Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

pozor duležite Haniel Group !!!!!!

(jiří, 1. 3. 2009 21:08)

firmě Haniel Group nedavejte penize a už vubec nepodepisujte žadnou směnku je to banda uvěrových podvodníku a ty co směnku podepsaly at se mi ozvou na jiri.hor@seznam.cz všechny emaily co mi přišly od lidi co bily okradeni a bylo jim vyhrožováno a není jich málo firmou Haniel Group bude to předáno Polilicii a hospodařské kriminalce

Důležité upozornění

(admin, 1. 3. 2009 19:49)

V kategorii "Nabídky" inzeroval jistý pan Vilimek nabídku oddlužení. Jelikož absolutně nereagoval na naše výzvy ohledně prověření, nepokládáme jeho nabídku za seriózní.
Z uvedeného důvodu byl jeho příspěvek z našich webových stránek odstraněn. Z důvodu ochrany případných klientů, níže uveřejňujeme kontaktní údaje pro případ, že by se zde opět v budoucnu nabídka objevila. Kontakt na uvedený email či mobilní telefon je tedy na uvážení každého potencionálního klienta.
Inzerent uvedl tyto kontaktní údaje:
wilda17@seznam.cz, tel.: 739751095.

admin

DIGIFIN

(Miloš, 1. 3. 2009 16:57)

Dobrý den, po přečtení vašich stránek Vám musím sdělit že pan Mollský, Holý, a
Holá nabízejí své "půjčky" pod emailovou adresou digifin@seznam.cz. Praktiky
paní Melinové jsou velice podobné těm uváděných na Vašich stránkách. Naprosto shodný shled událostí. Dovolená, umrtí, nahoda, vrácení poplatku a nadávky co že si to o nich vlastně myslím. paníze se mají posílat na účet Jiří Holý, Poste Restante, Soběslav.

Upozornění

(Jirka K, 1. 3. 2009 15:42)

Dobrý den všichni na těchto stránkách.Jelikož sám sháním půjčku a už nevím na koho se obrátit chci Vás všechny varovat před inzerátem půjčky na směnku pod emailem stepkova.mmc@seznam.cz.Slibuje a slibuje chce zaslat poplatek na poste restante Jiří Holý,Soběslav 39201 a když jí dotlačíte ke konkrétním údajům už se Vám nikdy neozve.Tak pozor,pozor a nic neposílejte.Je to tunel jako hrom.

Podvod jak s....

(Patrik, 28. 2. 2009 13:20)

Neposílejte peníze na účet 189141957. Jedná se o pana Urbana, Krapinu, Farbera(nepočítejte že to sou správné jména) a jsou ze Zlína. Jsou to podvodníci

Cashpro

(Hanka, 28. 2. 2009 9:37)

Už jsem psala včera. Praktiky firmy Cashpro jsou fakt záhada. K půjčce se dostanete asi jen těžko, naopak z Vás lákají další peníze. Smouvu, kterou s nimi, jejím zprostředkovatelem sepíšete, je hlavně o tom, že odebíráte některé další produkty. Na adrese, co píše Jarda se vyskytuje i spousta jiných firem. Chtělo by to admina, ať nám poradí. Problém je v tom, že známý, který to s nimi taky podepsal potřeboval akutně finanční pomoc, to, co je psáno ve smluvních podmínkách, ta jejich malá písmenka, si pořádně prostudoval až po podpisu Smlouvy. Také bychom uvítali radu.

půjčka od cashpro

(Jarda, 28. 2. 2009 6:03)

Potřeboval jsem peníze,tak jsem sepsal smlouvu a zaplatil 8000kč u cashpro,když jsem nalezl vaše stránky,tak jsem se zděsil,potřeboval bych poradit co dál..
Firma na adrese,kterou jsem dostal v Ostravě ůbec neni a na adrese je jinná firma jménem fincentrum.
Adresa je Ostrava
Smetanovo námšstí 7/1180.
Moc bych potřeboval poradit co mám dál dělat?
Přijde mi divné,když firma nemá sídlo na své adrese a ani jsem nenašel pořádnou internetovou stránku od společnosti cashpro.
na stránkách www.cashpro.cz nic není..
Děkuji za rady.Dávejte si pozor na kešovky,je to velké nebezpečí pro slušné lidi!!!

KEŠOVKA neni CASHPRO

(Hanka, 27. 2. 2009 22:28)

Dostala jsem se na vaše stránky a se zájmem četla diskusi. Zajímá mě to na základě toho, že známý uzavřel Smlouvu. Od firmy CashPro. Je to vlastně Smlouva uzavřená v neprospěch žadatele, co se tedy zatím ukazuje. Smlouva je uzavřená se sprostředkovatelem, ten Vám může půjčku slíbit, ale to je tak vše. Pak Vás nutí měnit pojišťovnu, uzavírat pojištění..., dle toho si prý zjišťují bonitu klienta. Hlavně Vás hned při popdpisu Smlouvy obere o 7990,--. Pak už máte samé nevýhody a čekáte, jestli něco dostanete nebo ne, ale hlavně platíte, sepisujete, telefonujete..... Smlouva od CASHPRO se jmenuje KEŠOVKA. A při tom "KEŠOVKA" je také název firmy, která půjčky dává, ale jen do 50000,--. Takže bacha, neni Kešovka jako Kešovka.

Haniel.group

(sonka, 27. 2. 2009 20:52)

Jsem ráda,že takové stránky existují.V pondělí máme jet podepsat smlouvu o úvěru u této firmy a máme položit 3 splátky dopřed,prý kvůli tomu kdyby náhodou jsme nemohli splátku uhradit tak to čerpají s toho.Po tom co jsme si tu přečetly nás přesvědčilo od toho dát ruce pryč.

Karel

(Stefan, 27. 2. 2009 20:12)

Nikam nechodte a neplatte!!!,radsej si spravte z rodinov vylet,vsetko je to tu na tejto stanke doslovne popisane,ten p. DRMLA jedna v mene Haniel Group s.r.o.,tiez som zaplatil peknu sumu penazii,

pozor duležite Haniel Group !!!!!!

(JIRI, 27. 2. 2009 17:00)

POZOR DULEŽITE FA:HANIEL GROUP DĚLAJ PODVODY NA LIDI KTEŘÍ MAJÍ ZAJEM O UVĚR VYBEROU NĚKOLIK ŘADU TISÍC
15 TIS.NEBO 80 TIS PŘIDE VÁM SMĚNKA NA POŽADOVANEJ UVĚR KTERA MÁ SPLATNOST 1 ROK A POTOM ODVÁS BUDOU CHTÍT TEN UVĚR ZAPLATIT I KDYŠ VÁM ŽADNEJ NEBYL POSLAN A JE JENOM NA SMENCE!!!!!!!!!!!!!!!! PROTO TIMTO ŽADÁM VŠECKY LIDI KTEŘÍ NALETĚLY ABY SE MI OZVALI NA.....JIRI.HOR@SEZNAM.CZ....... A DĚKUJI VŠEM KTEŘÍ SE MI OZVALY A NENI JICH MALO

OCF a Birest

(Jitka, 27. 2. 2009 13:29)

Pozor na tyto dvě firmy OCF a Birest zaplaceno 6000 a 2000 a samozřejmě samé výmluvy a peníze nikde. Podala jsem na OCF trestní oznámení včera a na Birest se chystám asi si policie poklepe na čelo ale k tomu nás dohání zoufalství a tyto firmy na nás parazitují. Neplatte nikomu ani korunu předem. Firmu OCF v mém případě zastupovala p Kočvarová z Libušína u Kladna a v případě Birestu p Kotass z Prahy pozor na ně. Dám vědět jak dopadlo vyšetřování ohledně OCF zdravím Jitka

cashpro

(Karina, 27. 2. 2009 11:46)

Tahle firma bude asi fakt podvod. Jeden známej je v blbý finanční situaci, v kaslíku našel letáček s nějakým tel.č., tak tam zavolal. SMS mu byla schválena půjčka. Na poplatek si půjčil, teď funguje jistá forma korespondence a telefonátů mezi ním a někým, stále chtějí jen nějaké uzavření pojištění atd, ale že by mu na účet zaslali finance, o které zažádal a i by je splácel se šíleným úrokem, který si nastavili, tak to zatim nee. Zajímavé je, že Cash Pro je firma zabívající se účetenictvím, to je ale jen shoda jmen, vlastně tahle pochybná Cashpro tuto firmu svým jménem poškozuje a další zajímavost je, že IČO, které firma používá patří realitní kanceláři v Moravské Ostravě, že by tedy poškozovala i tuto firmu? To není možné to nějak prozkoumat a vyvodit nějaký závěr? Zatim tahaj z lidí jen peníze a nic pozitivního nedělaj.

CASHPRO-VAROVÁNÍ

(LUBOŠ, 26. 2. 2009 20:14)

Firma Cashpro - určitě nebrat,chtějí poplatek skoro 8000,-,potom vám pošlou smlouvu na životní pojištění Dynamik,musíte si změnit zdravotní pojišťovnu u celé rodiny na VOZP a další v uvozovkách výhody.Placená telefonní linka 900.... na které můžete získat další informace a z hrůzou zjistíte kolik vás to stálo a o sjednaném úvěru ani zmínka.PODVOD!!!
Připomíná Vám to něco? ČFÚ,Dubai apod.

Michal Pláteník

(Chomutov, 26. 2. 2009 19:30)

Nikdo neuzavírejte smlouvu s člověkem jménem Michal Pláteník, je to podvodník první třídy, má kultivované vystupování,ale je to zcela bezpáteřní "člověk". Má skvělé přesvědčovací schopnosti a je velmi výřečný. Vymámí na vás zálohu v nemalé výši s příslibem půjčení peněz na směnku a poté o něm již neuslyšíte. Je schopen úplně všeho nic není pro něj překážkou. Ti kdo jste již byli tímto člověkem napáleni a chcete své peníze zpět pište na e-mail dana.meskova@seznam.cz, jisté kroky jsme již byly podniknuty, záleží na vás zda se chcete připojit.

Pozor!!!!

(Böhm Jaroslav, 26. 2. 2009 12:16)

Zdravím rád bych upozornil na udajného Pana Nováka!!!
NAslibuje hory doly ale jak jsem díky tomuto servru zjistil jedná se o P. Kadlece Lukáše tel.728833231 a Je to PODVODNÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozor Spolupracuje rake s nějakým panem Řezáčem tel.732242999. udávají že se jedná o nějakou firmu Schenkbank. ale vůbec jim nevěřte. Proto chci poděkovat za tento chat kde se člověk opravdu dozví pravdu.

HANIEL GROUP s.r.o

(Stefan, 25. 2. 2009 21:10)

Email na mna stefanzak@apo.sk

HANIEL GROUP s.r.o

(Stefan, 25. 2. 2009 21:07)

Takties som podpisal a este k tomu som aj zaplatil celkom slusnu sumu,ak vie niekto poradit,poradte!!!

Další poctivej investor

(Radek, 25. 2. 2009 19:23)

Pozor na tzv. soukromého investora : slibuje hory , louky a nic není problem . Jeho jmeno - Luděk Pálka , e-mail má ludánek69@seznam.cz , chce jen 500 kč na dojezd na účet u E-banky , po zjištění je na jiné jméno , zřejmě jeho děvče , telefon samozřejmě nezvedá a nekomunikuje. Je ze Ždáru nad Sázavou.

Ing.JAN SKÁLA

(Lucie, 24. 2. 2009 17:08)

Bacha na něj,je to velký podvodník,vybere si poplatek 350Kč,je slušný,dušuje se že on mezi podvodníky nepatří,že má poplatek jen na nejnutnější výdaje.Půl měsíce si s Vámi píše,pošle Vám smlouvu ve Wordu,ale jsou to samé kraviny a ještě z Vás udělá vola že Vám to nejde otevřít,když přistoupíte na osobní jednání už se Vám neozve.Ještě si změnil e-mail!!! Bacha na něj,je extrémně slušnej a tím si Vás získá!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »