podvodníkem říká si ing Knettig z Roudnice nad Labem taky jsem jedna z nich která naletěla na lákadlo ale již sem předala celou věc policii

Dubai investment

(DanM, 3. 3. 2009 15:08)

Dobrý den,chci se zeptat ,jestli je nějaká hromadná žaloba na Dubai Investment a jestli by mi byl ochoten někdo napsat info na Dmuller85@email.cz jak se přidat.Děkuji

PRO ROMANA

(PODVOD, 3. 3. 2009 14:27)

PAN FUJD STARÝ PODVODNÍK.PROSÍM NAPIŠTE ADRESU KAM JSTE MU POSÍLAL PENÍZE.JEDNOU JE S KRÁLÍK PODRUHÉ S HANUŠOVIC PO TŘETÍ ZE ZNOJMA.MOHU VÁM DOPORUČIT SE OBRÁTIT NA POLICII.UŽ VYMÁMIL DOSTI PENĚZ OD LIDÍ.MÁM NA NĚJ PÁR ČÍSEL TELEFONU

Podvod

(Roman, 3. 3. 2009 14:03)

fujdlpetr@seznam.cz Tel.739768951 JE PODVOD.SLIBOVAL MĚ PENÍZE NA RUKU DO 2DNŮ.ZA POPLATEK 3.600KČ KTERÉ JSEM MU POSLAL POŠTOU NA JEHO ADRESU.POTOM LHAL,ŽE UŽ VEZE PENÍZE A PAK UŽ NEBRAL TELEFON.PENÍZE JSEM UŽ NEVIDĚL.POZOR NA NĚHO.

ČUMPELÍKOVÁ-PODVOD

(ANDREJ, 2. 3. 2009 19:21)

DOBRÝ DEN TAKÉ JSTE SE SETKALI S PANÍ ČUMPELÍKOVOU?NABÍZÍ PUJČKU ALE NEMÁ Z ČEHO BY JÍ VYPLATILA A HLAVNĚ POŽADUJE JISTINU.TAK POZOR NA NI..UŽ JE NA NÍ PODÁNO NĚKOLIK ŽALOB.MĚJTE SE FAJN A BUDTE OPATRNÍ JE TO DNES MODA PODVÁDĚT LIDI KTEŘÍ SAMI POTŘEBUJÍ.

Petr Bartak - podvodnik

(Alexa, 2. 3. 2009 12:47)

Na vase stranky jsem dostala odkaz a mozna o zminene firme uz nekde pisete a jestli ne tak velky POZOR. maji inzerat "Rychlé finanční půjčky do 100.000,- i bez ručitele či prokazování příjmu. Vyřízení po telefonu do 1 hodiny. Nebankovní, bankovní sektor, vlastní zdroje. Možnost vyřízení i pro nezaměstnané, důchodce a nebonitní klienty.", behem minuty mate sms,ze splnujete kriteria podle rodneho cisla (ja blazen si myslela,ze si overuji zda nekde nedluzim), po dohode schuzka s platbou predem. Castka 7640,- (ano dnes uz vim,neplatit nikdy dopredu), ale ja mela stesti, ze jsme na to prisli velice rychle, ze se jedna o podvod, obratem jeli zpet a "obr" zetak ziskal poplatek nazpatek. Dva dny jsem z toho nespala a hledala jak varovat ostatni. Tak snad tady je to to spravne misto. Jinak jdu vyzkouset dve vami proverene firmy protoze jako vsichni tady mame velke problemy.

Chovanec Capital a Money Brokers

(Petr, 2. 3. 2009 10:21)

jsou to podvodnící, slibují úvěry a vybírají 6000, který nevrátěj a úvěr nevyříděj... hrajou si na nóbl společnost, ale je to parta diletantů....a když, zaříděj vám půjčky od cetelemu, ge money a když si to uděláte na stránkách těch dotyčnejch firem, ušetříte za peníze pro ně!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »