Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Cashpro - pro uživ. Numi07

(Petr, 17. 3. 2009 4:17)

Vážený pane, jak jsem již uvedl a nadále doporučuji, na nic nečekejte a okamžitě se vydejte na služebnu Policie České republiky v místě, kde došlo k sepsání smlouvy s obchodním zástupcem firmy Cashpro. Vše nasvědčuje tomu, že se skutečně jedná o podvod páchaný organizovanou skupinou, kdy nelze vyloučit, že povaha této trestné činnosti zasahuje do mezinárodní sféry. K podání trestního oznámení vezměte všechny dokumenty, které vám byly firmou Cashpro zaslány, pokuste se do výpovědi uvést všechny okolnosti, zejména způsob jednání obchodního zástupce! Dále do výpovědi uvěďte Službu kriminální policie v Praze, Černý Most, kam je soustřeďován trestní spis a výpovědi poškozených z celé ČR. Nelze odhlédnout od skutečnosti, že Vaše výpověď jako i výpověď ostatních osob, jež se cítí být podvedeny je jedinou cestou k tomu, abyste získal zpět svoje vynaložené finanční prostředky, odvrátil hrozbu sankcí od Cashpro a především chránil ostatní občany před vysoce podezřelými praktikami firmy Cashpro a jejich obchodních zástupců!!! Jakékoli dotazy prosím směřujte sem, do záložky "chat" nebo na můj e-mail: cashposkozeni@seznam.cz. Rád Vám s ostatními poškozenými odpovím na Vaše dotazy, předám konkrétní kontakty na vyšetřovatele i na advokátní kancelář, která mne v této věci zastupuje.

RE: Jsme zpátky!

(admin, 16. 3. 2009 22:58)

Hurá!!! Tak konečně v tom nejsme sami! Hodně štěstí!

admin

Jsme zpátky!

(Admin úvěrových podvodů, 16. 3. 2009 20:47)

www.uverovepvody.estranky.cz

Konánek

(Jane, 16. 3. 2009 20:24)

Dobrý večer všem :)
Dotazovala jsem se pana Konánka, proč chce předem 1000,- Kč a toto je odpověď:

Učtujeme si to proto že je to taková jistina že až k vám přijedeme tak aby jste nám neřekli že jste si to rozmysleli.Tak to pak udělá pár lidí a ta cesta se nám fakt vyplatí.
Co se týká toho notáře tak my ho zaplatit musíme. Vy ho neplatíte protože vy ten poplatek po 3 měsících dostanete nazpět.
S pozdravem
Petr Konánek

perinovamarket@email.cz

(Josef, 16. 3. 2009 18:47)


Dobrý den,
máte prosím někdo zkušenosti s paní Peřinovou z Brna? Vyžaduje osobní jednání a administrativní poplatek 200,-.
Pokud je to možné pište na hrbacj@centrum.cz. Děkuji za rychlé info

Pro udiveného

(David, 16. 3. 2009 18:28)

Dobrý den, k vašemu tvrzení si dovoluji pro jistotu překopírovat vaše vlastní slova, uvedená v příspěvku z 15.3. psaný v 19.58 hodin. Uvádím zde část vaší poslední uvedené věty: "........souhlasim i s branim poplatku predem aspon tedy jako kauci".
Není tudíž pravdou jak uvádíte, že poplatek předem jste schvaloval pouze v případě podání trestního oznámení. Dovoluji si poznamenat, že seriozní investor mající k dispozici několikamilionové finanční prostředky rozhodně nemá zapotřebí vybírat pár stovek, nebo cokoli předem. Pokud funguje, peníze opravdu půjčuje, všechny náklady si strhává až z úvěru který vyplatí. Pouze člověk, který disponuje pouze omezenou částkou si těmito poplatky zvyšuje celkové finanční krytí. A v neposlední řadě podvodník, který ve skutečnosti žádné prostředky nemá, jeho úmyslem není peníze skutečně půjčit, ale od několika set důvěřivců potřebuje tyto peníze vybrat, aby "nestrádal". Prostředky takto podvodně získané využívá výhradně pro svoji potřebu. A klienty má v pr.....!
Uvedl jsem že jsem několikrát naletěl, ale nikde neuvádím, že bych komukoliv platil jakékoliv poplatky (to nevím kde jste vzal). Solidního investora který opravdu půjčuje s rozumným úrokem a na základě řádné smlouvy jsem hledal dlouho. Proto si dovolím tvrdit, že dokážu rozlišit podvodníka od slušného zprostředkovatele. A zde jsem vám vlastně uvedl (a ne jenom vám) jakým způsobem se to dá téměř s jistotou poznat.

pozor důležité! "Haniel Group" !!!!!!

(jiří, 16. 3. 2009 17:59)

Hledám podvedené klienty, kteří zaplatili poplatek firmě Haniel Group, aby se mi neprodleně ozvali na: jiri.hor@seznam.cz.
Děkuji všem co se již ozvali.

udiveny

(pro Davida, 16. 3. 2009 17:21)

Dobry den pane Davide jiz se nedivim, ze jste kolikrat naletl ruznym podvodnikum, jelikoz asi nectete vse jen co se vam hodi. Pokud vim tak jste mne oznacil za podvodnka ,ze schvaluji 5tis za vyrizeni uveru, odpovedel jsem vam ,ze takto jsem to nenapsal ,ze jsem psal o kauci u trestnaku. Dalsi vec co zde uvadite ohledne brani penez, jsem uvedl, ze se investorum nedivim a dale , ze ja ale poplatky neberu.Naucte se cist poradne a nebudete naletavat podvodnikum. Dalae investora nejakeho pana co vy uvadite opravdu neznam a slysel jsem zde o nem az na techto strankach. Diky takovym lidem, ktery pouze ctou jen to co chteji maji podvodnici zne. Jiz nebudu reagovat na vase odpovedi a nebudu zde vest tuto zabomysi valku. Jelikoz to stejne k nicemu nevede. Jiz budu jen sledovat tyto stranky. S pranim hezkeho dne a ctete vzdy az do konce

Freedom Independence

(Karolína, 16. 3. 2009 16:04)

Dobrý den
říká Vám někomu něco výše uvedená firma?
Děkuji Karolína.
Jeslti se o ní zde už psalo, omlouvám se, nemám čas to vše projíždět a číst.

Poděkování

(Petr, 16. 3. 2009 14:13)

Děkuji tímto administrátorovi a tvůrcům tohoto portálu, neboť jejich zásluhou nepochybně dochází k odhalování závažné organizované trestné činnosti. Ještě jednou velký dík.

Pro Petra

(admin, 16. 3. 2009 13:58)

Pro Petra :

Děkujeme za příspěvky v záložkách Black list a Chat. Jelikož jsou oba stejné, poprosím Vás o zkopírování a znovuvložení příspěvku do záložky Black list s tím, že poslední věta v této záložce bude upravena takto:
"Pakliže máte nějaké dotazy, napište je prosím do záložky "Chat".
Ze záložky Black list by byly mazány, což by byla škoda. Pro různé dotazy slouží právě záložka Chat. Tam poté můžete příspěvky dle klíčového slova (F3) vyhledávat.
Po vložení bude stávající příspěvek ze záložky Black list vymazán.
Děkujeme.

admin

Cashpro s.r.o.

(Petr, 16. 3. 2009 13:45)

Vyzývám všechny, kteří jsou v kontaktu s firmou CashPro s.r.o., která ve smlouvě o úvěru uvádí sídlo Ostrava, Moravská Ostrava, Smetanovo nám. 7/1180 PSČ 702 00. A cítí se být podvedeni jejich obchodními zástupci, aby neprodleně toto oznámili na POLICII ČR, v místě kde došlo ke kontaktu s obchodním zástupcem, respektive k sepsání smlouvy. Do protokolu nechť uvedou Službu kriminální policie v Praze, Černý Most, kam je soustřeďován trestní spis a výpovědi poškozených z celé ČR. Pakliže máte nějaké dotazy, napište je prosím sem.

Pro Udiveného i ostatní

(David, 16. 3. 2009 13:09)

Pane Udivený, myslím si, že se budou zde ostatní divit, jak si nevidíte do pusy! Proč lžete že jste nikde nepsal, že schvalujete provizi? Myslíte si že jsou všichni tak hloupí a nedovedou si přečíst zětně vaše příspěvky? Já už svojí vinou nalít několikrát a proto zrovna vaše příspěvky jsem četl, protože co vy tady píšete za bláboly, to je kvalita! A co hlavně LŽETE!
Myslím si že není problém, aby se kdokoli podíval na váš příspěvek z 15.3.! Psal jste ho přesně v 19.58 a jasně jste v něm uvedl, že se nedivíte investorovi, který si bere poplatky předem! Mimochodem vy snad takového investora, který by opravdu půjčoval znáte? Pana Konánka apod co? Co to tady na lidi zkoušíte? A poslední věta v tomto vašem příspěvku je, že souhlasíte s braním poplatku předem! Tak proč se snažíte teď lhát, že jste toto nikdy nepsal? A nemelte tu něco o kauci u trestního oznámení! V tomhle vašem příspěvku jste jasně označil jako kauci poplatek předem! Přečtěte si to po sobě! Ostatně každý podvodník tomu říká jinak co? Myslíte si že je problém, aby si tento váš příspěvek ze včerejška lidé tady přečetli? Já si myslím, že tohle úplně stačí každému k tomu, aby si o vás udělal obrázek!

dotaz

(pavel, 16. 3. 2009 11:47)

Dobry den,
mate nekdo zkusenost s emailem TheRescuer@seznam.cz? Dekuji

udiveny

(Pro davida, 16. 3. 2009 11:46)

Pane davide udiveny jsem pouze z vas a z tech vassich tvrzeni. Nikde jsem nepsal ,ze schvaluji kauci 5tis za vyrizeni uveru, 5tis jsem psal, ze by mela byt kauce u podani tretsniho oznameni, ze si spousta lidi dela z toho jen srandu a davaji uplne zcestne oznameni, kdyz je to zadarmo. Jinak ja se nebojim proverovani pana admina opet zcestne, jinak dekuji adminovi za jeho odpoved.

jeste k Konankovi

(Mirek, Usti nad Labem, 16. 3. 2009 11:42)

Zkuste to, co ja. Do vyhledavace napiste jmeno Konanek. Vyjedou Vam nabidky pujcek ze vsem moznych inzertnich serveru. Co je zajimave???

Jedna se jen o BEZPLATNE inzertni servery !!!

Vsechny onzeraty jsou stare maximalne 14 dni !!!

Jak rychle pan Konanek prisel, tak rychle odejde. Podvodnicek si nahrabe a rychle zmizi. Potom se objevni stejna nabidka, ale pod jinym jmenem, pod jinym telefonnim cislem, pod jinym emailem a pod jinym bankovnim uctem= pan Konanek pribere partnera do sveho businessu a je to...

pro Davida

(Ludek, 16. 3. 2009 11:12)

Je zajímavé,jak jsem tu psal včera že mě přišel e-mail od MichalSpindler@seznam.cz,se stejnými podmínkami jak od pana Konanka,akorát jiné číslo účtu.Když jsem ho žadal o telefoní číslo,tak psal,že mu v pátek ukradli telfon,že si dnes bude kupovat nový a kontakt mi zašle,tak jsem zvedavý.Je to stejně hrůza,člověk se dostane do špatné situace a ti co na to mají žaludek,tak jen slibují,vyberou poplatek a skutek utek.Byznys jak sviňa.

Pro Luďka

(David, 16. 3. 2009 11:02)

Proč asi. Protože je to jednoznačně podvod!
To jen pan Udivený schvaluje vysoké poplatky předem! Už jsem zde o tom psal. Sleduju tady ty jeho přinejmenším stupidní příspěvky a názory! Nejdřív píše, že nebere poplatky a pak hned v zápětí si odporuje tím, že napíše, že schvaluje "investorům" několikatisícové poplatky předem! Kdoví, jestli pan Konánek není pan Udivený! Vůbec bych se nedivil! Jeho příspěvky kde omlouvá poplatky tomu totiž nasvědčují! Pročtěte jeho zavádějící příspěvky!
A POZOR! - Je divný, že se tu v jednom příspěvku strašně bál, jak ho bude admin prověřovat!

pro Jane

(Ludek, 16. 3. 2009 10:47)

Pokud někdo schválí půjčku,tak nechápu proč chce na náklady dopravy 1000 kč,kdyz už ty peníze doveze a rázem vyplatí,tak proč nedat až z vyplacených peněz,klidně i o nějakou tu kačku navíc.Pokud má "soukromé" investory,tak by to neměl být problém.

Pro Jane - o Udiveném

(David, 16. 3. 2009 10:44)

Krásný příspěvek! A co hlavně - plně a naprosto s vámi souhlasím! On bude pan Udivený asi trošku jiný. Ale nejhorší je, že takovýhle típci si myslí, že jsou nejchytřejší. Plně vám dávám za pravdu co do důvodu, proč by měl právě pan Udivený změnit obor podnikání! Bohužel takovou radost klientům on určitě neudělá..


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »