Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

pro Radka / Kolčavová

(Nika, 20. 3. 2009 20:59)

Dobrý večer Radku, taky jsem s ní mluvila. Chtěla poplatek 2.650,- Kč, když jsem se snažila s ní domluvit, že jí ty peníze přivezu k advokátovi (říkala,že je to pro něj) přímo do Jihlavy odkud prý je, tak už se neozvala. Přišlo mně líto vyhodit tak velkou částku oknem.
Pokud chcete, tak Vám mohu přeposlat komunikaci s ní.
Nika

dotaz

(radek, 20. 3. 2009 20:13)

dobrý den znáte prosím někdo soukromou investorku paní Kolčavovou vystupujena e-mail pujcuji@seznam.cz děkuji za informace

Cashpro - podvod

(cashposkozeni@seznam.cz Petr, 20. 3. 2009 15:42)

odpovded pro uživatele "Klatu", příspěvek vložen 19. 03. 2009 23:45.

Ve věci Vám sděluji:

1:) výpovědi poškozených jsou odesílány vyšetřujícím orgánům do Prahy, zde jsou evidovány a shromažďovány.
2:) Jsem v kontaktu s PČR z různých oblastí ČR, kteří mne žádají o informace resp. popis mé zkušenosti s firmou Cashpro. Někteří kriminalisté, kteří přijali trestní oznámení od občanů postupují spis do Prahy, někteří zvažují vlastní vyšetřování.
3:) Vždy je rozhodující, jak je trestní oznámení podáno a v čem konkrétně občan spatřuje nezákonné jednání proti vlastní osobě!
4:) Většina kriminalistů se domnívá, že se s nejvyšší pravděpodobností JEDNÁ o podvod a další nezákonné jednání, což ovšem prokáže až vyšetřování PČR.
5:) Nutno ovšem podotknout, že o tom, zda je jednání firmy Cashpro a jejich obchodních zástupců nezákonné, tedy trestné rozhodne Policie ČR.
6:) Můj advokát se podle svého právního názoru dmonívá, že se rozhodně jedná o trestnou činnost a to v několika oblastech trestního práva, kdy tuto věc konzultoval s Policií. Zá zcela zásadní považuje jednání pověřených obchodních zástupců firmy cashpro, kteří uvádí občany při podpisu smlouvy v omyl. V podstatě ale, pakliže vychází ze své právní praxe, nepovažuje tuto causu za nějak vyjímečnou - jednoduše řečeno: vždy budou podvodníci a vždy důvěřivci, kteří na svoji důvěru doplatí.
7:) Dle názoru vysokého policejního komisaře se Policie musí věcí zabývat a všem, kteří podají trestní oznámení musí odpovědět v zákonné lhůtě a to písemně, zda se v souvislosti s jejich trestním oznámením jedná o podvod - tedy tr. čin - či nikoli.
8:) V podnělí 20.3.09 předávám celkový spis o této cause na Policejní ředitelství PČR, ve spise budou zahrnuty všechny skutečnosti, dosud známé o aktivitách firmy Cashpro. Spis po dohodě s Policií předám i jiným vládním organizacím, která hájí dotčená práva občanů. O vyhodnocení tohoto materiálu Policií ČR Vás budu informovat!

V případě jakýchkoli dotazů, nebo pokud budete mít zájem přidat Vaši celkovou zkušenost s firmou Cashrpo do zmíněného spisu, nás neprodleně kontaktujte na emailu: cashposkozeni@seznam.cz

RE: Pro Admina

(admin, 20. 3. 2009 13:24)

Pro Janu D. :

Pročtěte prosíme naše příspěvky (v této záložce) ze dne 19.3.09 (00:11 hod.), dále ze dne 12.3.09 (15:07 hod.) atd.
Jen pro info uvedeme, že firma s Vámi uvedeným názvem (s oprávněním podnikat v ČR) neexistuje! Dále email, který uvádíte, je tzv. freemail. Obrázek o takové "firmě" si udělejte sama.

admin

RE: pro admina

(admin, 20. 3. 2009 12:01)

Pro Hanku :

Netuším proč se Vám zobrazuje Vámi uvedené okno s vyhledáváním na webu.
Doporučujeme internetový prohlížeč Firefox. Zdarma jej můžete stáhnout zde:
http://www.mozilla-europe.org/cs/firefox/
admin

pro admina

(Hanka, 20. 3. 2009 11:29)

Mám otázku, když si chci vyhledat nějaké jméno a zmáčknu F3 vyskočí mi tabulka: HLEDAT NA WEBU, je možné to nějak vypnout? Díky Hanka

Pro Admina

(Jana D., 20. 3. 2009 11:16)

Chtěla bych Vás tímto poprosit o prověření spol Royal Financials..Obchodní zástupce se jmenuje Tracy Wallis a dnes mi od nich přišel email s nabídkou,že poskytujou půjčky.Pokud je někdo znáte,napište mi nějaké info. co jsou vůbec zač.Jejich email je adamsfinanceloaninc@gmail.com.Předem děkuji

Oddlužení nebo zadlužení?

(Eva, 20. 3. 2009 11:04)

Lidičky neblněte,dávejte si velký pozor u koho si půjčku berete abyste nemuseli dopadnout jak já a nemuseli se o sebe bát!I já jsem si vzala půjčku na oddlužení u paní Horňáčkové z Olomouce,zařídila mi investora,který mě sice oddlužil na 5měsícu,ale také pořádně zadlužil!Musela jsem dát byt do zajišťovacího převodu vůbec jsem nevěděla co takový zajišťovací převod obnáší horší věc jsem snad nezažila.Paní H.jsem dala dopředu 30tis.,protože mi řekla že zadarmo dělat nebude a slíbila mi do měsíce vyřídit hypotéku.Doposud nic nemám.Mezitím jsem strávila víc jak měsíc v nemocnici,protože jsem z těch nervů předčasně porodila a pak byly vánoce takže jsem nemohla nic vyřídit.Po vánocích jsem obvolala spoustu inzerátů,ale nenašla jsem nikoho kdo by mi pomohl vyřešit můj problém i když jsem mohla doložit příjem.Bohužel jsem v registrech.Takže jestli si myslíte že dostanete půjčku bez příjmu a zástavy tak se mýlíte je to jen pohádka.Nyní jsem přišla o svůj byt a mám strach o svou rodinu.I když se snažím s investorem komunikovat nemůžu se mu dovolat.Jen mi volá nějaký pán z Olomouce že mě příjde vystěhovat na ulici i s 5měsíčním synkem.Půjčka byla 800tis. a byt má hodnotu 1500000kč.takže mě chcou připravit o dalších 700tis. a myslím si že nebudu jediná!Už nemám nic a jsem na samém dnu propasti a nevím jak dál.Jediné co mě drží nad vodou je můj syn.Prosím jestli má někdo zkušenost s firmou FINPOL s.r.o. z Olomouce a paní Horňáčkovou také z Olomouce budu vděčná za každé info.Děkuji předem.Psát můžete na e-mail 2vendys@seznam.cz

Administrátorům

(R.helca, 20. 3. 2009 10:43)

Dnes mi dcera zavolala,že si chce vzít půjčku od firmy CashPro.Je na mateřské a banka ji nechtěla půjčku vyřídit.Jaké bylo mé zděšení,když jsem si na této stránce přečetla o firmě.Děkuji moc pracovníkům těchto stránek za upozorňování na nesolidní firmy.Mohla jsem takto včas varovat.

Pro Janu D.

(Zuzka, 20. 3. 2009 10:29)

A vy tomu věříte že vám ten poplatek 1000 Kč vrátí? Tak hodně štěstí. Vsadím boty že nevrátí! Takových už tu bylo! Schválně sem napište. Jsem teda fakt zvědavá! :-)

Pro Myšku z 19.03. 17.19

(Jana D,, 20. 3. 2009 9:12)

Kontaktovala jsem paní Moniku Dobrou a ona chce poplatek 1000 kč předem a pokud neprojdu,tak mi ho prej vrátí zpět. jsi ten. Vy jste ten poplatek taky platíla??Díky za odpověď.Jana D.P:S:Můžete mi klidně napsat na můj email. kecamorka@gmail.com Díky moc

CashPro

(klatu, 19. 3. 2009 23:45)

Jsem jednou z podvedených firmou CashPro,před 2 dny jsem podala trestní oznámení na Policii ČR,jak zde někteří uživatelé doporučují,náčelník pol.oddělení mi při mé návštěvě potvrdil,že se oznámení poškozených shromažďují na Policii ČR - Praha,Černý most.Dnes mi z Policie volali,že věc,na kterou jsem podala tr.oznámení není trestná,neboť se jedná o zprostředkovatelskou smlouvu prostřednictvím třetí osoby.Mám se prý zastavit.Co si o tom myslíte?Zvláště bych se chtěla zeptat uživatele Petra,jaký má na věc názor jeho právník?

Pro Petr+Karel: SOLUS

(Josef, 19. 3. 2009 22:09)

Zdravim,
pres clena SOLUS, ktery sam do spolecne databaze nejaky negativni zaznam o vas vlozil, mate po uhrazeni skutecne moznost pozadat o vymaz - je potreba ale vse uhradit a samozrejme s tim musi dotycna spolecnost, ktera o vas osobne tento zaznam do DB vlozila, souhlasit (tzn. uhrazenim a pozadanim nemate 100% garanci vymazu, ale pokud to bylo jedno pochybeni za mnoho let mate dost vysokou sanci ze sam dotycny clen SOLUSu tento zaznam zneplatni - znepristupni ostatnim, tzn. jakoby vymaze). Jinak plati co pise Karel, zaznamy tam zustavaji automaticky (podobne jako smlouvy v BRKI a NRKI) po dobu par let nez dojde k automatickemu vymazu po uplynuti stanovene doby od uhrazeni zavazku (nikoli od vzniku splatneho zavazku!).

5Help

(Jana, 19. 3. 2009 21:51)

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost s touto společností? Tato společnost nabízí vyplacení exekucí oproti zástavě, následně vyřízení hypotéky, kterou se závazek vyrovná. Tohle alespoň slibují! Prosím pište. Děkuji.

Money service corporation a.s.

(autorka, 19. 3. 2009 20:02)

Dobrý den,
měly jsme schůzku s paní Podrážkovou z Brna,která nám nabídla půjčku s vkladem 6000 Kč.Máme zájem o 100000..je to na 62 měsíců se splatkou něco kolem 2000.Je to společnost MSC(Money service corporation),která sídlí stejně jako podvodná firma OCF s.r.o(Olomouc, Holice, Hamerská 136/42),což nás zarazilo.Zatím jsme žádné peníze paní nedavaly,jen si vzala me inicialy,r.č.atd a během prý šesti minut nám dojde sms s vyjadřením.Opravdu sms došla jak na můj,tak jeji telefon s výsledkem schválení.Tak jsme se domluvily,že během týdne peníze seženeme a dokončíme smlouvu.Jelikož jsem taky měla tu čest s Dubai Invest..kde jsem taky si potřebné informace dřív zjištovala na internetu,než jsem dala nekomu peníze,tak i v tomto případě chci něco zjistit,ale boužel nemají ani web a nikdo nic o nich neví a nic nepíše.Na webu ARES je najdu,ale stejna adresa jak OCF,jak už jsem psala.Tak nevím...Mohl by někdo poradit??Má někdo zkušenost s touto společností??napište prosím

lonelylia@centrum.cz

Pro Petra - výmaz SOLUS

(Karel, 19. 3. 2009 19:53)

Petře, tvé pochyby o podvodu jsou namístě. Josef asi nemá úplně přesné info. Podívej se např. na http://www.solus.cz/files/File/TZ_15092006_trestni_oznameni.htm a hned bude vědět na čem si. Kamarád ať nic neplatí, akorát by naletěl. Na http://www.solus.cz/?menu=10 je také tato informace
Všechny své závazky po splatnosti jsem vyrovnal/a, proč jsem ve společné databázi sdružení SOLUS stále evidován/a?
Vaše osobní údaje, včetně informace o úhradě dlužné částky po splatnosti, kvůli které jste byl/a do společné databáze sdružení SOLUS zařazen/a, jsou ve společné databázi sdružení SOLUS uchovávány po dobu tří let (v rozsahu uděleného souhlasu). Po uplynutí této lhůty je záznam o Vás ze společné databáze sdružení SOLUS automaticky vymazán.

Pro Petronelu

(Jindra, 19. 3. 2009 18:20)

Omlouvám se opravuji email jsem debil bob3s@seznam .cz

Pro Petronelu

(Jindra, 19. 3. 2009 18:00)

Díky moc za odpověd.Já se právě v tomhle moc nevyznám a nechci nalítnout a přijít o to co ani nemám.Mohla byste se prosím ozvat na e-mail BOB3S@seznam.cz?Možná mluvíme o stejné paní,ale nechci tady zatím jmenovat,abych někoho zbytečně nepoškodil.Děkuji

pro Jindru

(Mirek, Usti nad Labem, 19. 3. 2009 17:22)

Prijde na to...

Smenka musi byt presne definovana ve smlouve o smence. Mam na mysli predevsim, za jakych okolnosti a KDY nabyva smenka platnosti. Smenka muze nabyvat platnosti dnem podpisu nebo dnem prijeti penez na Vas bankovni ucet. V prvnim pripade je nejlepsi podepisovat smenku u notare oproti notarskemu zapisu a oproti vyplate penez. Ve druhem pripade je mozne zaslat vypsanou a podepsanou smenku postou, protoze nabyva platnosti az dnem prijeti penez na Vas bankovni ucet.

Mimochodem otazka: Kdo komu vystavuje smenku??? Ja se TROSICKU ve financich vyznam a dle meho smenku vystavuje dluznik veriteli. Vyjimkou svou bianco smenky, kterymi rucite u financnich spolecnosti na pujcku.

pomoc

(myška, 19. 3. 2009 17:19)

zdravím Vás lidi, konečně jsem našla někoho, kdo fakt pomáhá a ne jen blbě kecá !!!!!! Jestli chcete opravdu vyřídit půjčku napište si na mdobra@volny.cz Paní Dobrá je fakt ženská činu, trvalo to sice víc jak měsíc, ale peníze jsem dostala. Normálně se mnou komunikuje a reaguje nAa všechny meily, telefony atd. Podepisuje se u nich směnka a smlouva, ale jestli jste takový blbý klienti jako já, tak asi nemůžeme čekat nic jinýho. Snad jsem aspoň trochu pomohla, tak lidičky doufám, že se i Vy brzo vyhrabete ze sr.... tak, jako já.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »