Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

pomozte prosím!!!! 24.10.2008

(Voreli-moc děkuji, 1. 2. 2009 13:37)

Netuším,jak se kam dostat,mám jen telefon,adresu do Olomouce,kde jsem předala Vorlovi 6000 kč.netuším jak a hlavně,ke komu se připojit.Abych mohla také vše ohlásit.Možná si naše stížnosti čtou vesele se smějí,ale na každého jednou dojde.Jarmila

Pro Miroslava a ostatní

(admin, 31. 1. 2009 18:58)

Děkujeme Miroslavovi za velmi užitečné informace pro všechny návštěvníky našich stránek.
Budeme jen doufat, že si tyto rady vezmou všichni důvěřivci k srdci.
Info pro všechny: Je vidět, že rady ve všech třech příspěvcích pana Miroslava jsou opravdu z praxe. Takto to skutečně je a funguje. Opravdu doporučujeme pečlivě pročíst, byť jsou příspěvky delší. Mohou Vám ušetřit i několik tisíc!
P.S. Jen s posledním odstavcem posledního příspěvku nesouhlasíme úplně. Někteří zprostředkovatelé jsou velmi seriózní a údaje klienta předají pouze tomu obchodnímu partnerovi (poskytovateli půjček), se kterým spolupracují. V každém případě musíte vědět S KÝM jednáte (ne schůzka s panem X v KFC či na nádraží) a určitě Vám musí v kanceláři dát podepsat tiskopis o ochraně osobních údajů - dle zák. č. 10182000 Sb.!

admin

praktiky podvodniku

(miroslav, 31. 1. 2009 17:01)

POSLEDNI RADA NA KONEC, NEJDULEZITEJSI!!!

NIKOMU NEPOSILEJTE POD ZAMINKOU PUJCKY SVOJE KOPIE DOKLADU TOTOZNOSTI. ZA PAR TYDNU SE TOTIZ MUZE STAT, ZE SE VE VYSETROVACIM SPISE OBJEVI VASE JMENO JAKO DALSI PODVODNIK A VY O TOM ANI NEBUDETE VEDET!!! PODVODNIK VYUZIJE VASE DOKLADY A PODA SI INZERCI VASIM JMENEM. OHLEDNE POPLATKU POTOM ZACNE VYBIRAT PENIZE NA BANKOVNI UCET, KTERY SI POMOCI VASICH DOKLADU ZARIDI (V NEMECKU PRES INTERNET STACI DVA DOKLADY TOTOZNOSTI!!!). JAKO ZARUKU DODA DO SMLOUVY OFOCENE SVOJE DOKLADY- PRO DUVERU KLIENTA, ALE VE SKUTECNOSTI TO BUDOU VASE DOKLADY!!! TAKZE 6 Z 10 ZADATELU NAKONEC UVERI POHADCE O PUJCCE A ZAPLATI. KDYZ SKUTECNEHO PODVODNIKA POTOM NECHYTNEME PRI CINU, TO ZNAMENA NA DOMLUVENE SCHUZCE Z POLICISTOU, TAK JE NEPOLAPITELNY!!!

SKUTECNY INVESTOR VAM MUSI VYPSAT FORMULAR O OCHRANE VASICH OSOBNICH UDAJU A NEPOSKYTNUTI UDAJU TRETI OSOBE!!!

NIKDY NEPOSKYTUJTE SVOJE DATA A UDAJE ZPROSTREDKOVATELUM. TI TOTIZ POTOM DOKLADY ROZESLOU NA TISIC RUZNYCH EMAILOVYCH ARES, KTERE NASLI NA INTERNETU A ZAVER JE TAKOVY, JAKY JSEM UVEDL V ZAHLAVI.

praktiky podvodniku

(miroslav, 31. 1. 2009 16:53)

pokracovani

JSOU I TACI, KTERI JEDNOHO ZADATELE PODVEDOU NEKOLIKRAT. VI TOTIZ, JAK NA NEHO. DISPONUJI RUZNYMI UCTY A TUDIZ MOHOU POUZIVAT RUZNA JMENA. A ZADATEL ZAPLATI ZNOVA!!! NEKTERI PODVEDENI, KTERI U NAS PODAVALI TRESTNI OZNAMENI, BYLI PODVEDENI DOKONCE I VICE NEZ PETKRAT A NAKONEC SETRENIM VYPLYNULO, ZE SE JEDNALO O JEDNOHO A TOHO SOMEHO CLOVEKA, KTERY VLASTNIL UCTY A KARTY K UCTUM DALSICH OSOB, NA JEJICHZ JMENA PODVODY PROVADEL.

jako pripad uvedu podvodnickou dvojici Holy- Hola. vystupovali pod jmeny Holy, Hola, Valmanska, Polaskova, Kuzenska, Orlov a nechali si posilat penize pres poste restante. lidi jim platili a setrenim vyplynulo, ze nekteri i nekolikrat. vzdy se jednalo o stejnou pohadku a LIDI VERILI!!!

NIKDY NEPLATTE INVESTORUM JEN NA ZAKLADE ELEKTRONICKE CO TELEFONICKE KOMUNIKACE. VZDY ZADEJTE OSOBNI SCHUZKU, NECHTE SI PREDLOZIT DOKLAD TOTOZNOSTI A POROVNEJTE FOTO. V PRIPADE NAZNAKU PODVODU IHNED VOLEJTE POLICII, TRESTNIM CINEM JE I POKUS O PODVOD NEBO ZPRONEVERU VASICH PENEZ!!! V PRIPADE ZAHRANICNICH INVESTORU POSTUPUJTE STEJNE- OSOBNI SETKANI. DO NEMECKA TO JE KOUSEK, DO DUBAJE NEBO ANGLIE STOJI LETENKA NECELE 4 TISICE...

zaverem se da ricit, ze podvodnici jsou lide, kteri se podle psychologickeho profilu neumi uchytit ve spolecnosti, vetsinou s ejdna o gamblery- hrace zavisle na sazeni, automatech, casinu... kteri shaneji penize vsemi moznymi zpusoby, aby ukojili svoji vasen. setkavame se i s pripady, ze podvodnikem je sam podvedeny. clovek si totiz zazada o pujcku a je podveden a potom si rekne, ze policie je bezmocna a proto prestoupi na druhou stranu a stava se z neho podvodny poskytovatel. toto jsou lehke pripady, protoze se jedna o amaterske podvudky typu pujcky na smenku jen na dva doklady totoznosti az do vyse 100 mil korun, pujcka jen na obcanku...

...

praktiky podvodniku

(miroslav, 31. 1. 2009 16:46)

chtel bych vsechny navstevniky techto stranek upozornit na nektere z praktik podvodniku a dat jim par rad, jak neprijit o penize.

NIKDY NEPLATTE PENIZE PREDEM, JESTLIZE SE JEDNA O INVESTORA, KTERY PUJCUJE, TAK DLE SELSKEHO ROZUMU NEBUDE VYBIRAT POPLATEK VE VYSI PAR TISICOVEK. TO JE JAKO KDYBY JSTE VY PUJCILI 100 KORUN A ZADALI POPLATEK VE VYSI 10 HALERU!!!

nove praktiky!!!

- pujcka pouze na dva doklady totoznosti (nebo pouze na obcanku). staci Vam obcansky prukaz a muzete si zazadat az o 30 mil korun. zase zamyslete se- kdo by pujcil jen obcanku 30 mil korun? navic ve financni krizi... od investora je dalsi podminka, kterou se ale dozvite az pri podpisu smlouvu a to ta, ze musite slozit poplatek predem ve vysi 3 mesicni splatky!!! duvodem je to, ze investor chce videt, ze budete mit penize na splaceni. to je ten nejhorsi duvod, jaky jsem kdy slysel. je to hloupost a PODVOD. nikdo neuvidi ani korunu a udajny investor si nahrabe kapsu.

V DNESNI DOBE VAM NIKDO NEPUJSI JEN NA OBCANSKY PRUKAZ. KAZDY INVESTOR VYZADUJE POTVRZENI O PRIJMECH NEBO RUCENI NEMOVITOSTI. VZIJTE SE DO SITUACE INVESTORA- KDYBY JSTE PUJCOVALI PENIZE, TAK URCITE NEPUJCITE NEKOMU JEN NA OP. BUDETE POZADOVAT PRIJMY NEBO RUCENI, ABY JSTE MELI ZARUKU, ZE DOTYCNY BUDE SPLACET. ZARUKOU NENI SLOZENI TRI SPLATEK!!! TO SLOZI KAZDY. (nemluvim o firmach typu provident, mluvim o vyssich pujckach)

dalsim podvodem jsou takzvani zahranicni investori. nejvice se u nas preferuje dubaj, anglie, belgie, nemecko. jedna se z 90% o podvodniky. tito lide vyuzivaji situaci, kdy zadatel nezna situaci v zemi, nezna cenove pomery za sluzby a tudiz poplatek v radech stivek euro, dolaru nebo liber je zduvodneny tim, ze se jedna o administrativni sluzby, sluzby notare, bankovni poplatky... v kazdem pripade proverujte!!! zavolejte si na ambasadu a poptejte se na situaci v zemi, jestli to je pravda, na internetu najdete vsechny informace take. ohledne bankovnich poplatku banky funguji tak, ze se poplatek za mezinarodni transakci plati az z posilane sumy, takze nikdy predem!!!

DAVEJTE SI POZOR NA POSILANI PENEZ PRES WESTERN UNION A BANKOVNI TRANSAKCE. TITO PODVODNICI MANIPULUJI V ZAHRANICI S CIZIMI UCTY A PODVADEJI NA JINA JMENA, TAKZE JSOU NEPOLAPITELNI!!!

podvodnici vyuzivaji duvery lidi. namluvi vam vse, jde o dobre psychology!!! vzijou se do vasi situace a davaji vam zapravdu. dokonce nekteri vas jeste varuji pred podvodniky a jsou rozcarovani situaci, jaka na financnim trhu panuje. potom vam namazou ped kolem pusy, ze mate pbrovske stesti, ze jste narazili zrovna na ne, ze tentokrat pujcku dostanete.

...

RE: na občanku

(admin, 31. 1. 2009 14:45)

Pro Petru:
Než prosím vložíte příspěvek s konkrétním dotazem, pročtěte prosíme příspěvky naše i ostatních klientů různých firem a zprostředkovatelů, kteří Vám zde radí z vlastních zkušeností!
Na dotaz "půjčky na občanku" jsme zde odpovídali paní Evě (a samozřejmě i ostatním návštěvníkům našich stránek) již 30.12.08.
Stejně tak jsme zde již několikrát psali pro méně zdatné uživatele, jak na stránkách vyhledat požadované slovo, abyste nemusela pročítat samozřejmě všechny příspěvky. Na Vaší klávesnici stiskněte klávesu "F3" (doporučujeme Mozillu Firefox) a do zobrazeného pole zadejte vyhledávané slovo - tzn. např.: naobcanku, občanku, poplatek, poplatky, předem, atd....

admin

na občanku

(Petra O., 31. 1. 2009 13:45)

Dobrý de, máte někdo zkušenost s půjčkou na směnku u firmy"na občanku" ? Děkuji.P.

Informace o ČFU alias DUBAI INVESTMENT

(admin, 31. 1. 2009 10:50)

INFORMACE PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY NAŠICH STRÁNEK:

Zajímavá reportáž o ČFÚ - dnes DUBAI INVESTMENT:
http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/pujcili-si-penize-a-nemaji-ani-korunu.html

admin

re:pro všechny

(Daniela, 30. 1. 2009 23:47)

Je mi upřímně líto, jestli jsem svým posledním příspěvkem na tyto stránky vzala "vítr z plachet" ať už potencionálním poskytovatelům půjček,(těch mi líto nejni)kteří stejně jen lžou, vybírají poplatky a skutek utek,či důvěřivcům, kteří si myslí, že jejich finanční situaci vyřeší at už další a další půjčka, čí další a další zbytečný poplatek neznámému člověku na druhé straně mailu nebo telefonu.A věřte, že podávání hromadných žalob atd., vůbec nic neřeší, ani nikdy nevyřeší, maximálně po nějakých x letech se vám vrátí váš "zbytečně investovaný poplatek X tisíc"!Myslím, že váš čas a zbývající peníze by jste měli raději investovat do dobrého finančního poradce, který vám poradí, jak se z tohoto bludného kruhu dostat bez dalšího zbytečného zadlužování! sice to bude pár let trvat, ale myslím že výsledek za to určitě stojí...nejni nad to dobře spát a nestrachovat se, kdy vám na dveře zazvoní exekutor!
Pokud by měl někdo zájem svou situaci řešit, tady je můj mail: danielahybkova@centrum.cz..pokud to bude v mých silách, ráda ZDARMA!pomůžu,PORADÍM.!!bud po mailu, nebo konzultace po tel. půjčky nevedu, takže kdo chcete i nadále půjčit a "vytloukat klín klínem" prosím nepište!

RE: pro všechny

(admin, 30. 1. 2009 22:44)

PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY NAŠICH STRÁNEK:

Všem (z naší vlastní praxe) vřele doporučujeme velmi, velmi důkladně přečíst příspěvek paní Daniely ze dne 30.1.09 - vložený v 22:37 hod.!
Paní Daniele děkujeme! Snad se některým "neustále platícím důvěřivcům" alespoň nyní otevřou oči!

admin

RE: Děkuji

(admin, 30. 1. 2009 22:38)

Pro Růžu:
Projděte záložku "Nabídky". Tam ponecháváme pouze prověřené inzerenty.
admin

pro všechny

(Daniela, 30. 1. 2009 22:37)

Na tyto stránky jsem narazila náhodou..., ale opravdu se nestačím divit co tady se děje. několik let se zabývám problematikou půjček, zadlužování, podvodníků i lidí, kteří v krajní situaci přistoupí na jakoukoliv lichvu.chápu že v určitých situacích se i "tonoucí stéla chytá", ale opravdu si myslíte, že v tomto království českém vám někdo půjčí peníze, pokud jste v registrech, nemáte čím ručit a navíc nemáte dostatečně vysoký příjem? jste na Omylu, taková společnost tady nejni a i kdyby byla , už dávno by pravděpodobně zkrachovala(pokud se bavíme o půjčkách 100 tis a více)stačí si logicky spočítat, v jak velké ztrátě by taková firma či soukromý investor, po roce existence musela být. A to, že někdo napíše v inzerátu: jmenuji se paní/ pan XY , ještě neznamená že na druhé straně mailu či telefonu opravdu pan X/Y je!Já osobně bych po mailu nikomu koho jsem neviděla osobně a koho neznám své osobní údaje, ofocený OP, potvrzení o příjmu plus další doklady/podklady neposílala.Jak můžete vědět, že dotyčný toto neposílá dál,se SVÝM číslem účtu a se žádostí o půjčku??:-))jako bonus pro něj by mohl být samozřejmně VÁŠ podpis...zkuste se nad tím zamyslet!!!

Děkuji

(Růža, 30. 1. 2009 22:35)

Děkuji,,potřebuji peníze ne abych je někomu dávala... nevíte o nějaké spolehlivé půjčce ( bez registru ) ...

RE: Birest

(admin, 30. 1. 2009 22:29)

Pro Růžu:
Je s podivem, že uvedená firma nemá žádnou webovou prezentaci a veřejně dostupný email je pouze tzv. freemail.
Dále bychom doporučovali pročíst příspěvek Dany z 22.1.09. Opět poplatek! A ne malý!
Domníváme se, že tato informace NEJEN paní Růže stačí k rozhodnutí - kontaktovat či nekontaktovat?....

admin

Birest

(Růža, 30. 1. 2009 22:17)

Prosím nevíte někdo o společnosti Birest?? Udanou adresu má v Hradci Králové... Nerada bych naletěla...Děkuji

RE: pan kočí

(admin, 30. 1. 2009 22:14)

Pro Jaju:

S tímto pánem nedoporučujeme ani telefonáty, natož osobní schůzku! Je to podvodník! Nemáme sice informaci, zda ve výkonu trestu již byl, nebo je stále stíhán na svobodě, ale víme, že Policií byl již pro úvěrové podvody vyšetřován!
Pročtěte si příspěvky Tomáše z 3.11.08 a Lucky ze 4.11.08.
Samozřejmě se však může jednat o jiného pana Kočího.
Jednoduchá rada: NEPLAŤTE nikomu u hotovostních (menších) půjček žádné peníze předem! A když, tak maximálně do 300 Kč!

admin

pan Kočí

(Daniela, 30. 1. 2009 22:09)

firma se jmenuje HK leasing

pan Kočí- pro Jaja

(Daniela, 30. 1. 2009 22:08)

pokud myslíte pana Hynka Kočí... zprostředkovává lesing nemovitostí, finanční pradenství v Brně.

pan kočí

(jaja, 30. 1. 2009 22:03)

prosím znáte někdo pana Kočí?

Admin.

(Vlasta -Didi, 30. 1. 2009 21:47)

Podivejte se na Půjčky-uvěry --Edbusy podvod Hned titulni članek je od pani :


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »