Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Pro Josefa

(admin, 1. 4. 2009 23:19)

RE: RR Finance +
RE: Pro pí.Kolářovou - RR Finance

Vážený pane Josefe, ve svém příspěvku uvádíte, že jste zjistil....
Netuším, jakými myšlenkovými pochody jste dospěl ke zjištění, že pan Richard Kos je nepodnikatel. Ujišťuji Vás, že průměrný uživatel internetu při otevření registu ARES na stránkách Ministerstva financí ČR velice snadno objeví, že pan Kos JE podnikatel s řádně přiděleným IČ. Jak jste dospěl k tvrzení, že se jedná o fyzickou osobu nepodnikatele je opravdu záhadou. Nepodnikatelem je každý občan ČR, který nevlastní živnostenské oprávnění. Pan Richard Kos byl samozřejmě námi prověřen a vlastní ŽL na zprostředkování obchodu a služeb.
Taktéž jako podnikatel má řádně zaregistrovánu doménu rrfinance.cz. Je tedy logické, že pod tímto názvem i vystupuje a není jeho povinností (jakožto fyzické osoby podnikatele) zakládat právnický subjekt pod shodným jménem. Doporučuji Vám prostudovat Živnostenský zákon.
Navíc pokud vím, pan Kos uvedl ve své nabídce na našich stránkách řádně i celé své jméno.
Pro vaši informaci uvedu, že ve Vámi zmíněném Obchodním rejstříku jsou pouze subjekty právnické, nikoli fyzické. Tuto informaci jsme navíc již na našich stránkách několikrát uváděli! Pokud chcete vyhledat jakoukoli fyzickou osobu podnikatele, nemůžete hledat v OR, ale právě v ARESu!
Dále se podivujete nad tím, že na konkrétních inzertních stránkách nabízí k prodeji směnku.
I tuto informaci jste dobře "vyšpiónil", ale detektiv jste špatný...., protože ani s touto informací neumíte správně naložit.
Pokud je předmětem podnikání pana Kose zprostředkovávání úvěrů, je více než pravděpodobné, že se s obchodovatelnými papíry (směnkami) při své práci setkává. Navíc, pokud si důkladně přečtete text inzerátu, pak zjistíte, že za prvé je směnka vázana na smlouvu o půjčce (tedy obor jeho podnikání) a za druhé je zmíněna smlouva o půjčce, nikoli smlouva o úvěru! Rozdíl Vám zde popisovat nebudeme, jako "špión" si jistě poradíte.
V další větě se podivujete proč osoba podnikající v oblasti financí poptává možnost úvěru na směnku. Domníváme se, že tento postup není v rozporu s platnými zákony ČR, navíc se jedná o jeden z možných finančních zdrojů zprostředkovatele půjček a vzhledem k požadované maximální výši úvěru byl dokonce účelem získat seriózního soukromého investora. Při vyšších částkách by se mohlo jednat o čistě spekulativní obchod (podvod).
O zavedení administrativního poplatku ve výši 200 Kč informoval pan Kos pochopitelně i nás a s uvedenými důvody pro jeho zavedení nelze než souhlasit.

Rád bych Vás upozornil, že Vaše příspěvky, které jsou sestaveny ze zkreslených informací, jsou pro ostatní návštěvníky zavádějící a dle našeho názoru zbytečné (tyto informace jste si mohl na internetu prověřit sám bez našeho přispění). V budoucnu se nebudeme dalšími takovými příspěvky zabývat. Doporučuji Vaši aktivitu zaměřit na skutečné podvodníky a ne na firmy či fyzické osoby podnikatele, kteří byli námi řádně prověřeny!

Čas strávený nad podobnými příspěvky typu "zjistil jsem něco, ale nevím vlastně co...", je zbytečný.
Autoři podobných příspěvků budou napříště blokováni a každý takový příspěvek bude odstraněn.

admin

JarmilaNejedl@seznam.cz

(jarka, 1. 4. 2009 23:18)

nemáte někdo prosím zkušenosti s touto paní? slíbila půjčku vybrala poplatek 1500 a už se neozvala..dnes už vím že nikomu nezaplatím ani korunu.Vposlední době jsem naletěla této dámě i když si myslím že její pravé jméno bude určitě jiné a potom také na pana FUJDLA ze Znojma..ten je ještě pak pěkně vulgární když mu napíšete jakou má vizitku na těchto stránkách..lidi pozor a prosím jestli někdo něco ví o té Nejedlé dejte mi vědět..jarka.richterova@seznam.cz

Prosím o pomoc

(Růžena, 1. 4. 2009 23:16)

Prosim znáte někdo pana Bednaříka?Má pracovat pro soukromého investora ze Švédska.Vybírá poplatek předem a peníze by měl přivést osobně s notářem.Můžete mi někdo poradit jestli ho znáte nebo s ním máte nějaké zkušenosti.Zatím děkuji

NEMÁM SLOV

(hedvika, 1. 4. 2009 22:50)

Lidi je to možný co se děje?Jak si to ty zmetkové mohou dovolit,copak to není ověřený?každej jen bere peníze a nikdo nic nevidí.jo tak se vydělávají peníze.jsou to pěkný zmetkové.proc to nepošlete do nějakého poradu v televizi?určitě se přihlásí hodně lidí a třeba se začne něco dít.tohle nejde.cpát takovým K...ÁM peníze aby z lidí dělali volové!!!!

Marcel

(pro Jiři, 1. 4. 2009 22:46)

Kolik Vás tam bude a máš to ověřené že to školeni tam maji ?

Zná někdo tuhle firmu?

(pajinka, 1. 4. 2009 22:46)

Zná nekdo D.V.A. financ Group
Děkuji za jakékoliv odpovědi

No, uvidíme

(company-management.eu, 1. 4. 2009 22:42)

Tak jsem se podíval na novou hvězdu na trhu nebankovních možností, kontakt je pouze mail, nabídka investic a následného splácení formou ŽP, sídlo firmy, bližší údaje apod. chybí...to jsem zvědav kolik lidí si nakoupí akcie...

Myslím že starý dobrý finanční trh v ČR tohle nedostihne:-))

Raif Money Group

(Kája, 1. 4. 2009 21:06)

Napište,kdo jste nalítli této společnosti,jsou velice neseriozní,tahají z lidí peníze,poplatek 300,nebo 1500 v případě,že Vám půjčku nevyřídí máte smůlu,peníze už neuvidíte,dejte si pozor,parazitují na Vás s tím,že prý mají v nabídce velice mnoho produktů,ale zkutek utek.

kaaya, 01. 04. 2009 16:54)

(Lauer, 1. 4. 2009 21:03)

Dobrý den,ozvěte se mi na 608247271,možná bych uměl pomoci.
Lauer

pro Petra

(Aja, 1. 4. 2009 20:46)

zdravím na tomto odkazu se dozvíš co ta nová společnost bude nabízet sice dnes měla již fungovat,ale ještě nemají dokončenou licenci od ČNB,ale ta je prý těsně před dokončením
http://company-management.eu/nabidka/

company-management.eu

(Petr, 1. 4. 2009 20:23)

Tak a je to tady. Dnes je 1.4.2009 a na trh vstoupila tato společnost. Nedávno byl velký boom s předregistracema. Na hyperinzerci.cz byla záplava inzerátů... Jsem opravdu zvědavý, co z toho vyleze? Má už někdo nějaké postřehy??

vzkaz pro Jiřího

(Jana, 1. 4. 2009 20:22)

Dobrý večer,také jsem naletěla,můžete pak zdělit jak školení dopadlo,mám malé mimino,takže nemůžu,děkuji

PRO ZASMÁNÍ!!!!!!

(JANA, 1. 4. 2009 20:04)

koukala jsem paní KAMČO a vážně jsem žasla!!!!to snad není možný!!!!kopíruji sem ať se pobaví i ostatní!!!!


Úvod...Vážení klienti jsme soukromy investoři a nabízíme vám novou a provšechny dostupnou pujčku ,pomocí sms ,o pujčku si zažádate odeslaním sms ve tvaru DEJ pujcka na číslo 9079979
Po odeslání teto sms vas bude kontaktovat naš operator a vše svami zdarma vyřídí naše pujčka má 99.9% pruchodnost.

Sms slouží jako registrace do našeho systemu a operator bude volat na číslo sktereho byla odeslana registrační sms ,o pujčku lze žadat pouze pomocí reg.sms.
cena sms 79kč.Další poplatky se nevyžadujou a dalši kroky k vyřízení pujčky je scela zdarma,příchozi hovory od operatora jsou zdarma . < a target= blank href= * http//www.banan.cz/*>

vyše pujčky od 10000kč. aš 750000kč.
splatky si určíte sami .
uroky jsou 25% s pujčené částky, příklad.pujčítesi 10000kč. vrátíte 12500kč.

pokud máte zajem o půjčku nevahejte a odešlete reg.sms a ozbytek se postará naš operator ktery vás zdarma kontaktuje a vše svami vyřídí zdarma

Cashpro

(Jiří, 1. 4. 2009 19:40)

Dobrý den, kdo si chce vše vyříkat s firmou CASHPRO a dostat peníze možným způsobem zpět.V Olomouci se kona školení,bude tam jednatel a investor.Sraz v sobotu v 09:30 před hotelem sigma.

pro Kamcu

(Mirek, Usti nad Labem, 1. 4. 2009 17:50)

Souhlasim s Vami. Jeste je moznost, ze za touto nabidkou je dvojice Holy- Hola. Je to stejna nabidka, jen na doklad, v kazdem pripade schvaleni, poplatek poslat pres poste- restante. Potom tahani za nos, jak jsou na ceste. Jednou havarovali, druhy den byli v nemocnici, potom jim zemrela teta v Nemecku... Jsou to lhari. Uz moc casu jim nezbyva, tak je nechte, at si uziji penize, co si nakradli.

Všichni se koukněte

(Kamča, 1. 4. 2009 17:49)

Zde zasílám internetovou adresu k nahlídnutí,dnes mi ji jakýsi pán poslal na inzerát,prý půjčují všem a více info o úvěru naleznu na těchto stránkách,ha ha vtipné, text samá hrubka takže o vzdělaném člověku se zrovna mluvit nedá a nic co by všichni co shánějí úvěr potřebovaly vědět tam stejně nenajdete,opravdu se koukněte je to pro smích.Soukromí investoři prý :-)
www.smspujcka.websnadno.cz

HaveThe Money

(Kamča, 1. 4. 2009 17:44)

Pod tímto názvem se ukrývá určitě opět jen již zde několikrát zmiňovaná paní Sobodová alias Robert Filo kterému se posílají platby do předu jakožto jejímu kolegovy.Předtím vystupovala po firmou Live Money,tak pozor už jsem na různých inzercích na ni narazila už i pod dalšími podobnými názvy a jinými maily.Ale popis o úvěru je vždy stejný,chce jen data z OP a částku o kterou žádáte,do 60minut vám ji jako schválí a pak vám napíše aby jste do 24hodin zaplatily poplatek který je různý podle výše úvěru,poplatek chce vždy zaplatit přes poštovní službu poste restante,pak vám napíše že jakmile poplatek dorazí přijede k vám ihned s penězi,nás tahala za nos do poslední chvilky,dokonce tvrdila že už je na cestě, ale jede nějak dlouho z Prahy (už je na cestě 3týdny a ještě nedorazila :-) )tak si usuďte sami.

abcpůjčky

(Jirka, 1. 4. 2009 17:29)

Doporučuji, pozor na Alenu Brenskou, údajně z Dolních Počernic PH východ. Vše vypadá velice věrohodně, než si chcete ověřit jí inzerované IČO. V žádném kontrolním registru ho nenajdete-neexistuje. Investor-pan Ivan Navrátil. Pochopitelně, platba 2.490 do -předu a na účet. Jí nikdy neuvidíte,prý dá investorovi pokyn a on se s vámi spojí.. Investor prý za vámi přijede a předá peníze, ale až prý příjdou peníze na účet.
Její e-amil: abcpujcky@centrum.cz Vyhodnoťte si tuto informaci sami.

Ručení družstevním bytem??

(kaaya, 1. 4. 2009 16:54)

Zdravím, máte někdo zkušenost, kde by se dal sehnat úvěr a ručit družstevním bytem (se splacenou anuitou, družstvo čeká na rekonstrukci a pak se bude převádět do OV)???? Díky

ocf = msc

(boban, 1. 4. 2009 16:48)

tak jsem na to asi přišel, protože asi stejná paní Rezková z OCF se nyní představuje pod firmou Money Service Corporation.....právě se pokoušela ulovit mého kámoše v Kaplici na českokrumlovsku......


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »