Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

lidi bacha!!!!!

(janka, 13. 12. 2008 12:11)

AHOJ,POZOR NA JISTOU PANI BLAŽEKOVOU.SEPISUJE JAKO SMLOUVY DUBAJ,VYBÍRÁ 7860 K.Č.SCHŮZKY SI DÁVA V OLOMOUCI V HOTELU SIGMA.JE TO MRCHA,SLIBOVALA PENÍZE DO TÝDNE NA ŮČTĚ.PŘIŠLA MI DOMŮ KOPA PAPÍRŮ A REGISTRACE K VOJENSKÉ ZDR,POJIŠTOVNĚ,A POJISTKA DYNAMIK.SAMOZŘEJMĚ JSEM SE PŘEREGISTROVALA,DOUFÁM,ŽE TO PŮJDE ZRUŠIT!!!!!!A PŘÍKAZ JSEM TAKY DALA NA 500 -POJIŠTĚNÍ.PÍŠU DOPIS OHLEDNĚ ZRUŠENÍ PŘEREGISTRACE A RUŠENÍ POJISTKY.MAJÍ TAM NĚJAKÝ SANKCE,NA TO I SERU.JSEM MAXIMÁLNĚ VYTOČENÁ.PODÁVÁM NA PANÍ BLAŽEKOVOU ELIŠKU A FIRMU-NEFIRMU DUBAJ TRESTNÍ OZNÁMENÍ.A TO JSEM PROVOLALA TAK 1000 K.Č.POTŘEBUJI PŮJČIT 1000000.JSEM V REGISTRU A SNAD MĚ DALI I K SOUDU.NAKDE SE NĚKDO KDO PORADÍ KDE SI MOHU PŮJČIT?ALE PROSÍM JEN VÁŽNĚ,JSEM Z PANÍ ELIŠKY JEŠTĚ DNES HOTOVÁ DÍKY.JSEM Z OLOMOUCKA.

Půjčka

(Lucka, 11. 12. 2008 23:24)

Mám na všechny prosbu.Potřebuji co nejrychleji sehnat půjčku (do pondělí)30.000,-.Klidně i na směnku a jakýkoliv úrok,bez poplatků předem po předání nechám provizi.Očekávala jsem peníze,ale ještě mi nepřišli.Prosím pomozte.Příjem mohu doložit výpl.páskami.,ale jsem v solusu.Ozvěte se mi prosím 607/683956.Předem díky Lucka

ok finance

(Lucka, 11. 12. 2008 21:03)

Dobrý večer,
máte někdo zkušenosti s touto firmou?
Děkuji Lucka 607/683956

Úvěrový podvod

(Podvedená, 11. 12. 2008 20:15)

Dejte si pozor na paní Lenku Boháčovou z jižních čech.Dělá pro společnost OCF dříve se tato společnost jmenovala Gatevifi.Telefoní kontakt na tuto paní je 608210765,ale dejte si pozor neboť používá více telefonů.

evropska uvěrova

(hynek, 11. 12. 2008 16:59)

ahoj.znate někdo evropskou uvěrovou

Pro Alenu

(Martin, 10. 12. 2008 11:45)

Velmi rád bych vám pomohl osobně, ale tento pátek, tzn. pozítří odjíždíme na prodlouženou dovolenou do zahraničí a předpokládaný návrat je až ve čtvrtek 29.1.2009 s tím, že přijímat klienty bychom začali až od pondělí 2.2.09 a je určitě zbytečné, abyste tak dlouho čekala. Mohu vám doporučit společnost, která má podobné finanční produkty jako my a se kterou máme velmi dobré zkušenosti při uspokojování některých našich klientů. Kontakty na jejich úvěrové pracovníky najdete na jejich webových stránkách www.doubleinformation.cz. V každém případě se z nebankovních zdrojů půjčuje vždy standardně 50% tržní ceny nemovitosti. Pokud má tedy vaše nemovitost tržní hodnotu např. 2 mio, pak není problém vám vyřídit 1 mio.
Navíc uvádíte, že máte nemovitost čistou (bez zástav či exekucí) a dostatečný příjem. V tom případě jste ideální klient! Pokud máte zkušenost, že za těchto podmínek, které splňujete není jednoduché vyřídit nebankovní americkou hypotéku, jak uvádíte, měla jste zřejmě smůlu na podvodníky, kteří se ve skutečnosti půjčkami vůbec ve skutečnosti nezabývají. Znovu zdůrazním, že pokud splňujete vše, co uvádíte, není absolutně problém půjčku pro vás vyřídit. Jediný problém vidím v tom, že byste požadovala stoprocentní hypotéku, tzn., že byste na např. dvoumilionovou nemovitost požadovala 2.000.000 Kč. To je samozřejmě nerealizovatelné. Neexistuje nebankovní poskytovatel, který by vám půjčil 100% tržní ceny nemovitosti. Pokud vám stačí uvedených 50%, pak určitě kontaktujte výše zmíněnou společnost, kterou vám mohu opravdu doporučit. Mají dokonce více možností než my, takže jim některé naše klienty předáváme a tyto typy úvěrů s ručením nemovitostí u nich prochází velmi dobře.
Přeji vám hezké vánoční svátky.

Pro p.Martina z 15.11.

(Alena, 10. 12. 2008 9:49)

Vaše zkušenosti s klienty respektuji a pokud pracujete tak intenzivně
chtěla bych Vás požádat o pomoc.věřte,že dostat nebankovní am.hypotéku na čistou nemovitost s dostatečným příjmem žadatele,
s vyřešeným záznamem v neb.registru není jednoduché.Mě je jasné že pokud zprostředkovatel nemá pravdivé informace je jeho práce na nic,na druhou stranu i nás krmily nereálnými sliby ,přestože jsme spolupracovali, všechny doklady měli připravené,včas je dodali,komunikovali a nečekali na zavolání.Pokud nám dokážete rychle pomoci zanechte,prosím,kontakt

Dubai

(Petra, 9. 12. 2008 7:24)

Jsem taky podvedená,přišel - li někdo do kontaktu se zprostředkovatelkou Květou Vančurovou,tak se mi ozvěte.Uzavírá smlouvy v Plzni a tvrdí,že jezdí až z Ústí.Jasně,že se určitě jedná o fiktivní jméno.Něco jsem vymyslela,tak klidně volejte 606167504.

RE: Kdo je zná !!!

(admin, 8. 12. 2008 20:37)

Pro pana Petra:

Této firmě se vyhněte obloukem!
Firma s názvem "M půjčky" neexistuje. Toto označení není vedeno ani jako dodatek
u fyzické osoby podnikatele.
Taktéž neexistuje v registru (MFČR) všech ekonomických subjektů podnikajících v ČR jméno L. Mraz, který je prezentován jako kontaktní osoba v emailech této "firmy".
Stránky www.m-pujcky.cz jsou vedeny na jméno Marek Votruba. Ani s tímto jménem není v ČR evidován k dnešnímu dni žádný podnikatel.
Uvedené webové stránky byly zaregistrovány teprve v polovině listopadu tohoto roku.
Na stránkách je uvedeno, že standartní doba vyřízení je 5 prac. dnů. Za standardní žádost zaplatíte 200 Kč. Moc to není, a toto bude právě lákadlo na klienty. Pokud počítáme s velkým zájmem a "pouze" s 200 Kč poplatku, "hodí" to v závěru pěkný balík bez práce. Navíc pokud má klient zájem o přednostní vyřízení a "prý" tzv. VIP služby, musí zaplatit už 500 Kč. Poznámka VIP v tomto případě znamená, že uvedení postižení již o "firmě" M půjčky nikdy neuslyší, natož nedej bože vyřízeným úvěrem. Jediné, co Vás s touto firmou spolehlivě spojí, bude informace o čísle účtu vedeného u LBBW Bank, na který máte převést obratem uvedený poplatek. Na prezentovanou větu na jejich stránkách, že při platbě 500 Kč se žádosti přikládá vysoká priorita a je vyřízena do dvou pracovních dnů, rovnou zapomeňte. Prioritu má Vašich 500 Kč!

Zmíněná firma byla současně zařazena do záložky Black list.

Kdo je zná !!!

(Petr H., 8. 12. 2008 15:53)

Prosím znáte někdo společnost s názvem M pujčky.
nebo pana ing. L.Mraz DÍKY všem za nějakou správu..

Info

(Jaroslav, 2. 12. 2008 13:19)

Dobrý den,chci poprosit o kontakt na úvěr.Mám nařízenou exekuci,kterou splácím,strhávají mi to ze mzdy.Zbývá doplatit takřka 170 000,-Kč.Jsem řidič z povolání s pravidelným měsíčním příjmem 20000,-.Z toho mám srážky zhruba 10000,- na zmíněnou exekuci.Vše doložitelné.Mockrát jsem naletěl a banky jsou pro mě bohužel uzavřené,kvůli záznamům v registrech.Vždy plně spolupracuji,dokladů a peněz jsem rozeslal nespočetně.Bohužel dodnes nic vyřízeno nemám.Vím že je těžká doba,přesto bych uvítal možnost získat úvěr na 300000,- nebo i 200000,-,jen abych se zbavil té exekuce.Můžete někdo pomoci?

Zkušenost týdne

(Martin, 28. 11. 2008 22:15)

Tento týden jsem společně s kolegyní řešil 9 akutních žadatelů o půjčku a nebankovní hypotéku. Žádosti byly strašně naléhavé, vypadalo to, že jde o život a tak jsme se na to vrhli. Pochopitelně s maximální zodpovědností za pomoc těmto lidem a to bez poplatku.
A jak to dopadlo? Osm z nich (původně jakoby spolupracovalo) po požadavku o prokázání nebo prohlášení příjmu přestali komunikovat. Zůstal jeden jediný, který má skutečně zájem svoje problémy řešit. Ten spolupracuje, komunikuje a k pomoci má už jen malý krok. Posuďte sami, vy všichni, kteří žádáte o pomoc, jak se asi cítí ten, kdo pomoc nabídne a je schopen poskytnout. Telefonuje, 5x denně mu skočí telefonát do schránky, potom ho žadatel prozvoní s tím, že nemá kredit, mnohdy si musí sám zajít na katastrální úřad, protože žadatel, ne že neví kam, ale nemá ani na zaplacení kolku, a potom konec, komunikace ustane. Adresy a telefony lidí, kteří se v jistém momentu odmlčeli zde figurují dál, prostě zkouší všechno možné. Zřejmě se domnívají, že odněkud něco přijde samo, bez jejich angažovanosti, naservírované na zlatém podnosu. A nejlíp by to měla být hotovost, pochopitelně v řádech statisíců, se splátkou 500,- Kč na půlstoletí. A samozřejmě bez jakéhokoliv příslušenství, tedy úroku.
Divíte se potom tomu, že chce někdo poplatek, byť symbolický, předem? Já se nedivím. Divím se jen tomu, že těch žadatelů je čím dál víc a čím dál méně je ochotno spolupracovat a dojít k nějakému řešení. Zřejmě čekají na zázrak, ale ten se v oblasti dluhů, nikdy nekoná.
Proto prosím všechny, kteří mají zájem o jakoukoliv finanční službu : buďte upřímní, sdělujte pravdu a hlavně s tím, koho o pomoc požádáte KOMUNIKUJTE! A pokud možno, komunikujte za své. Provolat s někým, kdo potom není ani schopen dodat potřebné tiskopisy i 1.000 Kč není žádný problém a věřte, že žádný poradce není charita ani Armáda spásy. Na jedné straně je spousta těch, kteří dají nesmyslné poplatky za nic, nikdy se jim po zaplacení už nikdo neozve a na straně druhé, kde by se jim pomoci dostalo jsou neschopní vydat korunu za telefon.
Na jednu stranu hledáte, na druhou pomlouváte a přitom vy sami se chováte absolutně nesvědomitě, neseriózně.

ČFú-vyhrožování exekucí

(iva, 28. 11. 2008 21:20)

další podobný scénář,zaplatili jsme 5000kč za poskytnutí úvěru,další peníze za tel.900,pak 1500 pojištění ČPP,a po roce došel dopis zaplatit pokutu 10 000 do tří dnů.Prosím,kdo s tím má zkušenosti ,co se stane,když nezaplatíme?V dopisu stojí,že pošlou exekutora na 30 000!!!!

Pro paní Kvetu

(admin, 28. 11. 2008 18:13)

Pokud jste nějaké paní Heleně Lisé zaplatila poplatek již 21.10.08 s tím, že Vám měla poslat nějaké podklady, které jak uvádíte, jste však neobdržela ani za více jak 5 týdnů, myslím, že je více než zřejmé, že dotyčná moc seriózní služby nenabízí. Pokud se Vám podaří ji kontaktovat, budeme rádi za Vaše další zkušenosti.

pro admin

(kveta, 28. 11. 2008 14:46)

dobry den dne21.10.jsem zaplatila poplatek meli prijit podlady k podpisu a stale cekam.pani ma celkem kladne hodnoceni.kontakt mam jen email lisahelen@seznam.cz,pani lisá helena dekuji za nfo

Pro Pavla

(Dobeš, 28. 11. 2008 13:20)

Stačí pročíst přece příspěvky z 9.11. a 10.11.

CONFIN

(Pavel, 27. 11. 2008 23:42)

Dobrý den, máte někdo zkušenost s firmou confin? Jsem už v zoufalé situaci a nechci nikomu naletět. Děkuji moc...

Asi nový podvodník.

(Peťula, 27. 11. 2008 9:02)

Kolega mi poslal nabídku, půjčka a sněnku do 1 milionu za poplatek 2.000 Kč. nabídka je velmi podezřelá. upřesní Vám nabídku na adrese: směnka.směnka@seznam. cz. pokud o této firmě něco víte pošlete zprávu.

RE: Prosím o pomoc

(admin, 25. 11. 2008 14:13)

Pro Vendy:
Firmu Edbusy jsme neprověřovali. Nicméně neznáme osobně klienta, který by byl touto firmou skutečně vyplacen. Naopak však bylo osobně v naší kanceláři už několik klientů, kteří nám sdělili, že měli být již dávno vyplaceni, avšak bohužel nebyli.
Pokud by se objevila na našich stránkách nabídka konkrétně této firmy, určitě bychom zahájili prověřování, a to i konkrétní osoby, která příspěvek na naše stránky vložila.
Prozatím je rozhodnutí na Vás. V každém případě doporučujeme tento krok velmi dobře zvážit a případnou smlouvu prokonzultovat s právním zástupcem, a to samozřejmě PŘED Vaším podpisem! Přece jen 19.000 Kč není zrovna malá částka!

RE: DV money

(admin, 25. 11. 2008 14:05)

Pro paní Lenku:
Nemůžeme dát do Black listu jakoukoli společnost či podnikatele, kterého nemáme ještě 100% prověřeného. Firma ani žádný podnikatel s obchodním názvem DV money sice neexistuje, ale pan Slováček má uvedeno na svých stránkách své IČ 22958380, což hovoří samozřejmě v jeho prospěch. Máme sice k této jeho nabídce mnoho výhrad, ale jelikož činnost (poskytování půjček) ještě nespustil, nemůžeme bohužel prozatím hodnotit. Jelikož vzhledem k výše uvedenému nelze tedy tento podnikající subjekt spolehlivě prověřit, nemůžeme jej do Vámi uvedeného Black listu či naopak do kategorie Seriózní poskytovatelé vložit. Z tohoto důvodu jej však nemůžeme z našich stránek (prozatím) ani odstranit.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »