Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Půjčka za fota

(pumpido, 18. 4. 2009 20:19)

Tak jsem dnes dostal nabídku půjčky,ovšem nejdřív musím nafotit nějaké erotické fota,odeslat je e-mailem a pak za ně dostanu peníze.Dost dobře jsem se pobavil komunikací s někým......bez podpisu.Sejít se nechce,kontakt je jen mailem a na otázku smlouvy a splátky jsem odpověď nedostal.Takže,kdyby to chtěl někdo vyzkoušet a poslat fota a čekat jestli něco dostane,,,,,poskytnu kontakt.Nejsem tak odvážný,abych se vrhnul do něčeho bez skušenosti jiných.

Jan Ouřecký

(Martina, 18. 4. 2009 19:36)

Dobrý večer,má někdo z vás zkušenost s tímto pánem?Nabízí půjčku na směnku pouze na OP.Požaduje vratnou zálohu,kterou prý vrátí po 3 zaplacených splátkách.Pokud něco víte,nebo jste o něm slyšeli-napište prosím na sramkova.38@seznam.cz.Děkuji

AWP GROUP s.r.o.

(Vlasta, 18. 4. 2009 17:58)

V patek 17.4.2009 je oznameno v Novinach pro Brno ,ze v techto dnech bylo zahajeno trestne stihani tri osob ,ktere se podilely na podvodnem uzavirani uverovych smluv,prostrednictvim inter.inzertnich portalu.Za sjednani smlouvy si uctovali tzv.nultou splatku ve vysi 5 500kc.Patra se po dalsich podvedenych.Je znamo uz pet podvedenych.Myslim si osobne ,ten kdo je poskozeny ,by to mel nahlasit ,aby se konecne s temi podvody neco delo.Ja osobne jsem na inzerat teto fa. odpovedela,ale poplatek 5500kc uz nikdy nikomu nedam do predu,stacil me Myerson do dnes me to neda klidu!!!

INFORMACE pro návštěvníky našich stránek

(admin, 18. 4. 2009 16:18)

V záložkách Chat a Black list je nemalý počet příspěvků, ve kterých uvádíte své vlastní negativní zkušenosti s akciovou společností EURO MAKLER Holding.
Vzhledem k těmto Vašim velmi špatným zkušenostem bychom Vás rádi informovali o nabídce půjček další akciové společnosti, a to ČESKÁ ÚVĚROVÁ POKLADNA. Jejich služby najdete na www.csup.cz.
Doménu csup.cz vlastní EURO MAKLER Holding a.s.!
Z uvedeného vyplývá, že ČESKÁ ÚVĚROVÁ POKLADNA a.s. => EURO MAKLER Holding a.s.!
Více k této skutečnosti není jistě co dodávat.

admin

MONEY BROKER

(Jitka, 18. 4. 2009 8:14)

Money broker,s.r.o.- pozor na ně. Sepsala jsem půjčku s pí. Z Turnova, volali mi, že sehnali investora, kdo půjčí- zaplatila jsem a samozřejmě opět nic. Na svých stránkách se prezentují jako solidní firma. Celou věc jsem předala právníkům a našli slabé místo, takže se spojme a budou pykat!!!Je nutné abyste šli okamžitě podat trestní oznámení a následně se to bude řešit hromadně, jakmile obdržíte oznámení od policie, podá se hromadná žaloba.Pokud máte nahrávku tel hovoru s tím, jak slibují vyřízení půjčky, přidá se k žalobě.Naštěstí jeden známej je jejich poradce a sepisuje jenom domluvené známé a sbíráme nahrávky, dělejte to taky a brzo to tahle firma zabalí a skončí v lochu, taky mi říkali, že poplatek je vratný, že nemusím mít obavy. Takové chování je absolutně trapné, zajímalo by mně kolik mají z nás peněz, paní byla velice ochotná a nic nebyl problém.Když jsem volala na centrálu a popsala jim to, tak mi řekli, že za to může ta paní a né oni!!!Ona , že mi lhala.Smlouvu jsem sepsala s firmou, tak a´t jejich zástupci nelžou, za jednání zodpovída firma.

ROSŮLEK + MONEY BROKER

("klient", 18. 4. 2009 7:14)

Vážení přátelé, že jsem asi neponaučitelný odevzdávač a důvěřivec, je věc jedna, ale ještě nikdy jsem se nesetkal s větším výsměchem a asi mě právě vyléčila společnost MONEY BROKER Pardubice a její obchodní zástupci, můj byl pan ROSŮLEK O. z PHY.Úvěr samozřejmě schválen, poplatek samozřejmě vratný (6000Kč).Rosůlek mi bezostyšně lhal do očí,tvrdil,že vše je vyřízeno již zaplacením polatku atd. Potom sjem se na webu www.moneybroker.cz dočetl kde vyřizují úvěry a věděl jsem, že to co mi tvrdil p.ROSůLEK není pravda a já nic nedostanu a tak jsem odstoupil od sml. a ejhle nic mi nevrátili, no aby taky jo! Koukněte co za naše peníze dělají a čím jezdí.ROSŮLEK má nové AUDI TT, musí obrat měsíčně 50 lidí TOTO TAM OPRAVDU PÍŠOU, ne obrat,ale sepsat.POTOM TAM JSOU DALŚÍ a firma si chodí na mejdany, to tam je taky POZOR nA TUTO FIRMU !!!

Cyruss-Capital

(chose, 18. 4. 2009 0:11)

a jeste se zeptam je mozne zjistit osobu ktere jsem poslal na ucet onech 7.000,- je tam i jeji jmeno na stvrzence kterou jsem dostal pri vlozeni? muzete poradit predem dekuji. Chtel bych s tim neco delat ale nevim jak zacit.

Cyruss-Capital

(chose, 18. 4. 2009 0:06)

tak tehle firme jsem taky naletel davejte s i pozor posilaji sms z internetu a pisou ze nejsou dubaj,myerson atd. ale jsou o hodne horsi nez ty ostatni.

Půjčky FEF

(admin, 17. 4. 2009 23:48)

Pro Petra a ostatní :

Tak, jak jsme dne 16.4.09 panu Petrovi slíbili, kontaktovali jsme pana Škňouřila a pana Janošece s žádostí o vyjádření k příspěvku pana Petra ze dne 16.4.09 (15:06 hod.). Bohužel ani jeden z pánů na naši výzvu nereagoval. Nezbývá tedy, než se domnívat, že zkušenost pana Petra se zakládá na pravdě.
Z uvedeného důvodu nadále nepokládáme služby těchto zprostředkovatelů z Přerova za seriózní a jejich nabídka byla z našich stránek odstraněna.
Jednalo se o nabídku prezentovanou na www.pujcky-fef.cz (pod názvem Fany Express Finance), kterou nabízeli pan František Janošec (tel. 774200969) a pan Michal Škňouřil (tel. 776359689), 731018502.
Navíc se nelze pozastavit nad skutečností, že dne 16.4.09 (tzn. před naší výzvou) byly uvedené webové stránky funkční, avšak dne 17.4.09, kdy mělo být těmito zprostředkovateli půjček reagováno na naši výzvu, jsou stránky pujcky-fef.cz již nefunkční!
Dále bylo zjištěno, že si na naše stránky vložili sami na sebe pochvalný příspěvek, jakožto spokojený klient - konkrétně Michaela.
Ze všech shora uvedených důvodů, a především z důvodu uvedeným v příspěvku pana Petra ze dne 16.4.09 v kategorii Chat, byla nabídka půjček těchto pánů odstraněna a jejich přístup blokován.

admin

pro Annu

(Nika, 17. 4. 2009 12:43)

Dobrý den Anno, já měla ten samý problém s PROFICREDITEM.
Dodala jsem všechny potřebné podklady a pak chtěli ještě potvrzení ze sociálky a tam jsem dopadla stejně jako Vy. Taky jsem to nechápala. Pokud budete mít zájem, napište mně na nipa24@seznam.cz
Nika

Proficredit

(Anna, 17. 4. 2009 10:22)

DOBRÝ DEN.
Čtu tady PROFICREDIT. Já jsem si u nich půjčku žádala asi před rokem. Měla jsem krásný plat. Zato, že jsem slovenka chtěli po mě ručitele. Sehnala jsem si ručitele. Splnila jsem všechno co po mě chtěli. a nakonec mi volali, že potřebuji nějaký základ na měsíční něco ze sociálky prostě kolik mám platit měsíčně sociálky.Sociálka mi ten papír nedala a to z důvodů, že Vůbec nevědela a hlavně nechápala co po nich chci a, tenhle doklad se vydával jen živnostníkům. Já byla zaměstnanec. Tak jak je to s tím PROFICREDITEM, nebo respsktívně PROFIREALEM??? Odpoví mi nekdo tady, nebo na můj mail? bonbonek28@seznam.cz Děkuji za odpověď. Potřebovala jsem si půjčit, ale nemůžu splnit jejich požadavky. Teď mám dluh na zdravotke a trochu na sociálke. Je to po daních. Poradí mi někdo? Děkuji moc.

Moje zkušenost

(Petr, 17. 4. 2009 8:28)

Reaguji na níže uvedený příspěvek... Podobný inzerát jsem už viděl a chvíli jsem si i z inzerentem psal. V mé zkušenosti to byl amatér, který si myslel, že strašně vydělá... Byl to s prominutím blbeček, který zprostředkovatelům půjček a podvodníkům doslova vyhrožovat, že zná jejich IP adresu, podle čísla účtu si v bance zjistil adresu a informace atd.. a že je udá na PČR nebo je fyzicky napadne apod.. Pozor! Toto je normální vyhrožování, které si obědnáváte právě VY a můžete z toho mít myslím docela problémy!!

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST !!!

(BOSS, 17. 4. 2009 3:52)

ZDRAVÍM VŠECHNY PODVEDENÉ OSOBY, RÁD VYMŮŽU ZPĚT VAŠE POPLATKY ZA VYMYŠLENÉ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ RŮZNÝCH PŮJČEK A ÚVĚRŮ, MOJE NABÍDKA PLATÍ POUZE PRO PODVEDENÉ LIDI Z PRAHY A BLÍZKÉHO OKOLÍ. NEBERU ŽÁDNÉ PLATBY PŘEDEM, ODMĚNA DOHODOU 30 - 50% Z VYMOŽENÉ ČÁSTKY, PODMÍNKOU VEŠKERÉ INFORMACE O ZPROSTŘEDKOVATELI (PODVODNÍKOVI POPŘ. SPOLEČNOSTI, KTERÁ ZASTŘEŠUJE SVOJE BÍLÉ KONĚ). V PŘÍPADĚ ZÁJMU KONTAKT NA E-MAIL: konecpodvodnikuvcechach@seznam.cz

azurik.cz@seznam.cz

(AjkaM, 16. 4. 2009 23:21)

Pro Jindru


S tímhle mailek zkušenost mám a,bohužel,nedobrou.
Napište mi na ajena.m@seznam.cz a napíšu Vám více.
AjkaM

RE: FEF PŘEROV

(admin, 16. 4. 2009 22:17)

Pro Petra :

Na základě informací, které nám pan Škňouřil na naši výzvu zaslal, jsme neshledali žádný důvod k odstranění jeho nabídky půjček.
V každém případě však děkujeme za Váš příspěvek resp. vlastní zkušenost. Pana Škňouřila požádáme, aby se na našich stránkách k Vašemu příspěvku vyjádřil.

admin

Confin

(evina, 16. 4. 2009 21:45)

Zkušenot vlasní,vybírá 1500,- a pokud jste v registrech,máte smůlu.Peníze nevrací,myslela jsem ,že aspoň pomůžou.Spolupracuji s firmou Proficredit,a snažím si na dluhy vydělat.Většina lidí ,co nabízí půjčky na Slandu ale i v Annonci moc nefunguje.Ani kolikrát neví,,jak mají mluvit s klienty. evona@email.cz 775 153 875

americká hypotěka

(Veronika, 16. 4. 2009 19:52)

Dobrý den,
nemáte někdoprosím kontakt na nějakou seriozní firmu,která poskytuje americkou hypotěku? Nebankovní. Děkuji

Smlovy Asterie

(Oliver, 16. 4. 2009 17:36)

Dobrý den,podařilo se mi získat smlouvy od firmy Astérie mám je naskenované v PC tak kdo máte zájem můžu Vám je poslat aby jste věděli do čeho lezete.Získání těch smluv bylo dost obtížní, protože je nesmíte vynášet z budovy.Pište si na E-mail: Oliver4@seznam.cz

Pro Jarmilu

(Jindra, 16. 4. 2009 16:31)

O firmě Confin jsme už také mluvili,jsou to zprostředkovatelé.Zaplatíte 1500 a oni za Vás osloví bankya Cetelem,Cofidis a pod.Pokud nemáte záznam půjčku dostanete ale to byste dostala i kdyby ste se zeptala sama,pokud máte záznam nedostanete nic a přijdete o 1500.Chtěl jsem se rovnou zeptat nemáte někdo zkušenost s emailem azurik.cz@seznam.cz?A má vůbec někdo nějakou dobrou zkušenost?

prosím o radu

(Jarmila, 16. 4. 2009 16:18)

MÁ NĚKDO ZKUŠENOST Z CONFIN?
PROSÍM NAPIŠTE MI ODPOVĚĎ


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »