Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Pro Michala

(leoš, 5. 2. 2009 19:52)

Předčtěte si všechny články uvedené o Asterii,a posudte sám.
Takových tu už bylo!!!?

Asterie nebo paní černá

(Michal, 5. 2. 2009 17:38)

tak mě dnes kontaktovala P.Černá z ASTERIE,kancelář v JBC a daly jsme si schůzku zítra.chtěl jsem se zeptat jestly s ninebo s firmou má někdo zkušenost??
Nevím jestly pujde o podvod,chtějí poplatek 300 za administraci,ale mají svojí kancelář kde máme schůzku a chtějí veškerý smlouvy od půjčky a ůvěry co chci přefinancovat a ostatní dluhy co chci zaplatit.
proto mě to zarazilo že by konečně někdo seriozní???

!!!!!!!Svobodová!!!!!!!!!

(Kikina, 5. 2. 2009 14:19)

potrebuji pujcit urcitou hotovost a mam problem s poplatky predem. vsichni je vyzaduji, coz na jednu stranu chapu. vcera jsem dostala kontakt (svo.hana@seznam.cz) na pi.Svobodovou. nejdrive jsem si to zkoukla na techto strankach a tam se pani Svobodova objevila jak nesolidni (podvodnice). proto si na ni davejte pozor a neposilejte zadne penize dopredu. neda Vam ani tel. kontakt na sebe, aby jste se s ni domluvili a slibuje, ze Vam hotovost doveze osobne.prohodila jsem si s ni par mailu a uverila, ze to asi fakt tak bude a patri do skupiny podvodniku.

Prosím o radu

(katka, 5. 2. 2009 13:44)

Máte prosím někdo zkušenosti s fa.Colos Makler Reality,?
dělá prý oddlužení,děkuju za odpověd,Kata.

Birest

(pajinka, 5. 2. 2009 13:18)

Chtela jsem se zeptat zda nekdo nevi o firme Birest

Prosím o radu

(Renata, 5. 2. 2009 12:42)

Dobrý den,nevím jestli to patří sem ale mám dotaz,zda-li existuje nějaký rodinný finanční poradce který by poradil jak dál.Dostali jsme se do tíživé situace,kdy za chvíli nebudeme mít na splátky půjček,zatím to pachtíme jen tak tak,ale dlouho ta takhle nepůjde.Potřebovali bychom konsolidaci půjček,ale bohužel banky nám nedají nic.A nechceme nalítnout těmhle (ne)pújčujícím barbarům co nemají soudnost a okrádají chudé v tíživé situaci!
Má v dnešní době slušná rodina s dítětem právo na druhou šanci?

Podekovaní

(Stanina, 5. 2. 2009 9:49)

Zdravím Dnes jsem poprvé narazila na tyto seriozní stránky.Musím poděkovat p.adminovi a spol,kteří se snaží pomoct lidem v nouzi/ikdyž se do toho nedostali svou vinou/proti těm hyenám,který z toho těží.A p.Daně -bude to 2roky co jsem nalítla CFU,ale taky poprvé a naposled co jsem zaplatila poplatek. Budu doufat,že tady se někdo najde,kdo by mi pomohl

www.pujcim.snadno.eu

(miroslav, 5. 2. 2009 5:51)

Tak jsem si prosel www stranky dalsiho ,,investora'' v CR a musim se smat. Takto amatersky udelane www stranky jsem ve financnim podnikani jeste nevidel. Teda videl... u podvodniku z DV money. Panovi milionari bych poradil kontaktovat meho sestileteho syna a poprosit ho o lepsi www- od designu az po gramatiku...

Ale k veci- JE TO PODVOD!!!

1. Kdo by v dnesni dobe ve financni krizi pujcoval lidem bez proverovani registru, bez ruceni a HLAVNE bez prokazovani prijmu? Salvation army nebo Bohnice.

2. Proc si ,,investor'', ktery musi byt velmi bohaty, kdyz pujcuje DE FACTO vsem, nechava na svojich strankach reklamu na pujcky a hypoteky od konkurence?

3. Proc v rubrice kontakt chybi jakykoliv kontakt na ,,investora''? Nemam na mysli placenou linku, mam na mysli JMENO A PRIJMENI, ADRESU A TREBA EMAIL, TELEFONNI CISLO NEBO SKYPE. Mnoho zadatelu by se chtelo jen na neco zeptat a ne hned volat peratorce a zadat o pujcku.

Dalsi veci (neplacene www, placena linka...) zde resil admin, nebudu ho opakovat jako papousek.

Jen pro pobaveni- ve strance kontakt ,,investor'' nechal pekne velky kus mista, nez napsal, kolik stoji cena za hovor. A pochybuji, ze ta fotka v zahlavi je jeho- clovek, ktery ne svem webu neumi zverejnit svoje jmeno a prijmeni, pro me neni ,,investor'', ale PODVODNIK. Vezmete si z toho co chcete!!!

rada...nad...zlato

(FISCH, 5. 2. 2009 0:48)

Zdravím, dnes jsem byl na pracovním pohovoru obchodního zástupce pro zatím nejmenovanou nově vzniklou firmu poskytující nebankovní úvěry. Prozatím firma neposkytuje nebonkovní úvěry, ale nabírá zástupce, kteří by měli tuto funkci vykonávat. Při prostudování smluv a navštívení pár webových stránek mi došlo, že se asi jedná o vznik další podvodné firmy.
Důvody
1. Nultá splátka v hodnotě 6000kč ještě před schválením půjčky
2. jednatel společnosti neodpovídá jednateli, který je uveden v obchodním rejstříku a spousta dalších nejasností.

Tedy otázka, dá se nějako předejít či zamezit či ještě lépe prověřit tuto firmu a v případě potvrzení mé doměnky o vzniku další podvodné firmy zamezit jejímu působení? Bylo mi řečeno, že nás už je asi 30 na pozici zástupců, při okamžitém zisku 45% z 6000kč pro zástupce, si myslím, že tato splečnost bude zástupci hojně prezentována.

Pro Paju

(pajinka, 5. 2. 2009 0:43)

Napsala jsem vam na email,kam a co mate poslat!!Hlavne bezte na policii na hospodarskou kriminalku podat trestni oznameni na OZ

pro admina(dubai)

(paja, 5. 2. 2009 0:28)

prosím kam se obrátit na podání žaloby na dubai,děkuji pavlik02@seznam.cz

admin

(Michal, 4. 2. 2009 23:39)

ano máte pravdu,bohužel jsem to bral jak je to ve věčině příkladu ale zde je sazba jiná,neprošel jsem stánku až dolů kde to je uvedeno.omlouvám se za chybné info.

Pro Michala

(admin, 4. 2. 2009 23:18)

V tomto případě by nestála volajícího důvěřivce minuta 55, ale 95 Kč! - (viz náš příspěvek níže - z 23:08 hod.)

Většinou je tomu tak, jak uvádíte, tzn. poslední dvojčíslí = Kč, ale konkrétně u tohoto čísla je minuta bez pětikoruny 100 Kč!! Za 10 minut hovoru (slibů) nádherný výdělek!....

admin

RE: www.pujcim.snadno.eu

(admin, 4. 2. 2009 23:08)

Ještě jednou (NEJEN) pro Pajinku:
V žádném případě nedoporučujeme! Pán se na uvedených webových stránkách prezentuje jako soukromý (jistě tedy velmi bohatý) investor, který půjčuje peníze z vlastních zdrojů.

Neunikly nám však níže uvedené skutečnosti:
Za prvé má tento bohatý pán zapotřebí zřizovat si webovou stránku na serveru www.snadno.eu, to znamená, že nemá ani na vlastní doménu!
Za druhé má zapotřebí zobrazovat na tomto svém webu reklamy adfox, které mu vydělají cca max. do 200,-Kč měsíčně!
Za třetí jakožto bohatý člověk, který půjčuje peníze všem a na cokoliv (jak sám prezentuje), by jistě měl nejen na vlastní doménové jméno, ale i na kvalitní profesionální obsah! Pán je multimilionář a nemá pár tisícovek pro webmastera na výrobu kvalitních stránek? Podívejte se na jeho web na www.pujcim.snadno.eu a udělejte si obrázek sami! Nepřipomíná Vám to něco? Stránky tohoto typu (amatérsky vyrobené) měl i pan Slováček - prezentující se jako "firma" DV Money! A jak to dopadlo? Stačí pročíst starší příspěvky!
A za čtvrté: Pan "soukromý investor" má zapotřebí, aby mu zájemci o půjčku volali na placenou linku 900950555?
Pro informaci (nejen Pájince) uvedu, že hovor na tuto linku by Vás stál rovných 95 Kč každou započatou minutu! A to, že byste jistě volala hodně dlouho (aby pán na Vás vydělal co nejvíce), Vám naznačuje na svých stránkách větičkou: "Vyčkejte na spojení s operátorem, který se Vám bude věnovat".
Jelikož jde jednoznačně o podvod, pevně doufáme, že někoho nenapadne na uvedené číslo volat!

Mimochodem - pán nemá nejen na webové stránky, ale ani na češtináře, který by mu na tomto příšerném webu zkontroloval alespoň hrubky, kterých má jen v záložce "Kontakty" (i s menšími pravopisnými chybami) celkem 5!

admin

RE: www.pujcim.snadno.eu

(Michal, 4. 2. 2009 22:40)

souhlasím s adminem,koukal jsem na jejich stránky a mají tak kontakt který začíná 900 ,,, ,55 což poslední dvou číslý je kolik zaplatíte za minutu,takže si svámy budou povídat a za 10 min,mají vyděláno 550kč,pochybuji že Vám poskytnou pujčku

Pro Admina

(pajinka, 4. 2. 2009 22:38)

Moc děkuji,myslela jsem si,že je to podvod

RE: www.pujcim.snadno.eu

(admin, 4. 2. 2009 22:31)

Pro Pajinku:
V žádném případě nedoporučujeme!
admin

RE:RUDA

(Michal, 4. 2. 2009 22:30)

ja mam jen s tou první,pry jen stačí 2 doklady a adresu v Čr
a dostanu pujčku,prý je tam anipulační poplatek 650,ale dál jsem se o to nezajímal,myslím že tady někdo už o tm psal,že s nim má špatné zkušenosti

www.pujcim.snadno.eu

(pajinka, 4. 2. 2009 22:28)

Ma nekdo zkusenost s touhle pujckou?/www.pujcim.snadno.eu

má někdo

(ruda, 4. 2. 2009 22:01)

Zkušenost s těmito emailovými adresami?nebankovni2@seznam.cz,Nabízí 100-500tis.polp.650kč.další.seto.o@seznam.cz-20tis-1mil.komukoliv,další.mdobrá@volny.cz,všeho druhu poplatek 1000kč.další martin.sedlák@seznam.cz-250tis.bez ručení.další-valentyn.martin@seznam.cz-popl.2tis.poté zašle až 500tis na 20let.Ze svých zdrojů.díky za info.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »