Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

sany

(pro jindru, 27. 3. 2009 19:38)

to nám došlo taky a pak ještě další dopisy a ještě pojistka axa a tu zaplatit a poslat jim zpět atd..... a furt jen posílaj a nic.Dopisů jako blázen posílaj a many many nikde.

pro Jindru

(klatu, 27. 3. 2009 19:37)

Pokud jste opravdu ještě nic nepodepsal,buďte rád.Přečtěte si tady pár příspěvků,kde se vyskytuje slovo cashpro a sám dojdete k závěru,že nad vámi stál tentokrát anděl strážný a nejlepší bude se na to vykašlat.

Cashpro

(Jindra, 27. 3. 2009 19:29)

Ahojte lidi taky jsem jeden z tech co naletěli,dnes mi domů přišel dopis,na omakání zřejmě s kreditní kartou,poradíte mi někdo co teď dělat?ještě jsem ho neotevřel a po tom co tu čtu tak ani neotevřu.Nepodepsal jsem ještě ani žádnou smlouvu o pojištění ani o úvěru,to mi prej pošlou abych to zpět odeslal podepsané a pak prej oni pošlou do 7-10 dnů peníze na účet,co dááál,poraďte

pro p.drahomiru

(sany, 27. 3. 2009 19:25)

Já take nevěřím cizim lidem,ale pokud je to opravdu tak jak píšete,že to ma v rukach komisař z olomouce tedy předal to pan neznámí,tak to bych se rada připojila.Snad když by nas bylo vic by s tím opravdu začli co nejdříve něco dělat.Když už fungují tak dlouho a tyto stranky jsou zrovna pod názvem cashpro dalo by se také spekulovat,že v tom maji prsty oni a baví se na naš učet jak si tu každý stěžuje.No uvidíme.V dnešní době se nedá věřit ničemu.

prosim o prověřeni

(chose, 27. 3. 2009 19:23)

firma se jmenuje CYRUSS-CAPITAL dal jsem jim 1 splatku 7000,- a do dnes jsem nevidel z uveru ani korunu je to 14 dni co jsem s nimi mluvil na email KADLEC200@seznam.cz se jiz neda psat je zrusen a tel.c.776628497 je vypnute muzete pomoct predem dekuji.

Raif Money Group s.r.o.

(Jozef, 27. 3. 2009 19:02)

Prosím,poraďte mi co zmůžu s touto společností,která ode mě vybrala poplatek 1500 korun,slibovanou půjčku nevyřídila,všechny spory jsou přes rozhodčí arbitr,nedoporučuji a podrobně vždy prostudujte smlouvu,ikdyž budete ve finanční tísni,protože poplatek je nevratný ( nikdy !!! ),jejich obchodní zástupci se chovají jako hyeny a supy,když od člověka na ruku vybírají poplatek.napište někdo zkušenosti s touto podvodnou společností a varujte ostatní před nimi.

Cashpro

(Jana, 27. 3. 2009 18:32)

Dobrý večer,taky jsem dnes zaplatila 7990,- a pak si na internetu vyjela že jsou podvodníci,Je mi stoho na zvracení,mám tři děti a vidí doma malý mimino a mají žaludek oškubat ty co to nejmíň potřebují!!!!Kam ten svět spěje,je to hyjenysmus!!!!!!

Pro Sany

(Drahomíra, 27. 3. 2009 17:57)

Dobrý den,taky jsem jednou z podvedených obchodním zástupcem CASHPRO.Napsala jsem email na cashposkozeni@seznam.cz a sdělila své údaje.Tyto údaje určitý pan P.B.sdělil komisaři v Olomouci.Takže se již něco děje,ale určitě je to zdlouhavý proces.Pokud jste se na email neozvala zkuste to,dostanete info co a jak.Já věřím že se to podaří,není možné aby byla taková nespravedlivost,horší je že jsem přestala věřit cizím lidem

dělejte s nim něco

(sany, 27. 3. 2009 17:31)

To je sice hezký že si tady všichni stěžujeme na tuto firmu cashpro,ale co takle s tim začít něco dělat.Takovi odkazi běžte na policii nebo podejte na ně žalobu to nikomu nepomůže a myslite že oni s tim něco udělaji???!!!!!!Já myslim že ne.Jjinak už by je davno pochytali nebo ukončili ty jejich hnusný podvody.Každej tady píšeme i ja si tady chodim pro radu a stěžovat si a napsat,ale furt to k ničemu nevede.Kdyby to byla opravdu taková svinárna,tak se už dávno někdo s tim něco dělá třeba ta naše policie nebo žalobci u kterých jsou podány žalobi na tuto firmu,ale jak to tady čtu tak furt stejný.Kdybych měla možnost mela nějaké vyšší postavení tak s tím něco začnu dělat.Vyždímali mě z peněz,žalobu jsem podala a byla i na policii a myslite že se něco bude dit.Řeknou vám vše je sepsáno a bude se čekat co se bude dit.Dovoláme se spravedlnosti no nevím čekám už pěkně dlouho a futr nic.Pořád dál vykonávají ti zloději svou činnost a nikdo s tím nic nedělá.Tak k čemu to všechno je.Sama se spravedlnosti nedovolám.

Prosba o radu

(Jirka Pardubice, 27. 3. 2009 16:25)

dobrý den ,chci se Vás zeptat na p.Dospíšilovou , údajně z Brna , mám sní sjednanou schůzku v Praze ohledně půjčky ve výši 100.000,-, ale žádá po mě poplatek ve výši 3.100,-při podpisu smlouv. Neznáte Žádám Vás o prověření této dámy p.Dospíšilovou a tel. na ni je 606207320 předem děkuji za informace. Můžete mě informovat také na e-mail:NikeJa@seznam.cz

pro paní moniku!!!!

(hanka, 27. 3. 2009 14:21)

PANÍ MONIKO,MĚLA JSTE SI PŘEČÍST CELOU SMLOUVU!!!PENÍZE DOSTANETE,ALE PO ČÁSTKÁCH.BUDOU VÁM JE VYPLÁCET 2 ROKY.NEJDŘÍVE VÁM PŘÍJDE 900Kč,DALŠÍ MĚSÍC 1500Kč.JE TO PODVOD VŮČI LIDEM.ALE VE SMLOUVĚ JE TO NAPSANÉ.

CASHPRO

(Monika, 27. 3. 2009 12:51)

Složila jsem zálohu v částce 7990,- před dvoumi dny a teď čtu toto.... jsem vyděšená...

Náklady řízení.....

(honza, 27. 3. 2009 7:34)

Milý admine,advokáti jsou dnes kasta-za tisícikorunovou pokutu jsem zaplatil 7800 advokátovi,náklady řízení 6500,a protože jsem nevěděl že i když jsem to zaplatil údajně to měl už exekutor,další poplatky-6000 exekučni zastoupení u soudu,exekuce 12000,kč.Tedy:dlužil jsem tisícovku ve finále dohromady zaplatil 32.300 poplatky.At žijí advokáti a nejvetší svoloč a zloději ve službách státu exekutoři.

Pro uživatele Stachanator

(admin, 27. 3. 2009 0:24)

V tuto chvíli (noční hodinu) Vám jen napíši, že už samotné částky, které uvádíte, jsou dle mého soukromého názoru doslova nesmyslné. Náklady řízení a ZVLÁŠŤ náklady advokátky? Jsem opravdu zvědav, co Vám na to řekne právník.
I v případě, že byste musel jimi požadovanou pokutu zaplatit, určitě bych poté doporučoval podat žalobu pro neoprávněné obohacování. Trvám na skutečnosti, že smlouva o pojištění je smluvní vztah mezi vámi a pojišťovnou. Zprostředkovatel Vás nemůže ŽÁDNOU smlouvou zbavit práv nakládat se smluvním vztahem mezi Vámi a pojišťovnou dle vašeho uvážení a Vašich potřeb a to kdykoli v průběhu trvání smlouvy.
Tudíž je logicky JAKÁKOLIV smlouva mezi vámi a ČFU neplatná! Nebo minimálně tato konkrétní pasáž!
I v případě neoprávněného naúčtování desetitisícových faktur např. operátorem, musí klient částku uhradit. (Mluvím z praxe!) To ale neznamená, že to takto dotyčný klient nechá a s penězi se rozloučí. Operátora žaluje a neoprávněně naúčtované a vymožené peníze vysoudí zpět. (Opět z praxe jednoho kolegy).
admin

Asterie

(Petr, 27. 3. 2009 0:14)

Dobry den pred dvema dny jsem podepsal smlouvu na oddluzeni s firmou asterie ale bohuzel jsem se docetl ze to jsou podvodnici prosim o radu .ma nekdo zkusenost? pujde to este nejak zrusit??

Vážený "admine"

(Stachanator, 26. 3. 2009 23:18)

Dnes mi přišlo rozhodnutí rozhodce ve věci smluvní pokuty za zrušené pojištění. Žalobu k rozhodčímu soudu na mě podala společnost ČFU-ČFP! Rozhodce mi nařídil zaplatit 10 000,- kč smluvní pokutu, 10 000,- kč náklady řízení a něco přes 11 000,- kč advokátce společnosti ČFU, která na mne tu žalobu vypracovala! Mám to zaplatit do 3!!!, slovy tří!!! dnů!!! Dne 9. 3. 09 zmiňujete, že tato pokuta je v rozporu se zákonem. Zítra jdu za právníkem, ale obávám se, že stran té pokuty se mýlíte!!! Že ji budu muset zaplatit i s chlupama!!! Zítra se ozvu, jak jsem pochodil. Nashle, Michal Shotok.

Prosím o zkušenosti s tímto pánem

(Martina, 26. 3. 2009 23:01)

Dobrý den, má někdo zkušenosti se soukromým investorem Pavel Sehnal??má E-mail adresu: fi.uvery@seznam.cz a tel: 774866300. díky za pomoc Martina

RE: pro Pavla

(admin, 26. 3. 2009 22:23)

NEJEN pro Mirka z Ústí n. L. :

Chtěl bych reagovat na velmi pěkný a především plně pravdivý příspěvek pana Mirka.
To, co se snažím zde ve svých reakcích opakovaně zdůraznit, on shrnul v jednom jediném příspěvku. Je vidět, že struktura našich stránek i naše nekonečné upozorňování nese alespoň v jeho případě své ovoce. Kéž by takových bylo víc!
V žádném případě nemáme v úmyslu tento jeho příspěvek mazat, doufáme, že si jej nepřečte jen pan Pavel, ale i ostatní návštěvníci a díky tomu snad pochopí, k čemu tyto stránky slouží, proč byly vůbec vytvořeny a koho mají chránit.
Jako jeden z mála nejenže ví, jak rádoby investoři v praxi "fungují", ale i má přehled, jaké druhy příspěvků patří do které sekce, jakým způsobem vyhledávat apod.
Většina návštěvníků vkládá své dotazy bezmyšlenkovitě, nepřemýšlí o tom, co píší a ptají se mnohdy na již několikrát zmíněnou firmu či jednotlivce, čímž přidělávají zbytečnou práci nejen nám.
Chci touto cestou poděkovat Mirkovi za perfektní znalost obsahu i pravidel našich stránek a věříme, že zůstane i nadále naším věrným přispěvatelem a snad i fanouškem.

admin

Pro Jindru

(Jana D., 26. 3. 2009 19:59)

Jindro,přeji Vám z celého srdce,aby Vám to dopadlo.A doufám,že pokud to opravdu dopadne,že se s náma podělíte o kontakt.Hodně štěstí...

pre Romanu

(lola, 26. 3. 2009 19:11)

Silhanová oklamala aj mňa a to prišla na Slovensko až.Nám povedala,že je to za km a vyšlo nám to na 12 tis.sk.Klamárka ,ale už sa to rieši.Dúfam,že to nebude trvať dlho a dostane čo jej patrí.Keby sa tu mohlo nadávať,tak by som napísala čo je a to doslova.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »