Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

RE: AFIZ

(admin, 31. 12. 2008 17:35)

Pro Lucku:
AFIZ není poskytovatelem půjček!

AFIZ = Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky, byla založena v prosinci 2002 (tehdy pod názvem Asociace registrovaných investičních zprostředkovatelů – ARIZ ČR) jako občanské sdružení, sdružující fyzické a právnické osoby, poskytující službu investičního zprostředkovatele. Založení asociace bylo reakcí na novou právní úpravu, kterou byl vymezen nový předmět podnikání mimo režim živnostenského zákona – investiční zprostředkovatel, registrovaný tehdy Komisí pro cenné papíry.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!! :

Zpráva společnosti AFIZ:
Varování veřejnosti před zneužíváním zkratky AFIZ
Koncem roku 2008 jsme byli opakovaně kontaktováni občany, kterým byla nabízena půjčka podmíněná platbou jakéhosi poplatku předem. Nabídka je opakovaně inzerována s kontaktním e-mailem AFIZ@email.cz.
Důrazně upozorňujeme veřejnost, že s touto aktivitou nemá Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky (AFIZ) nic společného a nejedná se ani o aktivitu žádného našeho člena.
Ve věci neoprávněného užívání zkratky naší asociace podnikáme příslušné právní kroky.

admin

Půjčka dříve GATEVIFI nyní OCF

(Martina, 31. 12. 2008 14:35)

Mám stejnou zkušenost s oběma firmami když jsem tam prvně volala v létě dostala jsem časově omezenou nabídku smskou tak jsem jí potvrdila sešla jsem se s paní Romanou Kubešovou sepsaly žádost já vysolila 5000 s tím,že půjčky dostane každý tak jsem 3 týdny čekala na odpověď byla zamítavá, ale s tím,že za 3 měsíce můžu požádat opět,ale zdarma tak jsem to udělala dodnes nemám odpověď.Paní Kubešová je z Tábora na moje telefony v prvním připadě také nereagovala.JE TO VŠECHNO PODVOD POZOR!!!!!!!!!!!Bohužel už z toho nemám ani jeden doklad všechno jsem zničila.Buďte tedy opatrní!!!!!!

AFIZ

(Lucka, 31. 12. 2008 14:29)

Znáte je někdo?

RE: Půjčky na směnku

(admin, 30. 12. 2008 20:47)


Pro Evu:

NEUVĚŘITELNÉ !!!
Nemůžu tomu věřit! Nemá smysl opakovat, co už bylo několikrát zde na stránkách řečeno (zvlášť s ohledem na požadovanou výši poplatku). Pokud Vás samotnou nenapadlo si pročíst předchozí vložené příspěvky o poplatcích placených předem psaných především podvedenými žadateli, ale také všechna naše zjištění, pak Váš dotaz postrádá smysl. Jste další z mnoha nepoučitelných důvěřivců. Důrazně Vám doporučujeme před cestou pročíst všechny zde vložené příspěvky. Stačí na Vaší klávesnici stisknout klávesu F3 a do vyhledávacího pole zadat např. "poplatek". Takto si postupně můžete pročíst všechny příspěvky, kde se hovoří o poplatku. ZÁMĚRNĚ starší příspěvky nemažeme! Pak už cesta na Hlavní nádraží doufáme nebude mít smysl.
Opravdu se nyní nedivím, že neustále vznikají takovéto společnosti, když dobrovolných dárců je stále dost.
Skutečně si paní Evo myslíte, že Vám půjčí někdo až 1.000.000 Kč jen na OP? Mohu Vás ujistit, že V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!
Investor, který disponuje tak obrovským množstvím volných finančních prostředků, že může půjčit každému jednotlivci až 1.000.000 Kč, jistě nemá zapotřebí posílat své obchodní zástupce na Hlavní nádraží!
Mimochodem jednu z nejnebezpečnějších zón kriminality, kde se scházejí distributoři drog, bezdomovci, závislé osoby a zloději! Obávám se, že tam kromě šesti tisíc a nulovému výhledu na vyřízení půjčky, můžete přijít ještě k další osobní újmě. Rozhodně bych na takovém místě nepořádal obchodní schůzky. Už sám výběr tohoto místa o něčem svědčí a rozhodně to nebude serióznost.

Poznámka: webové stránky pana Renče, který se s Vámi má na nádraží sejít, vznikly 16.12.2008. Rozhodněte sama, jestli taková nabídka má reálný základ a Vy půjčku skutečně získáte.

admin

Půjčky na směnku > naobcanku.cz

(Eva, 30. 12. 2008 12:55)

Dobrý den,nemáte zkušenosti s touto půjčkou na směnku.V pátek se mám setkat v Praze na hl. nádraží s p. Renčem k sepsání smouvy a mám zaplatit 6000kč poplatek

Pro Blanku

(Josef, 30. 12. 2008 12:44)

Pokud vím, dělají POUZE bankovní úvěry. To znamená, že musíte splňovat všechny bankovní podmínky - jako např. dostatečný PROKAZATELNÝ příjem, nesmíte mít záznam v bankovním registru apod.! Zvlášť teď - v období celosvětové finanční krize, kdy banky jen tak někomu nepůjčí!
Pokud bankovní podmínky nesplňujete, doporučuji obrátit se na poskytovatele nebankovního.

Hypooffice

(Blanka, 30. 12. 2008 9:32)

Dobrý den, mám prosbu. Neříká Vám něco tato společnost? Nemá s ní někdo zkušenosti? Poskytují hypotéky a zdá se, že i mají celkem slušné podmínky. Nemyslím si, že se jedná o podvodnou společnost, je mi ale divné, že vůbec nereagují na mé maily, Zkoušela jsem je oslovit , a to několikrát, dokonce jsem je zažádala i o schůzku, bohužel žádná odezva, nikdo mi od nich neodpověděl. Díky

VESELÉ VÁNOCE

(admin, 24. 12. 2008 11:54)

Všem návštěvníkům našich stránek přejeme příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí, zdraví, lásky a v roce 2009 co nejméně špatných zkušeností.

Tým úvěrové podvody

RE: OCF PODVOD!!!!!

(admin, 21. 12. 2008 14:45)

Pro paní Marii Ovčačíkovou:
Před nekorektním jednáním firmy OCF s.r.o. (dříve vystupující pod názvem Gatevifi), jsme zde varovali již 5.11.08!

Doplňujeme zjištěné a veřejně dostupné informace:
Jednatelem firmy OCF je Gabriela Bělinová - nar. 1979. Společník s vkladem je firma BELLS s.r.o., které je majitel tatínek dotyčné - Vít Bělina - nar. 1952. Je vidět, že měla dceruška šikovného učitele! Pokud tedy tatínek ví, co jeho dítě dělá!
Paní Bělinová tyto praktiky okoukala v bývalé ČFU. Nejdříve vystupovala pod názvem BELL FINANCE (či Bell Financial GB). V každém případě ani jedna z uvedených společností není v registru ekonomických subjektů MFČR uveden, a to ani jako podnikající subjekt zaniklý! K neustálým změnám názvu firmy ji vedla právě ta skutečnost, že se velmi brzy mezi lidmi rozkřiklo, že jde o podvodnou firmu a že se zde peníze nepůjčují, ale převážně vybírají! Proto se paní Bělinová rozhodla pro změnu názvu na Gatevifi. Ovšem i tento název dlouho nevydržel a dnes již lidé ví, kdo se za touto společností skrývá. I zde se opakuje naprosto stejný postup. Dokonce se nestydí od klienta, který např. žádá o 50.000 Kč, vybrat poplatek PŘEDEM ve výši 5.000 Kč! Paní Bělinová se tedy inspirovala v ČFU, (jejichž majitelé dnes podnikají již pod minimálně 4 názvem) a dnes vystupuje pod firmou OCF s.r.o. Dokonce už i pod tímto názvem (OCF s.r.o.) je mezi lidmi známo, že se jedná o stále stejného člověka.
Takže firmy: BELL FINANCE, GATEVIFI a OCF = paní Bělinová, která vybírá od klientů několikatisícové poplatky, ale jen málokterému klientovi je úvěr skutečně vyplacen.
Navíc pod tímto názvem (OCF s.r.o.) se jí podařilo podvést i bankovní ústav - konkrétně Českou spořitelnu. Tato banka oficiálně na svých stránkách uvedla, že firma OCF s.r.o. je podvodná společnost, která se vydává za partnera České spořitelny. Nabízí prostřednictvím internetu a inzerce v tisku po celé České republice zprostředkování půjček. Pracovníci této společnosti slibují po zaplacení poplatku 5.000 Kč PŘEDEM získání půjčky od České spořitelny. Tento obchod se však nikdy neuskuteční!
Česká spořitelna se od jednání této společnosti, která nikdy nebyla a není jejím externím partnerem, distancuje.
Z uvedených důvodů podala Česká spořitelna trestní oznámení pro podezření z trestného činu podvodu a poškozování cizích práv.

Myslím, že ze všeho shora uvedného jasně vyplývá jediné: Dávejte si pozor a důkladně prověřujte reference na firmy inzerující poskytování půjček! Budu se opakovat, ale právě z tohoto důvodu byly spuštěny tyto stránky.

admin

OCF PODVOD!!!!!!!!!

(Marie Ovčačíková, 21. 12. 2008 13:14)

Stala jsem se další obětí úvěrového podvodu. Pane Vorel podaváme na vás trestné oznámení za podvod. Další postížení..ohlaste se na marc.40@seznam.cz = můj email. Děkuji.

RE: OCF !!!!Podvod teď již to vím!!!!

(admin, 18. 12. 2008 23:23)

Pro Kukušku:

O podvodných praktikách společnosti OCF (bývalá Gatevifi) jsme v této záložce informovali návštěvníky našich stránek již 5.11.08! (předmět: UPOZORNĚNÍ).
OPĚT doporučujeme: Dřívě NEŽ někomu zaplatíte částku ve výši X tisíc, pročtěte si pečlivě příspěvky nejen od administrátora, ale i od ostatních uživatelů, kteří zde vkládají své příspěvky na základě vlastních zkušeností!
Pokud budete hledat konkrétní název firmy, či jméno investora, nabízejícího půjčky na směnku apod., stiskněte na klávesnici "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz. Pro zobrazení dalšího příspěvku s vyhledávaným slovem klikejte opakovaně na tlačítko "Další". Pro snadnější vyhledávání doporučujeme internetový prohlížeč Mozilla Firefox.

admin

OCF !!!!Podvod teď již to vím!!!!!

(KUkuška, 18. 12. 2008 20:51)

Taky mám špatnou zkušenost s touto společností /OCF/!!!Já zaplatila 6.000kč na soukr.účet p.KUBEŠOVÉ Romaně.:(( Ta mi měla zaslat podklady ke smlouvě, ale stále nic......Volala jsem jí a tvrdí , že to poslala a já musím smlouvu vypovědět!!!!!!Jak když jsem žádnou nikdy nepodepsala a ani neviděla!!!!Doufám jen i když jsem naletěla, že jsem získala od ní dost informací k tomu, že do zprávy pro příjemce v bance jsem uvedla VRATNÁ ZÁLOHA NA PŮJČKU!!!!!!!!!!!!!!!Takže trestní oznámení jí nemine!!!!!!!!!A já mám ponaučení pro příště!!!!!:((

Pro Davida

(Jana, 17. 12. 2008 14:37)

Dobrý den Davide, asi ti neřeknu žádnou novinku, ale jsi v prdeli. Stejně jako ostatní napálení. Přítel taky složil zálohu a pak podepsal smlouvu s Českou pojišťovnou a přehlásil se k VOZP. No a závěrem nám bylo zděleno, že nám schválili úvěr na 45.000,- kde rpsn je 205%. Jestli jsi četl pozorně tu smlouvu na životní pojištění u ČP tak tam bylo malým písmem napsané, že smlouvu můžeš vypovědět až po uplynutí určité doby jinak platíš pokutu 20 000,- takže mi stejně platíme jak hňupi a nemáme ani peníze a nemůžeme odstoupit ani od smlouvy s Dubajem a ani zrušit tu životní pojistku Dynamik. Jediné co nám zbývá je podat trestní oznámení. Jelikož tato firma nemá v předmětu podnikání, že může sprostředkovávat úvěry a nemá ani povolení k vybírání poplatku. Bohužel v době, kdy jsme smlouvu uzavírali jsme neměli internet,takže jsme věřili zprostředkovatelce. Poplatek už nejspíš nikdy neuvidíme. A můžeme si stěžovat, třeba na lampárně. Policie se tím zabývat nebude jelikož smlouva je sepsána správně, a to že vlastně podniká na černo, tak to už nikoho nezajímá. ČFÚ jsou stejní zloději. Je to ta samá firma.Pokud Vám někdo poradí jak z toho nebo co se dá dělat, tak napište. Já čekám co příjde z České obchodní inspekce. Jinam už se obrátit nemůžeme.

CFU aneb Dubai Invest

(David, 17. 12. 2008 12:26)

Dobrý den,

chtěl bychse zeptat,jestli někdo nemáte zkušenost s touto společností. Nevyužil jsem jejich lužeb ale bohužel už zaplatil veškeré poplatky. Zároven jsem zrušil životní pojištění,které jsem si měl k údajnému úvěru zřídit. Po 3 měsících mi přišel dopis,at uhradím do 3 dnů pokutu ve výši 20 000,-Kč za porušení smluvního závazku vůči ČFU.

Pokud s tím někdo máte zkušenosti prosím o radu. Nerad bych je financoval.

Děkuji za odpověd.

Půjčka

(Lucka, 16. 12. 2008 23:56)

Kdyby si tu snad někdo četl můj příspěvek a mohl by mi pomoci volejte nebo pište(klidně zpět zavolám)NONSTOPstejně z toho nemůžu spát.Potřebuji do 18.12. 50.000,- klidně na ručení směnkou.tak se mi ozvěte 607/683956,HouskovaLucie@seznam.cz
Všem moc děkuji

p.s.zítra jsem až do večera v práci tak mi dyžtak písněte na mobil a zavolám ještě jednou děkuji

pro admina

(Lucka, 16. 12. 2008 23:52)

svatá pravda,máte úplnou pravdu.Já tak ztratila 9 dní za kterých bych možná půjčku sehnala někde jinde,Jenže takhle mám čas pouze do čtvrtka a to snad nikdo takovej neexistuje,aby mi půjčil 50.000,-.Srdečně zdravím admina a myslím,že máme jasno,ne?

RE: lucka

(admin, 16. 12. 2008 23:38)

Reakce na pana Molského:
Pokud chudál smlouvá o poplatek a z 950 Kč postupně klesne až na 350 Kč, pak nemá žádná pravidla a žádný poplatek předem ve skutečnosti nepotřebuje. A když, tak možná na pokrytí své dovolené a dalších "katastrof" své rodiny. Jen může doufat, že ho všechny uvedené výmluvy skutečně nepostihnou. Docela si zahrává!
Jeho manželka by měla namísto psaní špatných pocitů z Lucčiných příspěvků chytit pana Molského pod krkem, a dát mu přes hubu za rouhání a vymlouvání se na rodinu. Jenže proč by to dělala, vždyť to přece slušně nese..
Fučík napsal: "Lidé bděte" a tady to platí dvojnásob! Jen doplním: Bděte a pečlivě čtěte! Takových Mollských, Molovských, Horských, Jandových a jim podobných, běhá po republice bohužel ještě dost a dost.

admin

RE: Dubai

(admin, 16. 12. 2008 23:09)

Pro Petru:
Doporučujeme obrátit se na právního zástupce.
admin

lucka

(helena, 16. 12. 2008 17:14)

ale kecá me psal zase že musí mit do soboty penize a když sem mu napsala že to nedám do kupy tak mi napsal a nedala by jste do kupy aspon polovinu??
už nechtel 950 ale jen 500 a pak už jen 350 a když sem mu napsala že bych to teda poslala a že mám v soběslavi na pošte příbuznou /čim sem jej asi zamotala/ už se neozval
že by chudák havaroval díky té mé příbuzné aby jej nevyhmátla??, :-))

P.Mollský

(Lucka, 16. 12. 2008 17:12)

JO,Helčo on má ještě daleko více jmen.Ne jenom tyhle dvě.Jakmile někde uvidím,že je to na poste restante je to tenhle grázl.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »