Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

dekuji

(Hana, 8. 2. 2009 20:12)

Prave naopak si vazim rad od Vas tak mu zkusim napsat,ze poplatek u notare a dam vedet,vite ja nemyslim jen na sebe ono nejde jen o me de o spoustu dalsich lidi tak dekuji Hana

admin:dik za radu!!!

(Roman, 8. 2. 2009 19:58)

Jsem moc rád,že jste mě to napsal,tak úpřimě.Věřte,že i mě stačilo se dvakád ponaučit.Pokud bych o tehle stránce věděl dříve,jistě,bych se na svou hloupostí zamyslel.Jednou řeš 2krát měř,já začal naopad.Prostě,za blbost se platí,nelituji se,jen jsem naletěl.Jak jsem to čet,nebyl jsem v tom sám.Už vím,na které další si dávat pozor,co jsem pročítal.Je těch podvodníků,vážně hodně.Něco jsem si našel,ale na některých stránkách,jde o Šumerk.P.Jana Teindlová,Hlavní třída3(Slovan),Šumperk.Mob.732962718,Tak snád budu mít štěstí.Není tan psáno,nic konkrétního.Nevím zda jí znáte,nebo zda byla vámi ověřovaná?Roman


PS:jsem rád,že mi byl tahle stránka doporučena.

pro Hanku

(pajinka, 8. 2. 2009 19:53)

Michal se vam snazi poradit a usetrit vam penize,jak vidim tak je to zbytecne.Kdyz chcete poslat poplatek panu Svobodovi takmu to poslete,kdyz ho chcete sponzorovat!Kazdopadne nekolikrat zde admin psal ze kdyz chce nekdo poplatek predem jedna se o podvod!!! A pokud ma byt smlouva overena notarem tak by jste mela dat poplatek panovi Svobodovi az u notare..Kdyz poslete poplatek na ucet tak se vam uz pak ten dotycny uz neozve!!

pro pana Michala

(Hana, 8. 2. 2009 19:43)

Neni to pani,ale pan Svoboda a ted me kontaktoval,ze po zaslani poplatku pry do 2 dnu prijede s notarem a se smlouvou opravdu jste o nem nekdo neslysel dekuji moc Hana

Pro Admina

(pajinka, 8. 2. 2009 17:52)

Moc vam dekuji za pochvalu,vasi nabidku prijimam.Michal ma pravdu,ze jsou tohle jedine stranky,kde se da zjistit zda je to podvod ci ne..Kazdopadne vam admine dekuji,a obdivuji vas ze jste tyhle stranky zalozil

Pro admina

(Michal, 8. 2. 2009 17:29)

Děkuji pochvala vždy udělá rdost,nicméně jak jsem ti psal do mailu: DÍKY těmto stránkam jsem ušetřil spoustu peněz a děkuji ADMINOVY že tyto stránky založil a že je stále provozuje.i když někdy je to dost těžké.
nehledě na to cu jsem koukal na netu tak tyto stránky jsou zřejmě JEDINÉ kde se dozvíte o podvodnicích a které se Vám snaží pomoc aby jste nepřišly o další peníze,proto ještě jednou DĚKUJI adminovy a všem kdo zde upozorňuje na podvodníky

Hana

(Michal, 8. 2. 2009 17:22)

paní Hano o paní Svobodové se zde taky už psalo,jestly se jedná o stejnou paní,ale zřejmě ano.i já jsem měl zaplatit 2000kč na pujčku 500 000kč a pak jsem se zde dočetl že je to podvod a podle komunikace s paní Svobodovou tomu věřím,když byla dohodnutá schuzka,tak my de předtím volala a kladna my na srdce že musí bít tato částka na jejím účtu.
takže paní Hano,můj závěr: PODVOD a nic neposílejte
a po zkušenostech a radách zde na foru,žádne PEN ÍZE PŘEDEM!!!!

Pro Romana (+ Michala a Pajinku)

(admin, 8. 2. 2009 16:30)

Vezměte si příklad z Michala, který Vám na Váš příspěvek odepisuje. PROČ si před vložením dotazu nepročtete příspěvky ostatních uživatelů?? O firmě Euro Makler se zde psalo už NĚKOLIKRÁT! Stejně tak jsme i my už několikrát zde pro méně zdatné uživatele PC popisovali návod, jak si vyhledat ze všech příspěvků přesně to, co hledáte!
Je mi líto, ale o Vámi uvedených X tisíc jste přišel a půjčky se od této firmy vzhledem
k příspěvkům mnoha jejich klientů, kteří píší na naše stránky z vlastních zkušeností
s touto firmou, taktéž dočkáte jen stěží.
Doporučujeme uložit naše stránky ve Vašem internetovém prohlížeči do oblíbených,
a než někam vyrazíte odevzdat zase nějaký poplatek, naše stránky navštívit.

P.S. Stejně jako z Michala, máme obrovskou radost i z Pajinky. Věříme, že ani jeden
z nich díky našim stránkám a především naší nelehké práci už o žádné peníze nepřijdou. Z každého takového návštěvníka našich webových stránek máme upřímnou radost!
Při této příležitosti Michalovi i Pajince děkujeme za reakce neponaučitelným důvěřivcům.

PRO MICHALA A PAJINKU :

Jako odměnu těmto dvěma vzorným "studentům" našich stránek nabízíme dárkový kupon v hodnotě 3000 Kč na služby operátora O2. Pokud si Michale a Pajinko plánujete pořídit jakoukoli novou službu od operátora O2 - (např. paušál, internet či služby TV), napište nám na email: uverove-podvody@email.cz svou přesnou adresu a my Vám tento slevový kupon ihned odešleme. Kupon je přenosný, můžete jej tedy i komukoli darovat. Využití slevy na služby operátora je však možné jen do 15.2.09, takže máte-li zájem, pište ihned! :-)

admin

roman

(Michal, 8. 2. 2009 15:45)

o teto firme se tady už psalo,jsou to podvodnici.aspon podle ostatních,ja snima zkušenost nemam.jinak společnost prefin je seriozní a take v založce seriozni poskytovatele,tam jsou ověřené společnosti.

Roman:jsem už zoufaléj

(Pro Admina:, 8. 2. 2009 14:44)

EURO MAKLER Holding a.s.Chtěl bych se zeptat P.Admína zda ví něco o této společnosti?Dal,jsem jim v Brně 4200 kč,pak mu přišlo na dobýrku 2 krát,poplatek,za nějaké další informace 200 kč. A to už z EURO MAKLER Holding a.s.Sokolská tř.1263/24 Ostrava.Už to trvá dlouho to jejich řízení.Žádal jsem o Podnikatelskou pujčku.Prosím četl,jsem,že dávate rady a máte něco ověřené.Prosím máte ověřenou i ruhle,co vám píši?A nebo někdo jinéj co tímhle podvodem prošel?Tuhle stránku,jsem našel náhodou.Moc budu vděčný,z jakoukoiv informaci.
S pozdravem Roman.

Mate nekdo zkusenost

(Hana, 8. 2. 2009 14:28)

Dobry den mate prosim nekdo zkusenost s panem Svobodou soukromi investor poplatek 3000,-pujcky vsem a nebo s SeiferDincht taky soukromi investor chce 4800,- tento poplatek se napise do smlouvy a do 5 dnu penize jestli mate prosim nekdo s nimi zkusenost napiste dekuji Hana

Podezření z podvodu

(admin, 8. 2. 2009 13:07)

Do kategorie Black list nám vložil svou zkušenost pan Robert. Naší reakci, doplnění
a zjištěné skutečnosti uvádíme pro návštěvníky našich webových stránek pro jistotu
i v této záložce (Chat) :

Panem Robertem uvedené praktiky "společnosti" Úvěry pro vás (najdete na www.uveryprovas.cz) nebudeme ani prověřovat. Domníváme se, že všem bude
k rozhodnutí, zda tuto společnost oslovit či nikoliv stačit skutečnost o poplatku v nemalé výši, která je vybírána předem, aniž by půjčku poté žadateli poskytli či vyřídili.
Navíc o "serióznosti" jistě vypovídá další námi zjištěná skutečnost :
Doména uveryprovas.cz, které je majitelkou paní Michaela Uherková, je dnes,
tj. 8. února 2009 po expiraci! Datum vypršení limitu platnosti (expirace) domény přitom byl již 16. ledna! Nyní je již zřejmé, proč paní Uherková vybírá od každého žadatele
o půjčku poplatek ve výši 1500 Kč předem. Prodloužení platnosti domény něco stojí!
Pokud už kdokoli z vás poplatek zaplatil, půjčky se však ale nedočkal a chtěl by oslovit přímo paní Uherkovou, může tak učinit na její osobní email, který jsme pro návštěvníky našich stránek zjistili:
m.uherkova@centrum.cz

admin

pro Helenu

(pajinka, 7. 2. 2009 23:51)

O Renčove a Rjabinčákove se uz tady psalo!!!Kdyby jste si projela celou tuhle stranku,vedela by jste ze se jedna o podvod..
Admin tady psal 30.12.2008 toto:
NEUVĚŘITELNÉ !!!
Nemůžu tomu věřit! Nemá smysl opakovat, co už bylo několikrát zde na stránkách řečeno (zvlášť s ohledem na požadovanou výši poplatku). Pokud Vás samotnou nenapadlo si pročíst předchozí vložené příspěvky o poplatcích placených předem psaných především podvedenými žadateli, ale také všechna naše zjištění, pak Váš dotaz postrádá smysl. Jste další z mnoha nepoučitelných důvěřivců. Důrazně Vám doporučujeme před cestou pročíst všechny zde vložené příspěvky. Stačí na Vaší klávesnici stisknout klávesu F3 a do vyhledávacího pole zadat např. "poplatek". Takto si postupně můžete pročíst všechny příspěvky, kde se hovoří o poplatku. ZÁMĚRNĚ starší příspěvky nemažeme! Pak už cesta na Hlavní nádraží doufáme nebude mít smysl.
Opravdu se nyní nedivím, že neustále vznikají takovéto společnosti, když dobrovolných dárců je stále dost.
Skutečně si paní Evo myslíte, že Vám půjčí někdo až 1.000.000 Kč jen na OP? Mohu Vás ujistit, že V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!
Investor, který disponuje tak obrovským množstvím volných finančních prostředků, že může půjčit každému jednotlivci až 1.000.000 Kč, jistě nemá zapotřebí posílat své obchodní zástupce na Hlavní nádraží!
Mimochodem jednu z nejnebezpečnějších zón kriminality, kde se scházejí distributoři drog, bezdomovci, závislé osoby a zloději! Obávám se, že tam kromě šesti tisíc a nulovému výhledu na vyřízení půjčky, můžete přijít ještě k další osobní újmě. Rozhodně bych na takovém místě nepořádal obchodní schůzky. Už sám výběr tohoto místa o něčem svědčí a rozhodně to nebude serióznost.

Poznámka: webové stránky pana Renče, který se s Vámi má na nádraží sejít, vznikly 16.12.2008. Rozhodněte sama, jestli taková nabídka má reálný základ a Vy půjčku skutečně získáte.


Ono je asi vazne tezky si procist celou stranku,lepsi je napsat a cekat nez na to nekdo odpovi,ach jo

Půjčky na OP / směnka

(Helena, 7. 2. 2009 23:13)

- zná, prosím, někdo p. Renčovou a Rjabinčákovou? Děkuji

lidi pozor!!

(jana, 7. 2. 2009 9:35)

dejte si pozor na tenhle email naspali jestli mame stale zajem o pujcku kdyz jsem naspala ze ano chteli eroticke fotky :penize.jen.pro.vas@seznam.cz>jeste dotycny napsal ze at to manzovi nerikam tak jsem mu napsala ze to asi nepujde kdyz pujcka ma byt na manzela on je zamestnan a ja na md

pro všechny

(bobeš, 6. 2. 2009 16:52)

Ahoj.Poslední dobou jsem se několikrát dovolala na inzeráty nabízející jakési kreditní karty.Vše se zdá až přílioš jednoduché,chtějí jen OP a ŽL a kopie dalších několika OP,poplatky prý žádné,ale nějak nechápu ten další postup,prý vysvětlí až při osobním jednání.Prosím všechny,pokud máte s něčím takovým zkušenosti můžte napsat na e-mail bob3s@seznam.cz nebo pro všechny sem na chat.Děkuji

Euro Benefit

(Mirek, 6. 2. 2009 7:42)

S touto firmou spolupracuji a pokud splníte jejich kriteria a dodáte potřebné doklady,tak peníze vyplácejí.Nenahlíží do registru.V případě zájmu se mi ozvěte na email:miras.finance@seznam.cz

Euro benefit

(pajinka, 5. 2. 2009 23:05)

Ma nekdo zkusenost z Kralovehradeckou firmou Euro benefit?

omlouvám se

(Michal, 5. 2. 2009 20:31)

omlouvám se za zbytečný dotaz ohledně asterii,našel jsem je v blacklistu,prohlížel jsem jenm chat.
Děkuji Leošovy,který mě upozornil že se zde o této firmě psalo.

RE: leos

(Michal, 5. 2. 2009 20:03)

to jsem zkoušel ale podle vyhledávače jsem nic nenašel,proto jsem se ptal.ale ještě jednou si to celé pročtu
už asi po 5.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »