Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

půjčka

(SALY, 18. 3. 2009 15:58)

TAK SME ZKOUŠELI VZÍT PŮJČKU OD KEŠOVKY A MĚLI JSME ZAVOLAT NA JEJICH ČÍSLO A CHTĚLI Č.SMLOUVI ABY SE MOHL AKTIVOVAT NAŠ UVĚR.CO SI O TOM MYSLÍTE MI JSME ZMATENÍ.A ŽE DO 7 DNÍ NÁM PŘIJDOU PENÍZE NA UČET.CHTĚLI JISTINU VE VÝŠI 8000KČ.ASI SME TAKY NALETĚLI VÍTE O TOM NĚKDO NĚCO.

Odstranění konkrétní nabídky půjček

(admin, 17. 3. 2009 22:33)

V kategorii Nabídky byla vložena nabídka nebankovních půjček.
Jelikož autor příspěvku nebyl schopen ani na třetí výzvu zaslat požadované informace nutné k prověření (dle podmínek uvedených v kategorii Nabídky), nelze tuto nabídku půjček pokládat za seriózní.
Vzhledem k uvedenému přikládáme pro návštěvníky stránek kontaktní údaje, které byly u příspěvku zveřejněny:
e-mail: lufinance@seznam.cz,
telefonní kontakt: 603903640.
Pro informaci ještě uvádíme, že dotyčný autor sliboval peníze na směnku.
Příspěvek tohoto autora byl samozřejmě vymazán.

admin

HANIEL GROUP s.r.o.

(Erwin, 17. 3. 2009 10:26)

Pozor, jsou to podvodníci. Seberou poplatky a nikdo už nikdy žádné peníze nevidí.

Harrietsro.cz

(David, 17. 3. 2009 10:16)

Pozor! Podvod podobně jako Meyrson. Zaplatíte předem 350 kč poplatek a jednu splátku a nakonec vám řeknou že si máte obstarat výpisy z registrů, a to je samozřejma konečná, protože když máte čistej registr, tak pujdete v klidu do banky a nebudete žebrat nikde u nějakého pochybného s.r.o.

Bohužel jsem naletěl, tak nebudte blbí jako já. Dnes vám bez zástavy dá solidní firma tak akorát do 50 000. Kdo chce něco předem je podvodník!!!!

Cool půjčka-Lukáš Slabý

(Jan Novák, 17. 3. 2009 9:20)

podvodník,pouze vybere poplatek 1 500.-Kč a potom řekne že jste nic nedostal,nedoloží že o něco žádal,nechce říct kdo půjčku poskytuje, no prostě HAJZL PODVODNICKEJ.ale dojde na něj !!!

pro Numi07 - Cashpro

(Petr, 17. 3. 2009 3:46)

V trestní věci Cashpro máte moji odpověďv záložce "chat" dodržujme prosím nařízení administrátorů! Zajistíme tak přehlednost webu!

CashPro

(Numi07, 16. 3. 2009 22:59)

Dobrý den
Zažádal jsem si též o pujčku u tzv firmy CashPro ,jednalo se o částku 210 000kč na 96měsíců ,splátka cca 3200kč. Také jsem zaplatil 8000kč.... Též mi byly doručeny sms s čísly 900....atd, volal jsem tam,dokonce i uzavřel životní i zdravotní pojištění... Při posledním hovoru mi bylo řečeno,že se mi min do 5dní ozve onen investor... Zítra je to pátý den a zatím nic,jen mi dorazily dvě obálky s papírem pro žádost o úvěr. První papír byl od Cofidisu a druhý den obálka též s žádostí o úvěr ,ale od Dubai....... Ani jedno jsem neodeslal a čekal jestli se někdo ozve.. Mno zatím nic. Nevím co dál... Přemýšlel jsem o zrušení onoho životního pojištění... Ale mám obavy.. V té smlouvě u té Kešovky,je psáno něco ohledně porušení smlouvy a částka kolem 20000kč jako pokuta.. Nevím na co se to vše vztahuje. Kdyžtak díky za radu
Naschle

uvedeme to na pravou míru :)

(Martin, 16. 3. 2009 21:57)

Cashpro je tady cca měsíc a je to přejmenovaná Dubai investment, neboli ČFP, neboli ČFU. jediný rozdíl možná bude v tom, že trošku zvedli poplatky :)

Money Broker

(Petr, 16. 3. 2009 18:29)

Firma Money Broker není soukromý investor s půjčováním peněz, ale pouhý zprostředkovatel s firmami Essox, Cetelem, Ge money, atd.. Účtují si poplatek 6000,-"vratný", který nikdy nevrátí, protože údajně se neozvete do 7 dnů od sepsání smlouvy, že ho chcete vrátit zpět, aniž by jste věděli výsledek o půjčce. Je krásné, že se Vám ozve operátor, který vám sdělí, že máte schálený úvěr na 200000,- s nádhernou splátkou, která vám nezatíží rozpočet, ale až zaplatíte poplatek, který byste nemuseli ani platit u Cetelemu, Ge money atd, pro který si mile ráda přijede pí Skokanová kamkoliv. její "vlezlé chování" o tom, že úvěr 100% dopadne a peníze se vrátí je lež. Nebuďte tak hloupí jako já, ikdyž je pravda, že nyní každý člověk shání půjčku, kde se dá, ale za poplatek už NIKDY!!!! Těch 6000,- se částka, katerá totiž ovlivní váš měsíční ropočet. Takže si ji raději šetřte na splatky jiných půjček.

Michálek/Dubai

(Jarča Trutnov, 16. 3. 2009 16:43)

Timto navazuji na předchozí komentář, tento člověk už rozšířil svou působnost i ve Východočeském kraji. Pozor na něj!

p.Fujdl- podvodník

(Martin, 16. 3. 2009 16:26)

Dobrý den,chtěly bychom se přidat k podání trestného oznámení na p. Fujdla (email fujdlpetr@seznam.cz). tel na p. ujdla je 739768951.Taky jsme naletěly tomuhle pánovi, který nám slyboval půjčku ve výši 200 000kč. Zapltily jsme mu poplatek 5000kč a slyboval, že peníze přiveze, vždy psal, že už je na cestě, ale nikdy nedojel. Tímto varuji všechny nenaleťte tomuhle pánovi je velice přesvědčivý vše Vám naslibuje, ale je to PODVOD!!!!!!!!! pokud se bude dávat trestní oznámení tak Nás prosím kontaktujte na email k.zanett@seznam.cz

Cashpro

(Petr, 16. 3. 2009 14:09)

Vyzývám všechny, kteří jsou v kontaktu s firmou CashPro s.r.o., která ve smlouvě o úvěru uvádí sídlo Ostrava, Moravská Ostrava, Smetanovo nám. 7/1180 PSČ 702 00. A cítí se být podvedeni jejich obchodními zástupci, aby neprodleně toto oznámili na POLICII ČR, v místě kde došlo ke kontaktu s obchodním zástupcem, respektive k sepsání smlouvy. Do protokolu nechť uvedou Službu kriminální policie a vyšetřování v Praze, Černý Most, kam je soustřeďován trestní spis a výpovědi poškozených z celé ČR. Pakliže máte nějaké dotazy, napište je prosím do záložky "chat"

UPOZORNĚNÍ

(admin, 16. 3. 2009 13:37)

Dodržujte prosíme obsah jednotlivých kategorií.
V horní části každé záložky je uvedeno, k jakým příspěvkům (obsahově) je daná záložka určena.
Tato záložka je určena pouze pro vkládání firem či zprostředkovatelů, o kterých víte, že nabízejí podvodné půjčky, což je v horní části záložky i uvedeno.
Příspěvky, které svým obsahem nebudou odpovídat kategorii Black list, budou z této záložky odstraněny.
Příspěvky, ve kterých vznášíte pro ostatní návštěvníky našich stránek pouze dotaz, vkládejte prosíme do záložky "Chat"!

admin

VACLAVKOVA

(HenrichKoucky@SEZNAM>CZ, 16. 3. 2009 11:21)Pro všechny uvádím vlastní zkušenost s paní Václavkovou z Brna.
Byl jsem u ní osobně v lednu, zaplatil jsem jí předem požadovaný poplatek ve výši 10024 Kč s tím, že mi slíbila 1 mil. Kč. Jedná se prý o pojistku, která mi bude vyplacena dopředu a já ji začnu splácet. Skutečnost je však taková, že jsem do dnešního dne nedostal ani korunu a stále se vymlouvá, že mě teprve budou (po dvou měsících!) řešit. Vždy slíbila, že mi zavolá a nikdy mi sama nezavolala. Vzhledem k uvedeným skutečnostem si dovolím tvrdit, že jde o další podvod!

pro admina

(jiřina, 16. 3. 2009 8:03)

Dobrý den i ja měla skušenost s paní Ludmilou Rybenskou dokonce osobni je velmy neprofesionalni namluví vám hory doly a pak vytahne papiry ob Bank nebo společností jako je Home credit atd hlavně pozor pracuje i pro dubaj a tyhle pochybne spolecnosti i pro tu společnost jak tam vložite 10 000 kč a oni vám daji pujčku ta podvodná firma bohužel si nevzpomenu jak se ta společnost jmenuje tak pozor na ni nic stejne nevyřídí jen vnucuje

pan. Fujdl podvodník

(Martin, 16. 3. 2009 6:10)

Dobrý večer, tímto chci varovat všechny před p.Fujdlem. Email fujdlpetr@seznam.cz kontakt: 739768951 je to podvodník. Je velice přesvědčivý a opravdu Vás umí ukecat tak , že mu uvěříte. Naslibuje Vám půjčku kolik potřebujete a pořádně žádne doklady po Vás nechce. Když mu spošlete peníze telegraficky na adresu: Holandská 15, Znojmo. tak pak se jen ozve, že peníze přišly. On s Váma komunikuje jen po sms. Píše, že už je na cestě, že do hodiny je u Vás , ale NIKDY nepřijede. Pokud budete někdo podávat trestní oznámení tak prosím bychom se rádi přidaly. Opravdu neposílejte mu žádne peníze opravdu o ně příjdete. JE TO PODVODNÍK

Petr Fujdl

(Martina, 15. 3. 2009 18:06)

Ráda bych podala trestní oznámení na p.Fujdla!Poslali jsme mu 5000,-a nereaguje na telefon!Byla bych ráda kdo má s ním zkušenosti tak jako mi!Podejme trestní oznámení!!

Smlovy Asterie

(Oliver, 15. 3. 2009 13:48)

Dobrý den,podařilo se mi získat smlouvy od firmy Astérie mám je naskenované v PC tak kdo máte zájem můžu Vám je poslat aby jste věděli do čeho lezete.Získání těch smluv bylo dost obtížní, protože je nesmíte vynášet z budovy.Pište si na E-mail: Oliver4@seznam.cz

Odstranění konkrétní nabídky půjček

(admin, 15. 3. 2009 1:58)

V kategorii Nabídky vložila svou nabídku půjček paní Alena Nauwelaertsová (Brno).
Jelikož dotyčná odmítla zaslat požadované informace nutné k prověření (dle podmínek uvedených v kategorii Nabídky), nelze tuto nabídku půjček pokládat za seriózní.
Vzhledem k uvedenému přikládáme pro návštěvníky stránek kontaktní údaje, které byly u příspěvku zveřejněny a dále kontakty veřejně dostupné:
e-mail: Nauwelaertsova.Alena@seznam.cz,
pujckyOVaDBzastava@seznam.cz,
velka.uspesnost@seznam.cz,
telefonní kontakt: 774400836.
Pro zajímavost (nebo spíše pobavení) ještě uvádíme, že dotyčná vůbec nebyla schopna pochopit smysl těchto stránek. Obrázek si udělá jistě každý sám.
Příspěvek tohoto autora byl samozřejmě vymazán.

admin

Neseriózní nabídka

(admin, 14. 3. 2009 19:16)

V kategorii Nabídky vložil svou nabídku půjček jistý Petr Peřina z Vyškova (Jihomoravský kraj).
Jelikož dotyčný nebyl schopen ani na třetí výzvu zaslat požadované informace nutné k prověření (dle podmínek uvedených v kategorii Nabídky), nelze tuto nabídku půjček pokládat za seriózní.
Vzhledem k uvedenému přikládáme pro návštěvníky stránek kontaktní údaje, které byly u příspěvku zveřejněny a dále kontakty veřejně dostupné:
e-mail: perinovamarket@email.cz,
telefonní kontakt: 774400836.
Pro informaci ještě uvádíme, že dotyčný sliboval peníze na směnku, kde nabízel 200 tisíc bez jakéhokoliv ručení! Příspěvek tohoto autora byl samozřejmě vymazán.

admin


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »