Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze dotazy či naopak odpovědi na dotazy již zveřejněné.
Například dotaz, zda má někdo osobní zkušenost s nějakou konkrétní firmou apod.
Než však dotaz vložíte, ověřte si prosím, zda již daná firma není zveřejněna v kategorii Seriózní poskytovateléPrověření poskytovatelé v sekci Doporučujeme  či naopak v kategorii  Black list.  To zjistíte stisknutím klávesy "F3" a do zobrazeného vyhledávacího pole napište hledaný výraz.
Do záložky Chat prosíme nevkládejte nabídky či poptávky.
Byly by obratem odstraněny.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.

Máte zkušenost se seriózním poskytovatelem či zprostředkovatelem?
Sdělte tuto Vaši zkušenost ostatním v záložce Seriózní poskytovatelé.

Setkali jste se s podvodníkem?
Před touto firmou varujte ostatní uživatele v záložce Black list.

Poskytujete či zprostředkováváte půjčky? Vaši nabídku můžete zveřejnit v kategorii Nabídky.

Sháníte úvěr a chcete oslovit více poskytovatelů? Vložte svou poptávku do záložky Poptávky.


Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.


Důrazně upozorňujeme, že pokud jakýkoli příspěvek na našich stránkách
(ve kterékoliv záložce) bude obsahovat nevhodné, vulgární či hanlivé výrazy, bude každý takový příspěvek bez předchozího upozornění odstraněn.
Přesto, že se může provozovatel těchto stránek s názorem pisatele beze zbytku ztotožnit, nemá takový druh příspěvku na našich stránkách místo.

 

Komentáře

Přehled komentářů

DV money

(Lenka R., 25. 11. 2008 10:40)

Tak já nevím, koukala jsem, že dv money je v nabídkách tady na webu, je tam napsáno, že kdyby to nebylo košer, tak to dají na blacklist. Tak je asi v pořádku? Možná v obch. rejstříku se to jmenuje jinak, ale to zase nedává smysl.

Prosím o pomoc

(vendy, 24. 11. 2008 17:21)

Dobrý den, mám nabídku půjčky, ale na kterou nebudu nic splácet.Do předu jim musím dát asi 19000,- je to společnost Edbusy.Mohla bych znát Vaše názory????Děkuji Venka@seznam.cz

půjčka

(Pavel, 22. 11. 2008 11:22)

Máte někdo zkušenost s Firmou Bartak Petr?

RE: DV money

(Chvátal, 22. 11. 2008 1:13)

Já teda nevím, ale žádná firma DV money neexistuje. Nevím, ale myslím si, že pokud by opravdu měl někdo peníze na půjčování, tak by určitě neměl zapotřebí vybírat nějaké poplatky za jakési karty a hlavně by vystupoval pod existující řádně založenou firmou!

DV money

(Lenka R., 20. 11. 2008 11:24)

Dobrý den,
znáte někdo dobře firmu DVmoney (www.damevampenize.cz)? Nabídli mi spolupráci, a já bych chtěla vědět, jestli lidi, kteří firmu založili, jsou seriózní. Zarazilo mě, že požadují, aby si člověk
napřed koupil nějakou kartu, a potom teprve mu poskytnou půjčku. Adresa firmy je POBox v Ostravě. Neznáte je?

miroslav kucera

(kveta, 20. 11. 2008 9:53)

tak jsem zjistila ze se pravdepodobne jedna o podvod a jen se vybiraji poplatky

miroslav kucera

(kveta, 20. 11. 2008 9:31)

dobry den znate nekdo pujcky od miroslava kucery?vybira poplatek za poskytnuti pujcky.narazila jsem i na ohlas ze neposkytuje a my uz poplatek poslali:-( diky moc za info

Re: omluva

(admin, 19. 11. 2008 23:56)

Nemusíte se omlouvat, ale z uvedeného vyplývá, že Váš dosavadní postup prověřování subjektů podnikajících na území ČR prostřednictvím OR není právě nejšťastnějším.
V OR naleznete pouze právnické osoby, nikoli osoby fyzické. To ještě neznamená, že by tyto osoby měly být méně důvěryhodné. Bohužel z Vašeho příspěvku to mnozí mohou pochopit právě tak. Napříště Vám proto doporučujeme využívat zmíněný registr Ares.
Jen pro zajímavost uvedu, že bývalý majitel eBanky pan Kellner byl také fyzická osoba
a nikoho ani nenapadlo prověřovat nejúspěšnější bankovní ústav z hlediska právní formy podnikání.

Vašemu příteli doporučujeme obrátit se na právního zástupce. Můžeme Vám doporučit právního zástupce, který je v oblasti trestního práva velmi úspěšný, ale také upozorním, že není nejlevnější. Pokud nemáte právního zástupce svého, můžete se obrátit na JUDr. Milenu Arnoštovou (Praha), tel.: 222 721 562.

Zkušenost

(Luděk, 19. 11. 2008 0:28)

To jo, mě tyhle stránky ušetřili už pěkných pár tisíc! Kamkoliv jsem volal, chtěli poplatek předem, vždycky pět až 7 tisíc! A měl jsem teda štěstí, že vždycky jsem tu dotyčnou firmu našel tady na těch stránkách kde si na ni všichni stěžovali! Půjčku už mám a bez poplatku a to taky díky těmto stránkám! Fakt hodně šikovnej web!

Podvodníci

(Láďa, 17. 11. 2008 12:47)

Já už se v tomhle státě nedivím ničemu. Podvodníkům kvete pšenka, s těma poldové ani soudy nic dělat nebudou, a to že je občas zveřejní v televizi jako třeba už tam byl v občanským džudu několikrát Myerson, ČFU, ACM, co z toho, když jsou na trhu dál a úspěšně dál podvádí?! Fakt se stydím za to, že jsem čech, když vidím co a jak nám to tu vládne!
Ještě že jsou aspoň takovéto stránky jako tyto, kde si sami lidi můžou z vlastní zkušenosti navzájem poradit a varovat ostatní před podvodníky. Chvála provozovateli těchto stránek! Opravdu!

Re: poplatky

(Phaethon, 16. 11. 2008 23:55)

Proč? To je jednoduché. Stačí se podívat, kdo tomuto státu vládne.

Poplatky

(Viktor, 16. 11. 2008 22:21)

Všude tady čtu, že jste se spálili stejně jako já, protože jste zaplatili dopředu a nic nedostali! V tomhle státě je fakt dovoleno všechno! Proč nepozavírají všechny Mayrsony, Dubai atd?

myerson

(kvetka, 16. 11. 2008 15:44)

k mayersonu nikdy vice jiz pri zavolani jsem pani operatorce sdelila ze v registru jsem pak po zaplaceni poplatku ktery mel slouzit k tomu aby se vyridily veskere nalezitosti s tim spojene.mi poslali zadosti do registru ty jsem nechala vyplnit poslala zpet nacez mi prisla zamitava odpoved ze jsem je uvadela v omyl ohledne registru a ze to je trestne to me tak rozcililo ze jsem jim volala a pani operatorka mi to zavesila opravdu profesionalni jednani

Děkuji za radu!

(Věrka, 16. 11. 2008 10:51)

Teda ještě že jsem přišla na tyto stránky! Na úterý mám domluvenou schůzku s někým z firmy Myerson a měla jsem zaplatit poplatek necelých pět tisíc. Po přečtení vašich příspěvků tam teda nejedu, určitě bych o ty peníze jen přišla. Řekli mi ale, že mám úvěr schválený. Ale jak je vidět, podle zkušeností Jany níže fungují asi jako Dubai. Tam zas pro změnu byl můj kolega z práce. Také prý zaplatil asi šest tisíc a nevyřidili mu ani korunu! Je to fakt hrozný v tomhle státě! Ještě že jsou takové stránky jako tyto, kde si můžou zadarmo lidé takto navzájem poradit! To je fakt super! Díky moc! Věrka

Pro Martina

(Karel, 15. 11. 2008 23:43)

Nezbývá mně, než dát plně Martinovi za pravdu. A to bez výhrad! Dělám úvěry už sedmý rok a doslova mi mluví z duše!

Všem žadatelům o půjčku

(Martin, 15. 11. 2008 0:10)

Vážení, potřebujete finanční injekci, brečíte, jak jste na dně a nemůžete dál a z toho dna se odrazit, hledáte, prosíte, ale to všechno jen a jen do času.
V momentě, kdy jste požádáni o vyčíslení svých závazků (o výpisech z registrů ani nemluvě - je to dalších 500,- Kč), o možnosti zástavy nemovitosti - prostě se odmlčíte. Proběhlé telefonáty (většinou ode mě k žadateli) jsou zbytečné, komunikace ustane, jen jste schopni poslat SMS - "kdy ty peníze dostanu?"
Většinou je dostat ani nemůžete, protože nespolupracujete, nekomunikujete, nedodáte to, co dodat máte. A že se o Vás stará několik lidí? To je naprosto nepodstatné, z Vašeho hlediska. Že těch několik lidí telefonuje, jezdí sem a tam a hlavně Vás prosí o doložení toho či onoho, to je Vám úplnně jedno. Nic neplatíte, ale chtěli byste servis na zlatém podnosu, čili přínést Vámi požadovaných xset tisíc do kuchyně (mnohdy nevytopené, protože máte odpojené všechny zdroje energie).
Prosím, proberte se! Starat se a běhat kolem někoho celý týden, to taky něco stojí a když potom přestanete komunikovat, k čemu to je? Vy, žadatelé o hotovost, přeběhnete někam jinam, z dalšího uděláte charitu a točíte to pořád dál.
Uvědomte si, že záznamy v registrech jsou závažnou skutečností - pokud je nepřiznáte, stejně se zjistí, stejně jako všechny Vaše polopravdy, ne-li lži.
A protože mnozí lžete již v začátku, nemůžete se divit, že se k Vám nic nedostane.
Nechtějte po nikom, aby se pro Vás angažoval, hlavně tedy v případě, že nemluvíte pravdu a potom nadávejte na kohokoliv, je to zbytečné a navíc - požadavky nespolehlivých si mnozí spojí! Jména neseroizních zájemců se objeví u několika společností a hned je jasno.
Jestli jste ve všech registrech, máte nedostatečný příjem, nějakou exekuci, nemožnost ručení nemovitostí, PROSÍM nikoho neobtěžujte! Jakákoliv snaha je marná, zapomeňte na hotovost na směnku, kdo a proč by vám ji dal?
S vyřízením poskytnuté hotovosti je docela dost práce, ale být bez příjmu, možnosti ručení, se všemi registry - věřte, že to není reálné, byť Vám to kdokoliv slibuje. I přesto, že za to zaplatíte, a ne málo.

Ale to nejpodstatnější - potřebujete hotovost, ale nespolupracujete. Výzva k dodání čehololiv je marná a zbytečná, díky tomu utíkáte jinam. Tam, kde zaplatíte poplatek předem, nikdo po Vás dál nic chtít nebude, ale také nic a nikdy nedostanete.
Je na Vás, abyste zvážili, kdo je tady pro Vás a kdo proti Vám.

Euro Makler

(Bakys, 14. 11. 2008 13:18)

Všem moc děkuji za Info o firmě Euro Makler,dnes jsem tam byl a chtěli 4 163 dopředu,v úterý jsem to měl zaplatit,ještě že jsem nakoukl sem.Díky

Re: Doporučení

(Bálek, 14. 11. 2008 8:54)

S paní Daňkovou z Prahy mám zkušenost taky. A musím říct že stejnou jako uvádí paní Ester. Paní Daňková je fakt profík! Nejenže byla jediná, kdo mi půjčku vyřídil, ale jednání fakt profesionální! Jiní vám po zaplacení poplatku ani už nezavolaj a musím říct, že tady jsem žádný poplatek předem neplatil a navíc mi volala sama na její náklady! Byl jsem fak po mých špatných zkušenostech hodně překvapenej, protože to se nedá s jinými kancelářemi vůbec srovnat! Fakt jí jiní nesahají ani po kotníky! To říkám z praxe! Sháněl jsem půjčku celkem 4 měsíce! Paní Daňková mi řekla, že nic v mém případě neslibuje, ale zkusí. Na to, že musím přiznat, že sám vím, že jsem byl neúvěrovatelný, mě vyřídila peníze ani ne do dvou týdnů! To, že jsem neúvěrovatelný mi řekli všude! Bohužel vždy až po zaplacení tisícových poplatků!
Ovšem pokud mohu někomu poradit, je pravda to, co uvádí paní Ester, že je velmi těžké se paní Daňkové dovolat. Musíte mít trpělivost! Ale vyplatí se!
Já ji našel na stránkách www.pujcka-zdarma.cz.
Mě osobně nezbývá, než opravdu doporučit všem, kteří také už dlouho hledají seriózní půjčku.

Doporučení

(Ester, 13. 11. 2008 22:30)

Ráda bych se podělila o pozitivní zkušenost, kterou mám s paní Daňkovou, sídlící v Praze. Zavolala jsem ji s tím, že mám exekuci na účtu od spořitelny a musím přiznat, že jsem nečekala, že by mi ještě někdo mohl pomoci. Než jsem narazila na tuto dámu, tak mě mé hledání půjčky stálo spoustu peněz na poplatcích předem. Paní Daňková si nejen ode mě nevzala předem ani korunu, naopak mě od těchto praktik zrazovala, ale co víc!, do týdne jsem měla na účtu 180 tisíc! Byla velice milá a ochotná. Měla jsem zprvu problém se ji dovolat, ale nakonec zabrala sms a ona mě sama kontaktovala. Budete-li potřebovat, zde je číslo: 777 774 235. Neslibuje nereálné a mluví narovinu. A to se mi fakt líbí.

Re: AB půjčky

(John, 13. 11. 2008 17:18)

Plně s adminem i Pavlem souhlasím. Také mám s paní Frankovou osobní zkušenost. Navíc se někdy představuje jako AB půjčky - (je pravdou, že taková firma neexistuje) a někdy zase jako AB finance. Firma AB Finance s.r.o. existuje, ovšem s dotyčnou paní Frankovou nemají nic společného.
Navíc si dejte pozor na následující:
Tato paní prezentuje půjčky na směnku, vybere od vás poplatek - ("prý" ho vyžaduje "investor"), ovšem žádné půjčky pouze s ručením směnkou se nedočkáte! Neumí je! Bude po vás chtít doložit příjem, nebo ručení nemovitostí! To už ovšem není půjčka na směnku!! Takovou půjčku (s doloženým příjmem, nebo ručením nemovitostí) si můžete vyřídit i jinde. A to i bez nahlížení do registrů a s rozumnými úroky! A bez směnky!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68

následující »