Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podvodné úvěrové firmy, podvodní zprostředkovatelé


Do této kategorie vkládejte prosíme pouze firmy či zprostředkovatele, o kterých bezpečně víte, že půjčky neposkytují ani nezprostředkovávají, a to ze zkušenosti vlastní, nebo Vašich přátel, od kterých víte, že jim byla půjčka uvedenou společností přislíbena, zaplatili vysoký poplatek a půjčku však přesto nedostali.
Nezapomeňte kromě přesného názvu uvést kontaktní údaje na podvodnou firmu (telefonní spojení, e-mail, webové stránky, apod.), aby se mohli ostatní návštěvníci našich stránek vyvarovat kontaktováním této firmy.

Dodržujte prosíme zařazení Vašich příspěvků do jednotlivých kategorií.
Nevhodně vložený příspěvek budeme nuceni odstranit.

Pokud chcete jakkoli komentovat vložený příspěvek jiného uživatele, nebo vznést dotaz ke konkrétnímu příspěvku, učiňte tak prosíme v záložce Chat.

 

Komentáře

Přehled komentářů

pro Robert Búřil

(pajinka, 4. 2. 2009 18:18)

Zanechte zde svuj email a ja vam napisu s kym se mate kontaktovat ohledne Dubaie a podani zaloby

Dubai

(Robert Búřil, 4. 2. 2009 17:02)

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,jestli existuje hromadná žaloba na firmu Dubai Investment a jak se mám připojit.Děkuji

Nedejte jim šanci !

(EDA, 4. 2. 2009 15:23)

Dávejte si pozor na podvodné firmy ohledně půjček a nedovolte jim ani přostřednictvím obchodních zástupců,reprezentantů a jiných názvů,aby vás připravili o vaše peníze.Nic vám nevyřídí ,jen si od vás vezmou poplatek ,který může být od 4.000kč až klidně do 10.000kč.Ostatně již začala policie vyslýchat na Slovensku firmu Dubai Investment,která navazuje na bývalou ČFU a podobné firmy,dále je o oblasti vyšetřování firma EDBUSY ,opět podvod,EURO MAKLET holding taktéž. Když se rozhodli obchodní zastupci promluvit o těchto praktikách ,všichni se shodli,že nikdo z těch lidí po zaplacení poplatků nic nedostal ,manažeři a ti na vyšších místech ve firmách tvrdili,že všichni dostali své peníze a ,že nevědí o nikom ,kdo by peníze nedostal.
Dávejte si pozor na tyto firmy a pokud je to s.r.o,jak může půjčit lidem peníze ,když sro ručí jen svými 200.000kč ???!!! Lidé bděte a nenechte se napálit ,jak to bude smrdět nějakým poplatkem rychle od toho pryč!!!!!!

ČFU

(Jenda, 4. 2. 2009 12:46)

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli někdo nevíte jak na tom jsou bývalí "zaměstnanci" nebo jak jim říkat. Smlouvu jsem totiž uzavíral u advokátky JUDr. Zuzany Vávrové, která se zaručovala vrácením peněz pokud úvěr nedostanu. Nechal jsem jí asi 7.800,- a nikdy jsem půjčku neviděl. Tato paní je na seznamu advokátů, rozhodců a nevím čeho a myslím si, že s jejím vzděláním a povoláním by to tak být nemělo. Jen nevím, zda se s tím dá něco dělat.
To, že je "doktor práv" mě zmátlo a uvěřil jsem jí, vy to radši nedělejte.

Jiří Papák je podvodník

(jajinka, 4. 2. 2009 11:36)

Dávejte si všichni pozor na Jiřího Papáka nabízí půjčky do 800 000,pokud vložíte první splátku na účet,který není ani na jeho jméno.Peníze vložíte a už se neozve.

Sabová

(alča, 4. 2. 2009 10:24)

Dobrý den,zná někdo prosím kontakt na tuto osobu,nechala si na účet Hangurbadza zaslat nemalé finanční prostředky coby vratný depozit a pak se po ní slehla zem.díky

blaza987@seznam.cz

(Katka, 4. 2. 2009 10:22)

Nenaleťte tomuto pánovi, spolupracuje s firmou Money Brokers, kteří chtělí ,,vratnou zálohu" 6000 korun. Jde o podvod.

Podvodník,Podvodník

(Bára, 3. 2. 2009 19:33)

Dobrý den, nenaleťte podvodníkovy p. Vaňáskovy. Vybere poplatky a pak Vám nebude reagovat na emaily ani na telefony. Jeho email je, chipujcka@seznam.cz a druhý email je nasepujckaprovas@seznam.cz. Dejte si na něho pozor a na jeho půjčky nereagujte.

EUROMAKLER - PODVOD

(Milena, 3. 2. 2009 15:07)

Pozor na pana Geca z Liberce. Vystupuje pod firmou 1 ÚVĚROVÝ HYPERMARTET a je to zase jenom EUROMAKLER.Jeden velký podvod, tak pozor na ně.

POZOR NA COMPANY MANAGEMENT!!!

(Miloslav, 3. 2. 2009 14:34)

Jak to vypadá je to Edbusy č. 2 !!!! Hlavní osoba je tam jeden edbusák - a pan Slováček z DV Money, která ukončila svoji činnost dříve než pořádně začala. Jakkoli vám jejich nabídka přijde lákavá, ignorujte ji !!!!!

podvod podvod podvod

(katerina, 3. 2. 2009 13:38)

dobry den chci vas upozornit dejte si pozor na pana Pavlika email je justfin@seznam.cz poskytuje pujčky na směnku vybyra poplatek 250kč ale pujčky se nedočkate tak jako ja poslala jsem mu penize a uš od minulyho tydne se neozval zadna pujčka a ani me penize

OCF s.r.o.

(Darina, 3. 2. 2009 9:46)

Dávejte si pozor na P. Cizlera tel: 721204626 ze společnosti OCF s.r.o. Psal nám sms, že nám schválili úvěr a že společnost na něj tlačí, aby rychle uzavřel smlouvu, protože pro nás rezervovali peníze. Po telefonu mi nechtěl nic říct, jen mě uháněl o schúzku, tak jsme se sešli. Na schúzce po nás chtěl poplatek 6,000,- který je podle něj určitě vratný a to i tehdy, když nám nepůjčí. Dopředu nám neřekl, co je to za společnost a na shcůzce jsme neměli možnost si společnost ověřit. Že jsme naletěli jsem zjistila až doma. Následující pracovní den jsme odstoupili od smlouvy. A vyjádření společnosti? Od smlouvy nelze odstoupit, protože jste si schůzku s finančním konzultantem sjednali sami a dobrovolně. Nezajímaly je okolnosti. Pan Cízler se jen vymlouval. Sice nám ukončili smlouvu, ale 6,000,- které jsme si museli půjčit nám už nikdo nevrátí. Divím se, že taková společnost může ještě fungovat. A varuji ostatní před touto a dalšími pochybnými společnostmi. V době finanční krize vám nikdo nic nedá jen tak z dobré vůle !!

OCF,Hamerská 8 Olomouc

(Martina, 3. 2. 2009 9:10)

Kamarád žádal u této firmy o půjčku, přišla mu SMS, že je půjčka schválena. Zaplatil obchodní zástupkyni 6000,- Kč, která mu řekla, že je to záloha, kdyby neplatil. Nepřečetl si smlouvu, kde je malým písmem napsaný, že toto je administrativní nevratný poplatek. No a do 14 dnů dostal dopis - vaše žádost byla zamítnuta,, Dovolujeme si zdůraznit a připomenout, že předmětem klienské smlouvy je zejména zpracování a předložení vaší žádosti o úvěr. Tato smluvní povinnost byla z naší strany splněna a tak nám náleží zaplacený poplatek a to bez ohledu na výsledek posouzení žádosti o úvěr.
Prostě další podvodná firma.

Dubai investment

(Naďa, 3. 2. 2009 3:36)

Málem bych zapoměla.Dávejte si pozor na pana Pavla Marečka tel.608 418 726.Je z firmy Dubai Investment.Když jsme s ním podepisovaly smlouvu tak jsme o tom že je to Dubai Investment(to bylo napsáno až na na smlouvě která nám přišla poštou)neveděly. Mělo jít o Novoroční občanskou půjčku 2009.A taky jsem se předtím nedostala na internet abych zjistila že jsou to podvodníci.
Kdyby někdo věděl co dál když už máme smlouvu podepsanou tak ať napíše sem nebo na ICQ 365 455 873.

Dubai investment

(Naďa, 3. 2. 2009 2:53)

Tak po přečtení této diskuze se mi udělalo špatně.Od Dubai Investment si mamka půjčila 250 000.Zaplatila 8000 za sprostředkování ůvěru.Teď nám domů přišla smlouva a smlouva na penzijní pojištění kterou máme podepsat,ověřit u notáře a poslat zpět.Ještě jsme to neudělaly.Poradí někdo co teď dělat?????

INFO o ČFU, ČFP, Dubai Investment

(admin, 1. 2. 2009 20:15)

INFORMACE PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY NAŠICH STRÁNEK:

Ten, kdo zavítá na naše stránky, jistě zná firmy ČFU, ČFP a DUBAI INVESTMENT. Jedná se totiž stále o stejnou firmu, resp. stejné lidi.
Rádi bychom seznámili návštěvníky našich stránek s následující skutečností: V nejbližších dnech bude tato firma (se stejnými praktikami = mnoha tisícových poplatků požadovaných předem) působit pod novým (pro mnoho důvěřivců neznámým) názvem, a to Imprest s.r.o.! Tuto skutečnost oznámila televize Nova v televizních novinách dne 1.2.09, kde také vystoupil ministr spravedlnosti Slovenské republiky pan Štefan Harabi, který důrazně před touto firmou varoval a jasně uvedl, že poplatky, které předem od svých klientů tato už několikrát přejmenovaná firma vybírá (až 10.000 Kč) je - cituji: TYPICKÝ PODVOD!

Pokud se tedy setkáte s firmou Imprest s.r.o., nyní víte, kdo za ní stojí, a zda byste se za své peníze v řádech několika tisíc hrazených předem, slibované půjčky dočkali.

admin

Podvodník

(Okradený, 1. 2. 2009 19:34)

Dávejte si pozor na pána podvodníka Antonína Jankůje z Kunovic u UH.Hradiště.Naslibuje hory doly třeba vymožení pohledávky nebo zprostředkování úvěru obere o peníze a už se nikdy neozve.

Myerson (těžcí podvodníci)

(Miroslav,Ústí n. L., 1. 2. 2009 13:51)

Vážení,
bohužel jsem se na tyto stránky dostal až dnes, a proto reaguji docela pozdě. Podvodná společnost Myerson kontaktuje potenciálního klienta po telefonu a domlouvá si s ním schůzku na určitou dobu do Prahy nebo do Brna. Po telefonu získávají o klientovi veškeré informace a zároveň chtějí informaci o přesných zůstatcích na úvěrových smlouvách klienta. Předem si nechají zaplatit 5000Kč zálohy za vyřízení a po 30-ti kalendářních dnech vám písemně sdělí, že byl úvěr zamítnut ( např. z důvodu, že jste přesně neuvedli zůstatkovou částku na jednotlivých úvěrových smlouvách). A to i v případě, že uvedete částky vyšší. Kdo z klientů může znát přesně zůstatky na účtech, když výpisy chodí 1x za měsíc a spol. Myerson má 30 dnů na vyřízení úvěru. A zálohu 5000Kč vám samozřejmě nevrátí. Je to podvod nad podvody a díky tomuto věřím,že se nechalo nachytat spousta lidí.
Dále si dávejte pozor na spol. EDBUSY, působící v Praze, kde vám tvrdí, že vám z jednoho milionu udělají dva ( tomu může věřit jen hlupák). Na spol. ALFIN CREDIT ( p.Brabencová,p.Urban) působící v Liberci, kteří jen slibují, slibují a slibují a skutek utek. Dále dva podvodníci (Chramosta a Žembery, zastupující spol.ING), působící na severu Čech od Liberce až po Chomutov. Na p.Jirkalovou, zastupující spol.ČS a St.Spoř.ČS, která si dopředu nasmlouvá nekřesťanské provize, přestože je za svou práci placena spol.ČS, a výsledek je stejný jako u Alfin Creditu (keci keci keci).
Bohužel jsem všem těmto naletěl na "špek", a proto vás chci všechny před nimi varovat.
Důležitá zásada: NIKDY NEDÁVEJTE PENÍZE PŘEDEM, SOLIDNÍ SPOLEČNOSTI JE OD VÁS NECHTĚJÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S pozdravem Mirek*

Další z nekonečné řady

(Aneta, 31. 1. 2009 16:36)

Dobrý den. Chtěla bych upozornit na pana Josefa Hricka, někdy také Josefa Hucka, cca 32 - 35 let. Mimo jiné vystupuje i jako oblastní zástupce O2 pro Prahu, kde ho mají v evidenci. Zastupuje údajného investora z Vídně, neexistující společnost Winter Cash gmbh. Slíbí Vám půjčku na směnku v řádech statisíců a vyinkasuje 4000 - 12000 kč dle výše půjčky s tím, že vám na tuto částku vystavý protisměnku do zástavy a daňový doklad. Poté ho už jen budete neúspěšně nahánět. Společnost Winter Cash podle razítka sídlí na Kreuzestrasse 1 ve Vídni, ovšem ať jsem hledala v jakémkoli rejstříku ulic Vídně, tak jsem tuto ulici nenašla. Jestli máte zkušenosti s tímto člověkem, napište mi prosím na adresu: blue.sight@email.cz. Děkuji

Informace o ČFU alias DUBAI INVESTMENT

(admin, 31. 1. 2009 10:51)

INFORMACE PRO VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY NAŠICH STRÁNEK:

Zajímavá reportáž o ČFÚ - dnes DUBAI INVESTMENT:
http://tn.nova.cz/zpravy/krimi/pujcili-si-penize-a-nemaji-ani-korunu.html

admin


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »